Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszyscy grają w piłkę. Tymczasem Polska...
0
Już Dembele kręci.
4
@Janiama Nie wiem kto brałby przed meczem remis z pocałowaniem ręki znając wynik Arabii z Argentyną. My i Meksyk jesteśmy teraz w cholernie ciężkiej sytuacji. Arabii wystarczą 3 pkt w dwóch meczach albo po prostu dwa remisy.
Prawda jest taka, że gra była żałosna. Ten Meksyk jest beznadziejny. A my jeszcze gorsi.
0
Całe szczęście, że tego nie odgwizdał...
0
@kynio302 Nic, tak wspominam.
1
Arabia Saudyjska dostała 5-0 od ruskich w meczu otwarcia 4 lata temu...
2
@Zoker Jasne, że odmienił. Teraz dopisują sobie również 0 pkt w meczu z Arabią.
0
Przepiękny mecz. Ogólnie kibicuje Messiemu, ale ciesze się, że Arabia wygrała.
0
I to jest Mundial!
6
Jeśli Arabia zagra z nami tak wysoko jak z Argentyną to laga na Robercika to może być skuteczna taktyka.
0
Jeśli chodzi o kulture gry to my jesteśmy klase gorsi od Saudyjczyków...
6
Jeśli sędziowie mają dyktować takie karne to domy stawiajacie na overy.
0
@maniak33333 Glik ma podobno być zmieniony po 3 minutach żeby nie przeciążyć organizmu.
0
Jeśli nasi zostawią tyle zdrowia na boisku jutro co dzisiaj Walia i USA to nawet wygraną tylko 1:0 im wybacze.
1
@P33ck Nie chcieli 100 to mieli 114 w meczu Anglii.
2
A według mnie dobrze, że tyle minut doliczają. Może ukróci to tych wszystkich symulantów.
0
@Rust_Cohle Według mnie będzie karny po agresywnym wejściu w nogi.
9
@daniel32778 Mówi się afroamerykańskim koniem.
0
LeBron James na deskach.
0
@FabianMrozek Rozum mówi tak, serce mówi nie.
5
@betonito Gdy kontynenty przesuną się na tyle, że Europa będzie na miejscu Afryki.
0
@Ksavix Usuń Krychę i może coś z tego będzie.
12
@Patrykl145 Dokładnie tak - zdominujemy Meksyk i pewne 1:0 do przerwy. Piękna, szybka gra. Joga bonito.
4
Oby każda taka drewniana drużyna, która tylko ciągle broni odpadła. Oprócz Polski.
2
@PawkoFCB No to Polski musisz bardzo nienawidzić.
1
@arsenallondyn0 To Amerykanin, więc jak najbardziej poprawnie.
1
11 minuta, a LeBron James of Soccer nadal bez bramki.
3
@Emhyr Matthew Forest
0
Jeśli to jest karny to Anglikom też się na początku meczu należał.
0
24 minuty dodane ogólnie. Barcelona przez cały sezon tyle ma.