1

Weghorst + De Jong na boisku. Oj będzie laga grana niezła. Jak u Czesia.

0

Luuk już chciał z przewroty ładować. GOAT.

0

Prawdziwy GOAT wszedł na murawe.

0

Szpakowski miał racje. To jednak Maradona.

0

Neymarowi nieźle prąd odcięło.

8

Powinna być żółta z automatu za taką żałosną symulke.

5

@Cule1234 Prowadź kapitanie!

1

@Rl9k1nG Dlatego w fife większość ludzi gra do grudnia. Potem to nawet Glik może mieć 99 tempa.

0

Nie no, Santos coś ty zrobił, Pendu musi grać...

0

Ronaldo musi wejść bo źle się dzieje.

3

@Worny Krzysztof Ibisz po roku w Hiszpanii.

10

Hiszpania jak Barcelona. Pewna era się skończyła. Kiedyś to klepali przez 3 minuty żeby uśpić przeciwnika, a potem przyśpieszyć. Teraz klepią cały mecz i sami siebie usypiają.

No, ale jak się ma skrzydłowych, którzy wygrywają 1/20 pojedynków i 1 podanie prostopadłe na mecz to na co tu liczyć.

0

@Vintee Jakie kombinacje? Że niby ich porażka z Japonią? Przecież oni nie potrafią przez 120 minut w bramkę strzelić. To jakiś cud, że tym Japończykom chociaż jedną strzelili.

1

Podawali 800 razy w czasie meczu to jeszcze w karnych musieli. Co za żenada.

0

Jak nie chcecie autobusu w 1/4 to trzymajcie kciuki za Hiszpanie.

0

@michaleu Setien wniebowzięty.

8

Ten mecz rzucił wyzwanie meczowi Polska Meksyk w kategorii gniot mundialu.

0

@ElKamil ???

Ile tam miałeś pressingu? 5 minut? 10?

Autobus był znowu grany tylko tym razem przynajmniej potrafili podać parę razy celnie. Polska reprezentacja nigdy nie będzie grała wysokiego pressingu bo się do tego nie nadaje. A z Czesiem to już w ogóle.

0

@agaFCB Delikatnie to delikatnie powiedziane.

0

@macio_944 Zobacz wywiady Lewego i Ziela. Takie to 'porozumienie'.

1

@pioz123 Ale z Argentyną wcale nie trzeba byłoby wygrać żeby wyjść z 1 miejsca.

1

@pioz123 A ja uważam, że nie wyciągneliśmy maxa bo max to by był gdybyśmy wyszli z 1-ego miejsca i grali teraz z Australią, a była ku temu okazja dzięki wynikowi pierwszego meczu Argentyny.

0

@Patriskos No problem jest właśnie taki, że na tę chwilę. 3 mecze są jeszcze i pewnie ktoś inny to wygra.

2

@FcPortoFan1999 Ja mam wydłubane oczy po fazie grupowej. Dzisiaj to jestem umiarkowanie zadowolony.

5

@Sau_Ron Nie byli zgodni tylko nie chcieli psuć atmosfery wokół kadry w trakcie mundialu.

11

France (1.22) 3-1 (1.81) Poland

Expected goals. ;]

0

@Abominacja Bardzo często podchodzę krytycznie do naszej reprezentacji, ale biorąc pod uwagę jakość zawodników zagraliśmy bardzo dobry mecz. Potencjał ofensywny mamy - trener go nie ma. ;]

0

Lewy szpilka w Michniewicza w wywiadzie?

3

Jestem 100 razy bardziej zadowolony po tej porażce niż po tej całej fazie grupowej. Grając tak jak dzisiaj można było walczyć o 1 miejsce w grupie i nie grać teraz z Francją, a Australią. Dzisiaj graliśmy w piłkę w przeciwieństwie do 3 poprzednich spotkań.

1

@Janiama Polska 0-4 Francja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?