0

@Kessie Ten UE Olot to by w Ekstraklasie pewnie grał... co za dno.

2

@Emhyr Teraz pytanie kto wyższy tier - Borek czy Zibi?

1

@P33ck Ktoś się pytał dlaczego ludzie zakładają, że walnie 30+ bramek w sezon. Oto odpowiedź.

6

Trzeba będzie serwery chyba znowu powiększyć bo mam dziwne przeczucie, że strona zyska wieeelu nowych użytkowników wkrótce. ;]

1

@etobzyk Nie no, z całym szacunkiem do Auby, ale do Lewego to on nie ma podjazdu. Lewy to jest TOP3 piłkarz od kilku lat.

Każdy transfer obarczony jest ryzykiem. Zawsze piłkarz może dostać kontuzji, ale są piłkarze, którzy mają na to zdecydowanie mniejszą szansę. Takim piłkarzem jest Lewy.

2

@etobzyk Bo Lewy walnie 30+ bramek w sezon, a ani Aubameyang ani tymbardziej Ansu Ci tego nie zapewni.

Jeśli utrzyma formę z Bayernu, a nic nie wskazuje na to, że może być inaczej bo to tytan pracy to w 3 lata wpakuje ze 100 bramek.

4

@macio_944 Jeszcze boki obrony bo nie chce mi się wierzyć, że nikt nie przyjdzie - pewnie Azpi i Alonso.

1

@Aragorn33 Z jednej strony racja, a z drugiej w tym roku jest mundial, więc szeroka kadra to podstawa. Do tego Gavi to jest 17 letni chłopak - jest świetny, ale to nadal niedoświadczony zawodnik i będzie miał wahania formy.

10

@Katalonbar A tymczasem Słoweńcy.

0

@Aragorn33 Bo pewnie tego sobie życzy Xavi. Nie ma po prostu na rynku kogoś kto mógłby zastąpić Busiego, a kto wie może Nico będzie cały sezon do tej roli szykowany.

1

Jak oni jeszcze ściągną Bernardo to nie mam słów na to okienko...

Do tego ten piękny płacz na Twitterze no jak to można kupować tylu piłkarzy skoro mieli zbankrutować ;]

0

Pjanić wchodzi i zobaczycie jak zacznie piłeczka chodzić.

0

Widze, że problemy z serwerami to nie tylko tutaj. Nawet na oficjalnej stronie Barcelony nie można się zarejestrować. Chyba na wszystkim oszczędzają żeby tego Lewego podpisać. ;]

1

@TheNekro94 Żadne z tych okienek nie jest na papierze lepsze niż te w którym przyszedłby Lewy i Bernardo + inni. Lewy to jest top 3 piłkarz na świecie od kilku lat. Jedynie 07/08 może być porównywalne bo wtedy Henry to była czołówka światowa.

I tak jak pisałem, wszystko na końcy weryfikuje murawa.

14

@Survier Z perspektywy czasu to Koeman jest przeciętnym trenerem.

0

@Cule1234 Bali się, że im go zabierzemy.

7

@TheNekro94 Bardzo proszę, które okienko w Barcelonie było lepsze? 14/15 było też bardzo dobre bo przyszedł Suarez, MATS, Bravo i Rakitić. Jakieś inne o których nie pamiętam?

3

Lewy na 90% przyjdzie, Azpi i Alonso pewnie też, więc okienko już jest bardzo dobre. Jeśli odejdzie FDJ i przyjdzie Bernardo to już w ogóle będzie jedno z najlepszych okienek w historii - oczywiście w teorii bo jak zwykle wszystko weryfikuje murawa.

1

@Janiama Na pewno nie będzie to proste, ale jeśli nie będzie FDJ to tu jeszcze może być Bernardo. ;]

0

Oglądał ktoś Seville regularnie w tym sezonie? Kounde jest wart tych 50-60 baniek?

2

@FCB24 Ale kto mówił o 35 mln? Dziennikarze tier 5?

0

@Herato Umtiti. Hazard gra w repce jeszcze i nie wygląda aż tak źle.

0

@Arczek2001 Ale normalnie dzisiaj trenował ze wszystkimi.

0

Ferran, Ansu
Aubameyang, Lewandowski
Dembele, Raphinha

Na papierze wygląda to fantastycznie. Teraz wypadałoby zacząć obrone montować.

0

Dolar 4,76... sky is the limit.

4

@ranger3120 Na podrywacza bogatych dam.

4

@lucca87 Nikt nie pluje na Raphinhe tylko na kwotę, za którą może przyjść. Nie trzeba być księgowym Barcelony żeby wiedzieć, że wydawanie 72M to przesada.

5

50+10M w trzech ratach za Raphinhe jeszcze jakoś się broni, ale 72M kwoty stałej to jest zdecydowana przesada.

15

@MesQueUnClub96 Dzisiaj wieczorem miałem wypić, ale chyba dam sobie spokój.

2

@Croocers Nico właśnie zawodził za Xaviego. Nie grał dużo, ale gdy wchodził to grał naprawde przeciętnie. Tak naprawde to jest jeden z niewielu zawodników albo właściwie jedyny zawodnik, który zaliczył regres przy Xavim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?