Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałem obejrzeć ten mecz, ale w 9 minucie już mam wątpliwości.
0
@Arekvip W takim razie oferuje 6 zł.
0
Niech Chelsea Tuchela weźmie. Znowu może im Lige Mistrzów wygra jak przyjdzie.
0
@Comentateiro Będziesz miał okazje już niedługo. Enrique to przecież topowy trener.
1
@Kamilos84 Guardiola przereklamowany, nieźle.
2
@ranger3120 Najpiękniejsze życie jakie sobie można wymarzyć.
13
@prokofiew Czekaj, czekaj. Czyli beznadziejny sezon Busquetsa nie ma znaczenia bo Enrique powiedział to co selekcjonerowi wypada? Co więcej, może rozgrywa dobry sezon do tej pory?
7
Jest to całkiem interesujące.
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1590094333520367618
0
Jeśli Busquets na mundialu będzie grał tak jak dzisiaj to nie wróże im długiego turnieju. To jest kolejny mecz, który kompletnie zawalił. Na Pique były gwizdy, a prawda jest taka, że Busquets o wiele więcej zawalił w tym sezonie.
5
Nie pamiętam kiedy ostatnio mecz Barcelony dał mi tyle radości. Chyba 4-0 z Realem ostatnio.
25
Widać, że Vinicius dostał wreszcie łatkę nurka w La Lidze. Teraz jak nawet gdzieś tam go kopną i jest miękki faul to sędzia nie jest tak skłonny do gwizdania jak to było wcześniej. I bardzo dobrze bo sobie w 100% na to zasłużył tym pajacowaniem.
3
@Azrik Nah, Coutinho miał bardzo obiecujący początek. Potem coś się zacięło, ale i tak coś tam grał, i strzelał.
1
Nie wiem kto zaliczył bardziej spektakularny upadek - Hazard czy Umtiti.
5
Cholernie szkoda tej LM. Ależ inne nastroje by teraz były gdyby psim swędem udało się awansować z tego drugiego miejsca. A wystarczyło żeby sędzia miał oczy i Pique nie zagrał najgorszego meczu w karierze.
0
Na szczęście Rodrygo nie trafił tego pustaka... piękny wieczór.
0
Powtorzony karny... musi być!
0
@arasz1819 No z 3 pkt mogliby go zwolnić.
3
Świetne pary ogólnie jak na 1/8.
0
Polska drużyna ogrywa półfinaliste LM 3:0... coś w Matrixie nieźle wczoraj nawaliło.
0
@KlonaZepan Z tym pierwszym składem to bym nie przesadzał.
0
@Firestone Nie ma przypadków. Są tylko znaki.
1
Clement Lenglet w Lidze Mistrzów. Barcelona w Lidze Europy.
Przypadek?
4
No, a taka kontra szła... a ten kończy.
1
Fati to ostatnio strzela jak Vinicius w pierwszych sezonach. W ogóle mu ta piłka na nodze nie siedzi. Dzisiaj z lewej nogi posłał takie dwa kapcie, że w B klasie by się nie powstydzili. Do tego zarył nogą w murawę gdy mu De Jong podał...
0
@jacobFCB Roberto ma kontuzje też.
2
Fajnie jakby nasze Stojanov DNA w końcu ewoluowało. Najlepiej na coś zdecydowanie szybszego.
3
Odpaść z LM z honorem? Nieee. Na co to komu.
Naprawdę żal na to patrzeć. Ciekawe czy statementy na Instagrama już przygotowane.
0
Najpierw Semedo teraz Bellerin...
4
@Antimadridista_WR Wczoraj zagrał 7 minut i nie straciliśmy gola. Do tego w FIFIE działało.
0
@Kondziubarca SPORT