0

Jak można do cholery grać tak beznadziejnie z piłką... Tam są hektary wolnego miejsca. Oni nawet nie za bardzo presują. Ślamazarne tempo meczu, a my i tak bronimy Częstochowy.

0

No i już tylko 15 minut do rozdartych serc.

https://www.realmadryt.pl/news/67509-rozdarte-serca

6

@okiemtypera_lucaxx95 Postawiłem 100k. Do wygrania 90k. Dam znać czy było warto.

1

@FabianMrozek Jeśli dzisiaj wygramy to już mogą nam puchar szykować.

7

@okiemtypera_lucaxx95 VAR to najlepsze co mogło spotkać ten sport. Jak sobie przypomne ile na takim mundialu padało goli z metrowych spalonych...

Nie jest perfekcyjny, daleko mu do tego, ale i tak sto razy lepiej, że jest.

0

@Destroyer_of_Worlds Pisałem o tym. Szkoda, że my niestety nic specjalnego nie gramy. No, ale zobaczymy.

2

Ta Dania jest tragiczna...

2

@Antimadridista~ Akurat on w kadrze gra bardzo dobrze.

0

@Striker A co mam mieć? Po prostu to obrońca.

0

Jak Braithwaite wychodzi w pierwszym to wiedz, że twój atak jest cienki. 1 bramka w 3 meczach jak narazie i to z Francją... i do tego Christensen.

0

Powiem tak. Taką szansę jak mamy teraz na łatwą drabinkę w MŚ to możemy nie mieć przez najbliższe 50 lat. Szkoda tylko, że nie mamy kadry z 2016 roku bo tamten skład mógł wygrać z każdym.

4

Dziś będzie laga czy długie piłki z pominięciem środkowej formacji?

0

@bartas97 Mam ten pierwszy telewizor - jest świetny. Natomiast widzę, że ceny zamiast iść w dół to poszły nieźle w góre bo ja go chyba na promce za 5,5k dorwałem, a było to niecałe pół rok temu.

0

@AmigoBlancos Mati Borek czyta Ramble?

15

@Janas11224 Zawsze to powtarzam i powtórze raz jeszcze. Jeśli ktoś nieironicznie uważa, że CR jest lepszym piłkarzem od Leo to nie zna się na piłce.

0

Dobry ten Ibrahimovic na skrzydle.

4

@Encore Mowisz, masz.

1

I ta durna Japonia nie mogła chociaż zremisować...

1

Morata wykonczenie jak nieMorata.

3

@tomek8756 Beznadziejna zmiana. 3 drużyny w grupie, dwa mecze? To może zróbmy 24 grupy i niech jeden mecz zadecyduje kto gra dalej...

1

@Janiama Chorwacja 1-1 Kanada

2

Mnie przed meczem z Argentyną martwi tylko to, że może być podobnie jak z Belgami.

Argentyna miała problemy z Arabią i Meksykiem bo oni grali bardzo agresywnie i duuużo biegali. My tak nie gramy. Boje się, że cofniemy się bardzo nisko i damy się rozpędzić Argentynie.

No, ale zobaczymy. Nasza gra nie cieszy oczu, ale ważne jest to, że teraz patrzymy tylko na siebie i nie musimy liczyć na jakieś nierealne scenariusze żeby z grupy wyjść.

1

@Janiama Messi, Mbappe i Szczęsny właśnie. Lewy zagrał przeciętny mecz mimo bramki. Szczęsny to klasa światowa.

0

Wazna bramka z naszej perspektywy!

1

@PizzerMan Najlepsze to jest 2-1 dla Meksyku.

3

I hejterzy znów do jaskiń...

0

Ale crack z tego De Paula.

1

Myślicie, że Gerardo Martino straci obywatelstwo jeśli wywali swój kraj z MŚ? ;]

0

W meczu Argentyny wszystko tylko nie remis.

1

@Janiama 2:0 dla Argentyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?