Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pepcio jak sprzeda Jesusa, Sterlinga i Bernardo to może mieć sporo problemów mimo tego, że podpisali Haalanda. Ciekawe kogo sprowawdzą jeszcze. Podobno tego Paquete chcieli.
0
Frenkie + Kante? Ciekawe duo.
5
@Cule1234 Za 2 lata przestaną istnieć.
3
@tbas FDJ też może być za połowę ceny za rok ;]
0
@kkbarca Już wrócił, trenuje w Hiszpanii.
6
Komentarz usunięty
1
@AmigoBlancos Stream Ci się opóźnia nieźle widze.
0
@Sawik_10 W tym roku 2:2 czyli tryplet nasz.
1
@Bisz Mascherano?
0
@FCB_dimiC Pewnie opisu nie dodał.
0
@agaFCB Jak Frenkie odejdzie to według mnie przyjdzie.
0
@Rust_Cohle Wszystko fajnie, tylko jaki bramkarz z topu jest do wyciągnięcia? Mi nie przychodzi żaden na myśl. Dużo osób chwali Maignana, ale Milan go nie puści.
0
@mcsarna Wylot dla Frenkiego. Grałby za Gaviego, ale sezon jest długi, więc Gavi swoje na pewno by pograł.
0
@Huck Kessie okej, ale Nico i Torre to można na jakieś Rayo wystawić, a nie LM. Jeśli Frenkie odejdzie to my wcale nie mamy tak silnie obsadzonej pomocy, szczególnie jeśli ktoś by się wysypał.
2
@mokrychlopiec Oczywiście, że Gaviego. Pedri mimo, że tylko dwa lata starszy jest już znacznie bardziej ograny. Jeśli ktokolwiek myśli, że Gavi cały sezon utrzyma równą formę to jest w błędzie. Dlatego ja nie skreślałbym Frenkiego na miejscu Xaviego, a gdyby chciał odejść to Bernardo to jest świetna opcja za niego jeśli chcemy grać na 3 frontach z sukcesami. Po za tym to byłby transfer praktycznie 1:1 jeśli chodzi o pieniądze.
4
@Mns21 Za. Tani i uniwersalny, świetny charakter. Do uzupełnia składu idealny.
3
@Deeespacito W poprzednim sezonie gdy grał Araujo i Mingueza.
0
@MatBac1991 A na lewej będzie grał Balde, a za Busiego Nico. ;]
0
@MatBac1991 No ten Pena na ławie cały sezon to będzie nieźle śmigał.
16
@Marcelinho99 Bo 5 lat to za długo, lepiej żeby upadła za 2.
0
@ElTomas Jutro o 14:17
1
@Songo91 Eksperci na twitterze piszą, że za 2 lata klub zostanie zlikwidowany. Każdy z nich to chyba jakiś księgowy. No i komu tu wierzyć.
1
Jest tu jakiś masochista, który oglądał Chelsea w poprzednim sezonie? Podobno nie grali zbyt pięknej piłki - jak wyglądał Azpilicueta?
4
@KmN A ile obejrzałeś spotkań Peni, że jesteś w stanie dojść do takiego wniosku? ;]
32
@shahman Gdyby on to podpisywał to Frenkie nigdy by czegoś takiego nie dostał.
1
@P33ck Śląska nie jest najgorszy, a Radomiak to wiadomo jakaś abominacja.
1
@P33ck Tak szczerze to wszystkie te herby są przeciętne. Żaden się jakoś nie wyróżnia.
2
@Gaucho Nie, sport farmazony pisze jak zwykle.
2
@doc Ale gdzie on chce grać? W ataku na ten moment 7 lepszych, w pomocy przynajmniej 6.
2
@Suzu Boją się Barcelony, nawet szejkery nie są bezpieczni