Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Uwielbiam te komentarze, że Xavi taktycznie przegrał ten mecz. Inter z gry nie miał absolutnie niczego. Niczego. Każda ich sytuacja strzelecka to jest błąd indywidualny.
Poprzeczka Dzeko - linie spalonego łamie Pique
Pierwszy gol - wylew Pique
Drugi gol - 'świetne' podanie Busquetsa + indywidualny błąd Garcii
Trzeci gol - Pique łapiący na spalonego na połowie rywala
Barcelona B nie straciłaby takich goli. Przecież to jest jakaś żenada żeby na takim poziomie robić coś takiego. O ile Garcia był w dobrej formie w tym sezonie i być może by wyszedł na ten mecz w pierwszym składzie tak Pique nie powąchałby murawy nawet na sekunde w tym dwumeczu. Ale co zrobić gdy 3 środkowych obrońców Ci wypada.
W ofensywie źle nie wyglądaliśmy. Raphinha miał setke w pierwszej połowie, Dembele strzelił gola. Mecz był pod kontrolą. Można się czepiać, że było za dużo wrzutek, ale co zrobić jak 10 piłkarzy stoi w 16-tce. Barcelona Guardioli miała problem żeby wymienić 3 podania przeciwko autobusom, a co dopiero ta drużyna. No i w końcu z tych wrzutek padły dwie bramki, więc nie były aż tak do niczego.
I żeby nie było nie uważam, że Xavi jest perfekcyjny bo zmiany były beznadziejne. Kessie i Balde nie dali zupełnie nic, Fati to samo. Jedynie De Jong się wyróżniał. Widać, że cała drużyna jest w słabej formie i o to można się czepiać Xaviego. Nie o to, że taktycznie przegrał mecz.
0
@AmigoBlancos Dramat.
0
@TheNekro94 Tuchel nie no zaraz mnie coś strzeli...
2
Xavi jest zły bo Pique i Garcia dostali wylewu. Powinniśmy strzelić 10 bramek z Interem grającym na 5 metrze. Nie powinniśmy też wrzucać. Bardzo łatwo jest zagrać klepke z 20 zawodnikami na 3 metrach.
Lewandowski zagrał bardzo słaby mecz, strzelił 2 bramki, ale był beznadziejny.
0
@AmigoBlancos No dzisiaj była niesamowita rezygnacja - taka że w ostatnich minutach strzelili 2 bramki. Fantastyczna analiza. Przegraliśmy przez wylewy w obronie, głównie Pique.
0
@Janiama No i będzie walczył o mistrza. W Lidze Europy też będzie.
3
@nabial Tak, tak Xavi zły bo Inter gra w 10 na 5 metrze i Pique oraz Garcia dostają wylewu.
1
Tak tyrać żeby strzelić 3 bramki i dać sobie strzelić 3 bramki w taki sposób. Żenada.
Gratuluje wszystkim, którzy chcą zwalniać Xaviego. To przez niego Pique i Garcia dostali wylewu.
0
@Lola120 Kylian Mbappe - Licze się tylko ja
0
@Malkey95 Chyba jest to oczywiste.
0
Sędzia widocznie miał do VARu za daleko żeby spojrzeć na kluczową akcje w meczu. Natomiast spalonego, który pokazał komputer sprawdzał bardzo dokładnie. No i oczywiście rękę Fatiego też.
2
Jednostajne granie i podanie do Dembele, który jest beznadziejny. Nic z taką grą nie ugramy.
0
@La Pulgaa Nie ma czegoś takiego jak stream w dobrej jakości. Zawsze coś zatnie.
18
@Cvzx Zostałoby zwiększone zaniepokojenie.
7
@Mario96w Gdyby był rok młodszy to okej, ale jak na 34 lata to trochę za mało.
2
W tym meczu do historii przeszedł również Ernesto Valverde. Pierwszy trener, który wygrał mecz podczas drzemki. https://i90.trbna.com/images/uploaded/files/img_20191211_174553.jpg
0
@Jakchcesz Real jest stabilny, ale oni też mają w składzie mnóstwo młodych graczy: Camavinga, Tchou, Militao, Valverde, Vinicius, Rodrygo. Oni też z czasem będą lepsi.
2
Jeśli Abde do dryblingu dołoży wykończenie i trochę nabierze doświadczenia to może być naprawde niezły skrzydłowy. Ale ilu już takich co się dobrze zapowiadali było...
0
MUR! Potrzeba MURU!
1
@AlexDark00 De Jong jest tak bierny w obronie, a ty go na PO chcesz?
3
@domin682 Przecież zawsze tak jest.
0
Lewydependencia
0
@jeyx77x UFL też wygląda na ten moment słabo. Release miał być w 2022, ale przenieśli na 2023. Może uda im się coś skleić dobrego, ale ja wielkich nadziei nie mam.
4
Arsenal Artety i Barcelona Xaviego - to mógłby być świetny mecz.
13
No i sobie wrócił Ernesto Valverde do La Liga, i robi 16/21 pkt. Pewnie gdyby prowadził Atletico, a nie Athletic to na luzie biłby się o mistrza.
0
@kewin Jak sprzedaż własnych aktywów może być nieuczciwa?
0
@Herato Jeśli Messi wróci to Fati mu ją odda.
0
@Katalonbar I Dania gra tak od dłuższego czasu. Ta drużyna rozwija się od kilku lat.
0
@GeneralXavi Pijany wujek pieprzący głupoty na weselu. Przytakujesz i nawet nie próbujesz niczego tłumaczyć bo nie ma sensu.
1
@P33ck Z jednej strony tak. Z drugiej strony najlepszy okres naszej reprezentacji przypadł gdy w ataku był Milik z Lewandowskim i naprawde to dobrze wyglądało.