3

@HighestInTheRoom Że Walia wyglądała dzisiaj na naszym tle jak my z Holandią... i cały monolog głupot do tego.

1

Minuta tego Kanału Sportowego i już Kowal odklejka.

0

Ale to jest żałosne. Oni 3 podań nie potrafią wymienić.

0

@katalonczyk112 Większym atutem jest to, że wreszcie mają drużynę. Messi gra świetnie, ale on był już w znacznie wyższej formie w przeszłości.

1

@Barca-Messi10 Czego ty oczekujesz? Lepiej telefon wyjąć i na TikToka wrzucić.

8

@Messibestplayerintheworld Tragedii nie ma w takim razie.

0

@neymarjr_143 Dembele cały na szczęście.

0

@kamil9040 Jeśli Rosja rzuci jakąkolwiek bombe atomową to gospodarka będzie najmniej ważna.

0

@gumaz Jakiś przyspieszony kurs trenerski? Może jest jakiś ebook "Jak przygotować drużynę na mundial w 60 dni?".

2

Może Xavi im kazał udawać kontuzje. Dembele już nawet się nie kryje, że woli wygrać LM z Barcą niż mundial z Francją.

0

@Azacca Możemy za to odnieść moralne zwycięstwo!

1

2:2 w strzałach celnych także punkt nam się należy.

3

@hank_moody Naszym nigdy się nie chce w takim razie.

0

@Hosh Depresja do końca życia.

0

@Essos Miodowe lata mniej więcej do odcinka 90 - TOP
Miodowe lata po odcinku 90 - OK
Całkiem nowe lata miodowe - nie TOP

1

@DonMatteo901 Fajne siatki tylko on nic tym nie zyskał.

1

@bartas97 A to akurat bardzo łatwo sprawdzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

32

@Kessie Jeśli sport o tym pisze to wiadomo, że na pewno tak nie było.

0

Simeone to już chyba sam nie wie co robi. 3-5-2 wyglądało beznadziejnie, 4-3-3 tak samo.

Jednego farfocla dostali, dwa to już by było za dużo. Nic nie potrafili sami stworzyć.

A Real jak to Real, dwie akcje, dwa gole i sobie mogli stać w polu karnym cały mecz.

0

@Gadulec Weź to usuń bo jeszcze Rockstar zobaczy i będzie miał wymówke żeby doić GTA V do 2030.

11

@fart Dostał ktoś te 20 dolców czy nie?

0

@Janiama No ta obrona to taka średniawka.

21

@Comentateiro No i gdzie zaszły po tej tabletce bo to dosyć ciekawy wątek?

0

@Rl9k1nG No właśnie, więc niech się lepiej już przygotuje.

1

@Luciano99 Niech sobie wpisze 9,999 i z głowy.

1

@Oskar00 Niestety gameplayowo FIFA to pacjent, którego nie da się uratować. Według doniesień jest mnóstwo rzeczy, których oni nie potrafią naprawić bo po prostu większość osób odpowiedzialnych za kodowanie gry już odeszło.

Ja teraz czekam na nowe gry - UFL i GOALS. UFL wygląda dosyć mizernie i nie mam wielkich oczekiwań. GOALS jeszcze nie pokazał gameplayu, ale to może być dobra gra.

Jest jeszcze eFootball i gra mi się przyjemnie mimo ograniczeń tej gry, ale KONAMI to beznadziejna firma tak samo jak i EA.

4

@Rastafarnianin Nie wiem jak Gavi, ale większość piłkarzy nie grzeszy intelektem.

3

@AmigoBlancos Widze, że odklejenie z każdym dniem u Ciebie postępuje.

Skoro w zeszłym sezonie miał 0 bramek w lidze, w jeszcze poprzednim miał 3, a teraz zdobył 2 to jeśli podtrzyma tendencje to kolejna gdzieś za 20 spotkań.

Ale gratulacje, dalej próbuj być LaRamblowym celebrytą. Może kiedyś nauczysz się myśleć.

25

@FanBarcYxD Bo Laporta dźwigni jeszcze nie odpalił

0

@matirix20 Myśle, że tamten ma większy potencjał od niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?