0

@Firestone Przecież Lautaro gra w kadrze lepiej niż w Interze. To nie jest poziom Suareza, ale to nie jest zły napadzior.

1

@HighestInTheRoom Nogami jeszcze umie.

0

ANKARA MESSI ANKARA MESSI

1

@Janiama Argentyna 3-1 Australia

0

O bogowie, walka!

0

Szwajcaria jeszcze jedną bramę i CR7 vs Brazylia

0

Ale zdychają te czarne konie.

4

Dobrze, że Mitrović nie zajął się aktorstwem. Byłby bezrobotny.

1

100x bardziej tu był karny niż w naszym meczu z Arabią.

0

Może Czesław Michniewicz do reprezentacji Niemiec po mundialu? Stracili 5 bramek w 3 meczach. Ewidentnie potrzebują trenera, który uporządkuje gre w defensywie.

2

Szkoda, że jesteśmy tak beznadziejni bo niespodzianka goni niespodzianke na tym mundialu... no ale niestety bez strzału celnego i wymiany 3 celnych podań nie ma co na nią liczyć - trzeba umieć grać w piłkę, a tego nie potrafimy.

0

@panczo Złoty chłopak.

11

Neuer będzie miał 3 minuty żeby strzelić 3 przypadkowe samobóje.

0

To teraz Vamos Japonia - murujcie to!

0

Keylor Navas na 2-1 w 95 z przewrotki po rzucie rożnym.

No to na 3:1 hahahahahaha

2

Niemcy 200 IQ. Hiszpania ich wywali to chociaż zabiorą ich ze sobą.

3

@ElKamil Wysoki pressing i Czesio hahahahaahaha, dawno się tak nie uśmiałem. Jeśli jeszcze nie naoglądałeś się naszego autobusu przeciwko mocarnej Szwecji czy Arabii to polecam jeszcze włączyć młodzieżówke pod wodzą Czesia.

1

Komentarz usunięty

2

@Kamiloza91 To zależy jak będą grali bramkarze od 1/4 gdy Wojtka już nie będzie.

2

@Barwindg To i tak wysoko.

3

@Comentateiro Czesiu powinien polecieć po mundialu. Mamy tak beznadziejną grupę w el. ME, że teraz powinniśmy budować reprezentacje, która gra w piłke. Ale to się raczej niestety nie zdarzy...

7

@heniek168 Proszę nie obrażać Barcelony i trenera Valverde. To co gra reprezentacja Polski to nie jest piłka nożna. To stanie w polu karnym i modła do Szczęsnego.

3

@MESSIah16 Lepiej żeby zdechło w 1/8.

6

@Comentateiro Czesław Michniewicz 7.11 tuż nad Piotrem Zielińskim.

1

@antymadridista100 Nie no, 1-0 to będzie jak każdemu zawodnikowi Francji utniemy nogę... a Mbappe dwie.

3

Czyli co, Lewy na ławę na Francje? Taktyka 1-10-0-0 i czekamy na karniaczki?

11

Szczęsny jest ogromnym wygranym tego mundialu. Od 2012 roku same wpadki na wielkich turniejach. Nasz najlepszy turniej, Euro 2016 - Fabiański w bramce.

Gdyby nie ten mundial to by się za nim ciągnęło po zakończeniu kariery. Tymi mistrzostwami odkupił swoje winy bo on właściwie w pojedynke zrobił nam awans.

0

@MesQueUnClub96 No ta kontra to była bardzo ewentualna.

9

@TheNekro94 Stracisz na podatku przy kursie 1.01.

4

@Ls0811 A to odpadliśmy i gramy towarzyski z Włochami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?