Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@HypeR prebiera, nie widzisz?
1
@Emhyr Ty go chyba w Premier League nie widziałeś. On jest w stanie Cię wyprzedzić na dwóch metrach. To jest bestia. Zostawisz mu trochę miejsca za plecami i możesz się modlić do bramkarza.
0
@Culer_1906 No i pięknie.
3
@ciema Niestety nie ma.
2
Bruno ależ wykończenie.
6
@masq Nie żeby coś, ale w pierwszym meczu mając Busquetsa i Pedriego też nie mogliśmy wyjść spod pressingu wiele razy. Do 10 minuty to z połowy wyjść nie mogliśmy, a De Jong nawet nie grał.
Do tego wyjście spod pressingu to jedna z głównych zalet De Jonga.
Ogólnie środkowa linia jest do ogarnięcia. Nie tylko De Jong jest problemem.
0
@domin682 Dostałeś kiedyś piłką w brzuch? Alba to często pajac, ale akurat tym razem jestem w stanie uwierzyć, że go bolało naprawde. Widać było na powtórce, że dostał solidnie.
4
@tutajBagno Barcelona Cię oscamowała. Trzeba jakoś zarabiać na te transfery.
2
Mam tylko nadzieje, że wynik nie przysłoni tej beznadziejnej gry do 65 minuty. Tego się nie dało oglądać.
1
Zero płynności gry. Środek pola zdechł.
4
@SinMistico Oby to był sarkazm bo chłop trenuje od jakiegoś miesiąca.
2
@malicinho Puyol też grał na PO. ;]
1
@PIQUETHEBOSS Skoro El Robercik to raczej nie ma polskiego obywatelstwa, a hiszpańskie.
0
Karniaczek czy nie?
0
@mateusz1989VeB Ostatnio z takiego pojedynku Gavi wyszedł cało i grał dalej, a Araujo zabrała karetka.
1
@Ptasior Już mieli kiedyś Neuera wystawić w ostatniej kolejce jako pomocnika, ale stwierdzili, że to będzie lekceważące w stosunku do przeciwnika. Chciałbym to zobaczyć.
6
No i jak Bayern ma nie wygrać tej ligi...
0
@Encore Oni się nie nauczą. Przepłacili za Sancho żeby przepłacić jeszcze bardziej za Antonego...
3
@FC1899Barca Raczej wygląda przeciętnie.
1
@Ali3231 Szybko poszło. Real zrobił dobry interes.
0
@barcelonaLM Tak na to nie wpadł, że nawet się na konferencji prasowej o tym wypowiadał kiedyś bo go o to zapytali.
0
@Mow_mi_Douglas Dokładnie. Ludzie z zaplecza sabotują konkurencje.
1
@Pawel13sz Ciekawe czy Puig się po tym komentarzu pozbierał.
3
@Criss18Barca Tak, Laporta zagrał va bank sprzedając mniej niż 5% rocznego budżetu... normalnie klub będzie do zaorania jeśli coś się nie powiedzie.
0
@ObiektywnyKibic121 Nie jest jedyny. Wystarczy wejść na kafejke.
1
@Jasialdinho To koniec marzeń o mistrzostwie. Przestań się okłamywać.
0
Ile jest pkt za czerwona kartke?
2
Nunez wychodzi dobrze na pozycje, ale on tak drewnianie wygląda gdy próbuje strzelać.
2
To niezły Nunez. Znowu kiks i prawie brama.
0
Widze, że Atletico typowo - 2 strzały na bramke, 2 gole.