9

Uwielbiam te komentarze, że Xavi taktycznie przegrał ten mecz. Inter z gry nie miał absolutnie niczego. Niczego. Każda ich sytuacja strzelecka to jest błąd indywidualny.

Poprzeczka Dzeko - linie spalonego łamie Pique
Pierwszy gol - wylew Pique
Drugi gol - 'świetne' podanie Busquetsa + indywidualny błąd Garcii
Trzeci gol - Pique łapiący na spalonego na połowie rywala

Barcelona B nie straciłaby takich goli. Przecież to jest jakaś żenada żeby na takim poziomie robić coś takiego. O ile Garcia był w dobrej formie w tym sezonie i być może by wyszedł na ten mecz w pierwszym składzie tak Pique nie powąchałby murawy nawet na sekunde w tym dwumeczu. Ale co zrobić gdy 3 środkowych obrońców Ci wypada.

W ofensywie źle nie wyglądaliśmy. Raphinha miał setke w pierwszej połowie, Dembele strzelił gola. Mecz był pod kontrolą. Można się czepiać, że było za dużo wrzutek, ale co zrobić jak 10 piłkarzy stoi w 16-tce. Barcelona Guardioli miała problem żeby wymienić 3 podania przeciwko autobusom, a co dopiero ta drużyna. No i w końcu z tych wrzutek padły dwie bramki, więc nie były aż tak do niczego.

I żeby nie było nie uważam, że Xavi jest perfekcyjny bo zmiany były beznadziejne. Kessie i Balde nie dali zupełnie nic, Fati to samo. Jedynie De Jong się wyróżniał. Widać, że cała drużyna jest w słabej formie i o to można się czepiać Xaviego. Nie o to, że taktycznie przegrał mecz.

0

@AmigoBlancos Dramat.

0

@TheNekro94 Tuchel nie no zaraz mnie coś strzeli...

2

Xavi jest zły bo Pique i Garcia dostali wylewu. Powinniśmy strzelić 10 bramek z Interem grającym na 5 metrze. Nie powinniśmy też wrzucać. Bardzo łatwo jest zagrać klepke z 20 zawodnikami na 3 metrach.

Lewandowski zagrał bardzo słaby mecz, strzelił 2 bramki, ale był beznadziejny.

0

@AmigoBlancos No dzisiaj była niesamowita rezygnacja - taka że w ostatnich minutach strzelili 2 bramki. Fantastyczna analiza. Przegraliśmy przez wylewy w obronie, głównie Pique.

0

@Janiama No i będzie walczył o mistrza. W Lidze Europy też będzie.

3

@nabial Tak, tak Xavi zły bo Inter gra w 10 na 5 metrze i Pique oraz Garcia dostają wylewu.

1

Tak tyrać żeby strzelić 3 bramki i dać sobie strzelić 3 bramki w taki sposób. Żenada.

Gratuluje wszystkim, którzy chcą zwalniać Xaviego. To przez niego Pique i Garcia dostali wylewu.

0

@Lola120 Kylian Mbappe - Licze się tylko ja

0

@Malkey95 Chyba jest to oczywiste.

0

Sędzia widocznie miał do VARu za daleko żeby spojrzeć na kluczową akcje w meczu. Natomiast spalonego, który pokazał komputer sprawdzał bardzo dokładnie. No i oczywiście rękę Fatiego też.

2

Jednostajne granie i podanie do Dembele, który jest beznadziejny. Nic z taką grą nie ugramy.

0

@La Pulgaa Nie ma czegoś takiego jak stream w dobrej jakości. Zawsze coś zatnie.

18

@Cvzx Zostałoby zwiększone zaniepokojenie.

7

@Mario96w Gdyby był rok młodszy to okej, ale jak na 34 lata to trochę za mało.

2

W tym meczu do historii przeszedł również Ernesto Valverde. Pierwszy trener, który wygrał mecz podczas drzemki. https://i90.trbna.com/images/uploaded/files/img_20191211_174553.jpg

0

@Jakchcesz Real jest stabilny, ale oni też mają w składzie mnóstwo młodych graczy: Camavinga, Tchou, Militao, Valverde, Vinicius, Rodrygo. Oni też z czasem będą lepsi.

2

Jeśli Abde do dryblingu dołoży wykończenie i trochę nabierze doświadczenia to może być naprawde niezły skrzydłowy. Ale ilu już takich co się dobrze zapowiadali było...

0

MUR! Potrzeba MURU!

1

@AlexDark00 De Jong jest tak bierny w obronie, a ty go na PO chcesz?

3

@domin682 Przecież zawsze tak jest.

0

Lewydependencia

0

@jeyx77x UFL też wygląda na ten moment słabo. Release miał być w 2022, ale przenieśli na 2023. Może uda im się coś skleić dobrego, ale ja wielkich nadziei nie mam.

4

Arsenal Artety i Barcelona Xaviego - to mógłby być świetny mecz.

13

No i sobie wrócił Ernesto Valverde do La Liga, i robi 16/21 pkt. Pewnie gdyby prowadził Atletico, a nie Athletic to na luzie biłby się o mistrza.

0

@kewin Jak sprzedaż własnych aktywów może być nieuczciwa?

0

@Herato Jeśli Messi wróci to Fati mu ją odda.

0

@Katalonbar I Dania gra tak od dłuższego czasu. Ta drużyna rozwija się od kilku lat.

0

@GeneralXavi Pijany wujek pieprzący głupoty na weselu. Przytakujesz i nawet nie próbujesz niczego tłumaczyć bo nie ma sensu.

1

@P33ck Z jednej strony tak. Z drugiej strony najlepszy okres naszej reprezentacji przypadł gdy w ataku był Milik z Lewandowskim i naprawde to dobrze wyglądało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?