Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Firestone Tylko na pustaka umie. 50 mln w błoto.
3
Xavi musiał wystawić De Jonga bo dobrze zagrał, no ale jak tak bez Busquetsa no i wyszło mu 4-4-2 ;]
3
De Jong musi grać. My nie mamy nic do stracenia, a do zyskania bardzo dużo. Busi już nie dojeżdża. Camp Nou gwiżdże na Pique, ale Busquets odwalił tyle samo albo i więcej.
Pierwszy mecz z Interem - zagubiony Busquets nie jest w stanie zablokować strzału
Drugi mecz z Interem - piękne podanie do przeciwnika i bramka po wylewie Erica
O El Clasico już nawet nie warto wspominać.
De Jong nie jest idealny. Bardzo często jest cholernie pasywny w obronie - tak jakby się wyłączał. No ale ktoś musi zastąpić Busquetsa. Może przy większym zaufaniu De Jong jest w stanie wejść na równy, wysoki poziom i nie będzie trzeba nikogo szukać.
4
@Comentateiro Grudzień 2028 po 4 trypletach z rzędu.
3
@Krtg Niesamowicie się zaorał bo wierzył w zwycięstwo...
5
@Kondziubarca No i tak powinno być, ale w Barcelonie pewnie ta szopka będzie znowu trwała miesiącami.
7
@Kondziubarca Koszmarnie to wygląda. Dokładnie to samo było u Koemana. Trochę to dziwne bo jak przyszedł Xavi to ustawienie na boisku bardzo się poprawiło. Drużyna zalicza widoczny regres.
0
@El dominatore Widze, że szybko zapominamy jak beznadziejni Fati, a szczególnie Ferran byli ostatnio.
3
Problem jest taki, że dzisiaj nie brakło detali. Brakło cholernie dużo.
5
Komentarz usunięty
0
Największym problemem jest to, że czy się wymieni Busquetsa na FDJ czy Raphinhe na Fatiego to olbrzymiej różnicy nie będzie. Szwankuje mnóstwo rzeczy od formy zawodników do ustawienia drużyny. Przecież to El Clasico stało na żenującym poziomie.
3
@Mixtape Bo nie było. Możecie sobie płakać ile chcecie. Lewy tylko czekał na ten kontakt. Gdyby jego ciało było ułożone naturalnie to może decyzja byłaby inna.
0
@Ghostface Widze, że mecz przegrany i hormony Ci buzują jak nastolatce. Nie ma tu żadnego karnego. Nawet żal odpisywać na ten twój bełkot.
0
@Encore Nie no błagam - to jest fake, nie powiedział tego?
0
@cold_play Zostawia nogi za sobą, leci jeszcze przed kontaktem. Nie ma żadnego karnego.
5
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wystarczy kopnąć piłkę na połowe Barcelony i jest bramka. Przecież to jest jakiś absurd.
2
@ousmanedembele10 Może dlatego, że tam był faul, a na Lewandowskim nie? Miękki, ale faul był. Na Lewandowskim - żaden.
1
Dawno tak beznadziejnego klasyku nie widziałem. A szczególnie Barcelony.
2
@panczo Ostatnie było 9k osób i żyła. Serwery są teraz bardzo dobre.
0
Na dobry wieczór przed El Clasico.
1
@Kuba_1 Może chodzi o pomnik przed Camp Nou.
2
@pasjonat Psycha do wymiany po czymś takim.
0
@Bogan Przecież ta bramka nie padła przez to, że graliśmy na ryzyku. Był rzut z autu i laga w pole karne. To nie była kontra. Do tego najlepsza szansa Interu to był stały fragment.
Ten mecz posypał się tylko i wyłącznie przez durne błędy, głównie Pique.
0
@kamilop Frenkie tak, Kessie to narazie nic nie pokazał prócz gola z Pilznem.
0
@Katalonbar Tylko jak zagrać nieprzewidywalnie przeciwko drużynie broniącej wszystkimi zawodnikami na 16 metrze? W meczu, który trzeba było wygrać. Cofnąć się i grać jak z Celtą w drugiej połowie gdy mieli 3 czy 4 setki?
0
@Traba727 O tym też pisałem, że każdy gol można podpiąć jako 'błąd indywidualny'. Tylko jest różnica gdy przegrasz główke z Lewym po 15 wrzutce, a jest różnica gdy robisz 3 błędy na poziomie B klasy po 4 akcjach rywala.
1
@Traba727 Nie chodzi o to żeby deprocjonować osiągnięciu Interu. Chodzi o to, że ludzie czepiają się, że mecz przegraliśmy taktycznie. Jak można wygrać mecz robiąc coś takiego?
https://x.com/Saltedinzaghi/status/1580339896820326401
0
@Pilka_jest_okragla Laporta postąpił słusznie i jego bym się nie czepiał. Z takim składem nie jesteśmy w stanie wyjść z grupy to co dopiero gdybyśmy nie zrobili transferów. Wtedy moglibyśmy być zmuszeni cały rok grać Pique + Roberto. Czasami trzeba podjąć ryzyko.
3
@Mazi Jeśli nie widzisz różnicy między błędami Interu, a Barcelony to już nic nie poradze. Zawsze można powiedzieć, że gol to błąd indywidualny.
Różnica jest taka, że można przegrać główkę z Lewandowskim po 15 wrzutce co jest normalnym 'błędem', a można też zrobić 3 żenujące błędy przy 4 akcjach.
Gdyby Barcelona grała tak jak Inter to straciłaby z 10 goli w tym dwumeczu. Wtedy pewnie byłaby gadka, że mogliśmy grać wysoko i pressingiem.
4
@sendesara No Kessie to rzeczywiście fantastycznie wczoraj zagrał. Do tego prosto po kontuzji.