1

@YNS W branży trollingu.

3

Ten mecz to bardzo dobry prognostyk. Jestem wściekły, ale wiem, że ta drużyna może wiele. Trochę skuteczności i po pierwszej połowie nie byłoby co zbierać.

0

@AmigoBlancos Najlepszy transfer to odrodzony Hazard.

0

@Emhyr To chyba dobrze bo gramy na wyjeździe.

1

@Emhyr Ciekawe jaki kurs na asyste Mullera do Lewego.

3

@Comentateiro Matrix się na chwile przyciął, wielkie mi halo.

2

@AmigoBlancos A w zeszłym sezonie miał zabójcze 0 bramek na 31 spotkań. Teraz sobie policz.

1

@AmigoBlancos Gratulacje dla niego. Jeśli podtrzyma tendencje to kolejna bramka za jakieś 20 spotkań.

0

Martin Braithwaite głównym rywalem Roberta Lewandowskiego w walce o króla strzelców.

3

@Aureczek Osłabiliśmy chociaż Liverpool teraz.

16

Co by się nie stało - Barcelona to najbardziej medialny klub tego okienka. Kto by się spodziewał, że klub mający 1 mld długu może narobić tyle szumu.

Ludzie chcą oglądać Barce, nie tylko w Hiszpanii gdzie frekwencja na stadionie jest najwyższa od lat, ale na całym świecie - wszędzie piszą o Barcy.

Czy mógł to osiągnąc ktoś inny niż Laporta? Wątpię.

Teraz wszystko w rękach Xaviego i nogach piłkarzy żeby ten entuzjazm przekuć w sukces sportowy. Kadra wygląda naprawde dobrze.

1

@adi7adi8 Przychodzący Griezmann z powrotem.

4

Laporta pewnie puścił jakiegoś farmazona, kazał Romero podłapać żeby było o Barcy głośno do końca i tyle z tego będzie.

0

@Slazzy Dest już w Milanie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 Gdzieś pomiędzy De Bruyne, Kimmich i na boki Reece James oraz Cancelo. Z takim składem można już powalczyć o Puchar Gampera.

1

@Pilka_jest_okragla Początek transferowej katastrofy Barcelony.

0

@Sulimo Jaki Neymar? Chłop ma kontrakt chyba do 2025 i jest w życiowej formie. Przecież oni by od Barcelony ze 200 milionów chcieli :x

18

@Kondziubarca Nareszcie! Musiał być Neymar chociaż raz w każdym okienku!

0

@Azi Zapomniałeś o Pucharze Gampera na samej górze.

20

@messi564 Barcelona Kike Setiena:
1000 podań
0 goli

1

@Survier Napisz jeszcze, że Riki Puć jest lepszy od Pedriego czy coś i masz hat tricka w gorących.

4

@MesQueUnClub96 Z kim grasz pierwszy mecz?

0

Espanyol wyglądał beznadziejnie fizycznie. Oni koło 65 minuty nie mieli siły już biegać, a nie przebiegli jakoś niewiarygodnie dużo bo w 90 minucie było to 100 km.

0

@Murazor Akurat dzisiaj w obronie bardzo dobrze. Rywal cienki, ale nie ma do czego się przyczepić.

0

@Matix90 Znowu? Przecież on tydzień nie grał. Z City cały mecz na ławie.

1

@Aragorn33 Ryzykownie? Gramy z Realem Valladolid.

0

@jeyx77x Usuń konto, przeproś mamę.

0

@mich_l To nie jest karny.

0

@cchesterr43 Hiszpan jakiś sędziuje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?