Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobiS Czyli będzie mistrz z palcem w nosie.
1
Czyli Chelsea puściła Wernera i Lukaku żeby wziąć Aubameyanga. Nieźle.
3
@MajkiYB Liverpool zremisował z potężnym Fulham. Znawcy powyłazili po 45 minutach.
1
Ale by tu szambo wybiło gdyby MATS zagrał tak jak De Gea dzisiaj.
0
@karol130197 Na LG też już jest apka od niedawna.
0
@VeB10Ronnie Czyli jak w 1/8 będzie np. City i odpadniemy to już sezon do kosza?
7
@kiper09 No tak bo do soboty to jeszcze 3 lata są, a nie tylko 3 dni.
0
@tomek8756 Już niedługo Bond w szpilkach...
6
@kamilop Według mnie Silva nie będzie nigdzie rzucany. On będzie grał w środku. Skrzydła mamy bardzo dobrze obsadzone.
0
Te boki obrony przy pomocy i ataku śmiesznie będą wyglądać. Na LO jeszcze tragedii nie ma bo jest Alba, ale na PO to pewnie będzie Araujo grał. Szkoda, że ten Dest stanął w miejscu bo na początku nie wyglądał źle - szczególnie w obronie.
1
Wyszło już, że Bartomeu to madrycki kret czy jeszcze nie?
0
Ależ się Lisandro Martinez odbija od tego Wellbecka.
1
Kiedy wejdzie Krisztiano?
2
No i to koniec marzeń Liverpoolu o mistrzostwie Anglii.
0
Mocarna ta obrona Fulham.
0
@Survier No oni fachowcami nie byli akurat.
1
@Limit_l3ss Poszedłbym dalej - bez sekstetu OUT.
0
@MessiTheBesst Paint skills 11/10
16
Gavi z ziomami kontra Lewy.
2
@KrychaFCB @macio_944 albo stary @Luciano99
9
Nie no Xavi jak się w kimś zakocha to nie ma odwrotu.
2
@KapiFCB No chłop jest wypożyczony na rok, więc chyba mają w planach wrócić za rok do Francji?
5
@Songo91 Umtiti do Lecha, Ishak do nas.
0
Komentarz usunięty
5
Ciekawe jak tam Alba.
7
@Transu96 Frenkie De Jong: Gra mecz ligowy w Chelsea
Transu96: I tak tam nie pójdzie
3
@Pawel13sz https://x.com/Wiccan2022/status/1554785564594880512
Świetlana przyszłość.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Transu96 To niezła taktyka bez skrzydłowych mając w kadrze 4 skrzydłowych.
0
Pepcio jak sprzeda Jesusa, Sterlinga i Bernardo to może mieć sporo problemów mimo tego, że podpisali Haalanda. Ciekawe kogo sprowawdzą jeszcze. Podobno tego Paquete chcieli.