Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Niech ten Pedri już wraca bo my zamiast atakować bramkę rywala to atakujemy Ter Stegena podaniami.
1
@Kamiloza91 A końcówka meczu?
3
@Fabik87 Tak wyglądałaby sprawiedliwość dla Madryciaków.
4
Courtois w tamtym sezonie czy MATS w tym? Wiadomo, nie jestem obiektywny, ale dla mnie MATS broni lepiej.
4
Ale ta druga połowa to była żenada. O ile w pierwszej było ciężko bo Athletic dobrze presował tak w drugiej mogliśmy w miare spokojnie rozgrywać, a i tak wszystko graliśmy do tyłu, do Ter Stegena - bez podjęcia ŻADNEGO ryzyka. To nie jest gra w piłkę.
Bardzo ważne 3 pkt, ale mam nadzieje, że w przyszłym sezonie czegoś takiego nie będzie.
0
@J4no Jak? Normalnie. Ręka miała ogromny wpływ na te akcje, więc logiczne, że nie ma bramki.
6
Ja bym przeszedł na 4-ke pomocników. W środku mamy problemy, a Ferran nie istnieje w tym meczu.
14
Lewy po mundialu technicznie cofnął się do B klasy.
5
@Szmulek Veratti to jest świetny pomocnik, ale on się zasiedział w tym PSG. Poszedłby do jakiegoś normalnego klubu to grałby jeszcze lepiej.
1
@FcPortoFan1999 Dlatego właśnie Fortuna go sponsoruje - opłaca im się to. ;]
2
Tymczasem Neymar właśnie odpala CSa.
1
Szejki już po mundialu, PSG znowu w 1/8 w łeb to może czas pakować walizy z Europy?
0
Veratti dwie piękne asysty dzisiaj.
0
Davies drugi raz co czyści...
5
Potężna jest ta ławka Bayernu.
1
Najlepszy duet PSG w ataku w tym meczu to nie Mbappe-Messi, a Messi-Ramos. Znowu centymetry od gola.
6
@DonCarletto Raczej brak IQ.
0
Niby Liga Mistrzów, a akcja jak w B klasie.
0
@Kondziubarca I madryciaki już mają mokro.
1
@Klau_diusz Ale kosztował tyle co wielka gwiazda.
1
Neymar już po 30, imprezowy styl życia, teraz out na 3-4 miesiące, do tego długi, wielomilionowy kontrakt z PSG. Nie zdziwiłbym się gdyby to był powolny koniec Neymara na najwyższym poziomie. Piłkarz niesamowity, ale zmarnowany potencjał.
0
@Emhyr Czyli leciutko 600-700 milionów. Do zrobienia.
3
Real gra dokładnie to samo co w zeszłym sezonie - nawet mają praktycznie tyle samo punktów co rok temu. Niestety, w tym sezonie Duch Święty w Benzeme nie wstąpił i nie strzela każdego farfocla, i z najlepszej drużyny i napastnika świata stali się najgorsi, Ancelotti do zwolnienia, Benzema na śmietnik.
1
Sędzia w meczu Barcelony nie pozwolił Realowi wygrać!!11!!
0
@VbamboeB Nie wiem, może np. kluczowe z Interem i Bayernem?
0
@Zoker Właśnie pokazuje żeby mieć to gdzieś.
0
Teraz będzie szła narracja, że Barca kupuje sędziów. Nie ważne, że cały sezon nam nie gwiżdżą karnych i mieliśmy 41 spotkań bez karnego...
3
Haaland overek rożnych na kuponie.
0
Gundogan klasa.
4
@mekston Mentalem mu piłkę zabrał.