Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sevs Jeśli się przywiązałeś to będziesz żałował. Ale to twoja decyzja.
5
@sevs Człowieku, kij z klientem. On nie miał jeszcze tego psa, nie jest do niego przywiązany. Dzwoń do niego.
0
@Emhyr Albo niech go Xavi przyucza do gry na 9 albo jak najszybsza sprzedaż. To nie jest skrzydłowy, a na pewno nie do gry w Barcelonie. Już mieliśmy Coutinho i Griezmanna na skrzydle. To samo będzie z Ferranem. Co więcej, on się nawet nie zbliży do liczb krytykowanego Griezmanna.
4
@Deviler To chyba jasne.
0
@saczers438 Wybierasz się w lipcu i przez pół roku nie zapomnisz co Ci tutaj napiszemy?
0
@Rust_Cohle Jak włączysz mecz Liverpoolu. Oni są very bad.
0
@Firestone Ten hamulcowy ze średniaka zrobił drużynę z TOPu, więc należy mu się zaufanie.
0
Salah gdyby zapuścił włosy wyglądałby jak Cucurella.
0
@Dembouz1899 Jeśli chodzi o FIFE to nigdy się nie opłaca.
2
Polecam sobie przejrzeć wpisy @VegetaPolska na początku jego kariery na tej stronie. Obawiam się, że niestety, to nie jest troll. Najwyżej szuka chorej atencji.
5
@Transu96 Gdybyś prowadził Arsenal w FIFIE to ten scenariusz byłby bardzo możliwy.
26
To jest gość, który musi być gwiazdą w swoim klubie. Niestety nie ma umiejętności żeby być gwiazdą w klubie takim jak Barcelona.
1
@ProMILs Skuteczność może poprawić. Dryblingu i szybkości raczej nie.
0
@Mario96w Ale my gramy na Camp Nou, a to ma ogromne znaczenie. Dla mnie to jest bardzo dobre losowanie.
0
@Mario96w
24
No proszę.
0
@Gaz On się nigdy nie będzie wyróżniał na skrzydle.
1
@Donnie_Darko Bierz połowę.
1
@Messibestplayerintheworld Ja tam widzę jednego słabego rywala.
5
@Kinginiesta Nie, Militao w polu karnym odpychał Moralesa. Dla mnie tam jest miękki faul, ale sędzia się wybroni nie dyktując karnego. Natomiast faul Rudigera przed bramką ewidentny.
0
@Peciak 100% prawda. To jest jakiś cyrk co się dzieje w Hiszpanii.
8
Piękne to jest jak Rudiger wpieprza się się w napastników rękami i 0 reakcji sędziego. Miód na moje oczy. Jeszcze piękniej jak pada po tym bramka.
0
Skoro już jest remis to oby była dogrywka. Niech się męczą.
4
I cyk każda sporna sytuacja na korzyść Realu.
0
Miło, że gramy taki paździerz, a i tak 5:0 wpada.
6
Kessie gol i 2 asysty. Inter bierzcie go zanim PSG 100 baniek zaproponuje.
1
Ansu 2020/2021 wrócił na sekunde.
8
Ten mecz wygląda dokładnie tak jak można było się spodziewać po zobaczeniu składu.
0
Tylko mnie irytuje ta kamera?
0
@Jakchcesz Różnica między Gundoganem, a Parejo to źródło. O Parejo mówi Romero czyli jest coś na rzeczy, a o Gundoganie jakiś szlam jak Chiringuito.