1

Maguire chyba nie może znieść tej bramki straconej.

10

@MesQueUnClub96 Mógłby po 3 meczach wrócić.

0

Hary Magłajaaa.

0

Faul, faul, faul, faul, faul, faul.

6

@xparix Nos bramkarza miał bliske spotkanie z głową kolegi.

1

20 minuta, Iran pierwszy raz na połowie rywala. ;]

0

@FabianMrozek Dwa nawet.

0

@LionelM95 To teraz poczekaj aż śnieg spadnie. Wtedy nie widać linii. ;]

0

@panczo Podobno 5 tygodni.

1

@Ojciec5tkidzieci

8

@tobiasson92 Albo w Polsce

0

No i pięknie. Od jutra gramy w piłke.

0

Tylko wuwuzele mogłyby uratować ten mundial.

5

FIFA dojdzie do tego, że Ekwador przekupił Katar i 3-0 dla gospodarzy za korupcje. Nie ma to sensu tak samo jak mundial w tym kraju.

1

Trzeba bramke poszerzyć.

0

Odbijają się od nich jak dzieci.

2

Tragicznie ten Katar wygląda. Miałem nadzieje, że coś tam poklepią chociaż z przodu trochę i będzie ciekawszy mecz, ale oni jak z B klasy wyglądają dzisiaj.

0

@messicocacola No narazie to oni dwóch podań nie mogą wymienić. Ale nie są na ogół tak tragiczni jak dziś.

1

Katar jest cieniutki fizycznie. Technicznie są nieźli.

0

Nie no to się nie dzieje.

0

@Litman To jest niesamowite, że mogliby wystawić 3 albo 4 składy i każdy z nich grałby na mundialu.

0

@marcin62 To raczej w większości zasługa dużej promocji na BF1. Ale film na Netflixie też pewnie cegiełke dołożył.

0

No i lecimy po mistrza jednak.

0

Na mundialu 2018 byliśmy najgorszą reprezentacją w wielu najważniejszych kategoriach takich jak dryblingi czy podania otwierające. Ten mecz przypomniał mi dlaczego.

3

@Comentateiro Chilijczycy to nic, Polacy nawet są w szoku.

7

Taki Alexis Sanches będzie miał 50 lat, a i tak będzie kręcił obrońcami lepiej niż 99% polskich graczy.

19

Ależ to jest niesamowicie dobra zasłona dymna. Przeciwnicy nie mają nawet czego analizować bo dwóch podań nie potrafimy wymienić.

0

Piękna to była akcja.

0

Czerwień jak nic.

0

Chciałem obejrzeć ten mecz, ale w 9 minucie już mam wątpliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?