Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@YNS W branży trollingu.
3
Ten mecz to bardzo dobry prognostyk. Jestem wściekły, ale wiem, że ta drużyna może wiele. Trochę skuteczności i po pierwszej połowie nie byłoby co zbierać.
0
@AmigoBlancos Najlepszy transfer to odrodzony Hazard.
0
@Emhyr To chyba dobrze bo gramy na wyjeździe.
1
@Emhyr Ciekawe jaki kurs na asyste Mullera do Lewego.
3
@Comentateiro Matrix się na chwile przyciął, wielkie mi halo.
2
@AmigoBlancos A w zeszłym sezonie miał zabójcze 0 bramek na 31 spotkań. Teraz sobie policz.
1
@AmigoBlancos Gratulacje dla niego. Jeśli podtrzyma tendencje to kolejna bramka za jakieś 20 spotkań.
0
Martin Braithwaite głównym rywalem Roberta Lewandowskiego w walce o króla strzelców.
3
@Aureczek Osłabiliśmy chociaż Liverpool teraz.
16
Co by się nie stało - Barcelona to najbardziej medialny klub tego okienka. Kto by się spodziewał, że klub mający 1 mld długu może narobić tyle szumu.
Ludzie chcą oglądać Barce, nie tylko w Hiszpanii gdzie frekwencja na stadionie jest najwyższa od lat, ale na całym świecie - wszędzie piszą o Barcy.
Czy mógł to osiągnąc ktoś inny niż Laporta? Wątpię.
Teraz wszystko w rękach Xaviego i nogach piłkarzy żeby ten entuzjazm przekuć w sukces sportowy. Kadra wygląda naprawde dobrze.
1
@adi7adi8 Przychodzący Griezmann z powrotem.
4
Laporta pewnie puścił jakiegoś farmazona, kazał Romero podłapać żeby było o Barcy głośno do końca i tyle z tego będzie.
0
@Slazzy Dest już w Milanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 Gdzieś pomiędzy De Bruyne, Kimmich i na boki Reece James oraz Cancelo. Z takim składem można już powalczyć o Puchar Gampera.
1
@Pilka_jest_okragla Początek transferowej katastrofy Barcelony.
0
@Sulimo Jaki Neymar? Chłop ma kontrakt chyba do 2025 i jest w życiowej formie. Przecież oni by od Barcelony ze 200 milionów chcieli :x
18
@Kondziubarca Nareszcie! Musiał być Neymar chociaż raz w każdym okienku!
0
@Azi Zapomniałeś o Pucharze Gampera na samej górze.
20
@messi564 Barcelona Kike Setiena:
1000 podań
0 goli
1
@Survier Napisz jeszcze, że Riki Puć jest lepszy od Pedriego czy coś i masz hat tricka w gorących.
4
@MesQueUnClub96 Z kim grasz pierwszy mecz?
0
Espanyol wyglądał beznadziejnie fizycznie. Oni koło 65 minuty nie mieli siły już biegać, a nie przebiegli jakoś niewiarygodnie dużo bo w 90 minucie było to 100 km.
0
@Murazor Akurat dzisiaj w obronie bardzo dobrze. Rywal cienki, ale nie ma do czego się przyczepić.
0
@Matix90 Znowu? Przecież on tydzień nie grał. Z City cały mecz na ławie.
1
@Aragorn33 Ryzykownie? Gramy z Realem Valladolid.
0
@jeyx77x Usuń konto, przeproś mamę.
0
@mich_l To nie jest karny.
0
@cchesterr43 Hiszpan jakiś sędziuje?