1

@Lionel_Messi10 Nie chce mi się wierzyć, że Neymar jako 35 latek będzie jeszcze grał na najwyższym poziomie.

10

Albo Xavi zadziałał na De Jonga albo ta jego laska mu nagadała, że jak nie zacznie grać to ich wywalą z Barcelony, ale chłopak w tym sezonie pracuje więcej niż we wszystkich sezonach razem wziętych w tym klubie. O ile z piłką przy nodze był zawsze bardzo dobry to irytowała u niego bierność w obronie i przechodzenie obok meczów. Teraz jeździ na tyłku cały mecz, dobrze się ustawia i 'nie wyłącza się'. Świetne ostatnie tygodnie w jego wykonaniu.

0

@allien18 Pressing pressingowi nierówny. Pressing wyglądał dobrze na początku meczu. Potem już nie było tak dobrze - znacznie łatwiej Villareal spod niego wychodził. Z drugiej strony my mieliśmy problem żeby wyjść spod ich pressingu dlatego też druga połowa wyglądała znacznie gorzej.

2

Do 30 minuty bardzo dobrze, potem siadło. Fizycznie dzisiaj dosyć słabo wyglądaliśmy, a był przecież tydzień wolnego. Najważniejsze jednak 3 pkt.

0

@Faro Pewnie gdyby wyszedł Fati to byłby idealny.

3

@Emhyr Tydzień temu MU było bardzo silne i zapowiadała się ogromna walka dwóch silnych zespołów. Dzisiaj MU już bardzo słabe i wstyd będzie odpaść. Szybko poszło.

0

@Irmscher10 Lepiej bym tego nie ujął.

2

@Comentateiro Czabi do grudnia.

0

Nic mnie tak nie denerwuje jak ta nieumiejętność ostatniego podania w tej drużynie. I to nie tylko dzisiaj. Widzi Robert, że Raphinha wybiega, wystarczy mu podać i jest sam na sam, to gra gdzieś na lewe skrzydło. Oni jakby się obawiali podać prostopadle. Nie można cały mecz grać po obwodzie. Xavi to jest w teorii najlepszy kandydat żeby im to przekazać, więc mam nadzieję, że z czasem to przyjdzie.

7

Asensio powiedział, że on tego wózka ciągnął nie będzie i tak też uczynił.

0

Faul Carvajala.

5

Pięknie aktualnie wygląda strefa spadkowa w La Lidze. Oby tak zostało do końca.

1

3:4 w meczu Betisu. Jakiś wybryk natury ten wynik w tej defensywnej lidze.

1

Mingueza w swoim stylu.

16

No kto by się spodziewał, że gdy odejdzie z Realu zacznie łapać czerwone kartki.

1

0

@partymaker Xavi od razu odstrzelił Desta, więc nie będzie.

2

Lepiej niech nie zatrzymują tego jego talentu bo po 5 latach dopiero są jakieś większe objawy.

0

Meczyk idealny na sen.

1

@GuerillaAthletic A kto chciałby kupić powypadkowe auto i to po zderzeniu z KARTONAMI? Hanka była bez szans.

9

@Barcelonista94 Wejście Fatiego i Ferrana pokazało jak silna jest ta ławka. Gramy o mistrzostwo, a niestety mnóstwo graczy jest w słabej formie. Trzeba rotować, ale trzeba też wygrywać.

19

Tak jak ktoś to już tutaj zauważył, ogromny szacunek do Ter Stegena po straconej bramce. Chłop idzie na rekord w czystych kontach, w najmniejszej ilości straconych bramek, a po straconym golu od razu pocieszał Kounde - a miał prawo się wkurzyć.

28

To jest niesamowite, że przy tej nieumiejętności działania na rynku przez Barcelone byliśmy w stanie kupić kogoś takiego jak Pedri za takie pieniądze. Miał dzisiaj niewykorzystane setki, ale bez niego pomoc traci jakieś 80% jakości. Jest niesamowity.

5

@AlexDark00 Czy ten Lewy Ci coś kiedyś zrobił? Bo na to wygląda.

0

I znowu będzie płacz, że wygraliśmy tylko jedną bramką. Prawda jest taka, że zagraliśmy świetny mecz z bardzo ciężkim rywalem i tu się powinno luźno skończyć 4-1.

0

W takim meczu Pedri musi przynajmniej jedną setkę wykorzystać. Zupełnie inaczej by ten mecz wtedy wyglądał. Nie gramy źle, brakło strzelonego gola.

5

@Jakchcesz 2012, zaraz koniec świata

2

@Kiok342 Gdyby tylko istniało narzędzie, a najlepiej wyszukiwarka, która zna odpowiedzi na takie pytania...

0

@AnnaMarianna Samochód.

3

@bartekvisca Gdyby to były ogólne limity to Chelsea nie wywaliłaby 700 baniek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?