18

Niech ten Pedri już wraca bo my zamiast atakować bramkę rywala to atakujemy Ter Stegena podaniami.

1

@Kamiloza91 A końcówka meczu?

3

@Fabik87 Tak wyglądałaby sprawiedliwość dla Madryciaków.

4

Courtois w tamtym sezonie czy MATS w tym? Wiadomo, nie jestem obiektywny, ale dla mnie MATS broni lepiej.

4

Ale ta druga połowa to była żenada. O ile w pierwszej było ciężko bo Athletic dobrze presował tak w drugiej mogliśmy w miare spokojnie rozgrywać, a i tak wszystko graliśmy do tyłu, do Ter Stegena - bez podjęcia ŻADNEGO ryzyka. To nie jest gra w piłkę.

Bardzo ważne 3 pkt, ale mam nadzieje, że w przyszłym sezonie czegoś takiego nie będzie.

0

@J4no Jak? Normalnie. Ręka miała ogromny wpływ na te akcje, więc logiczne, że nie ma bramki.

6

Ja bym przeszedł na 4-ke pomocników. W środku mamy problemy, a Ferran nie istnieje w tym meczu.

14

Lewy po mundialu technicznie cofnął się do B klasy.

5

@Szmulek Veratti to jest świetny pomocnik, ale on się zasiedział w tym PSG. Poszedłby do jakiegoś normalnego klubu to grałby jeszcze lepiej.

1

@FcPortoFan1999 Dlatego właśnie Fortuna go sponsoruje - opłaca im się to. ;]

2

Tymczasem Neymar właśnie odpala CSa.

1

Szejki już po mundialu, PSG znowu w 1/8 w łeb to może czas pakować walizy z Europy?

0

Veratti dwie piękne asysty dzisiaj.

0

Davies drugi raz co czyści...

5

Potężna jest ta ławka Bayernu.

1

Najlepszy duet PSG w ataku w tym meczu to nie Mbappe-Messi, a Messi-Ramos. Znowu centymetry od gola.

6

@DonCarletto Raczej brak IQ.

0

Niby Liga Mistrzów, a akcja jak w B klasie.

0

@Kondziubarca I madryciaki już mają mokro.

1

@Klau_diusz Ale kosztował tyle co wielka gwiazda.

1

Neymar już po 30, imprezowy styl życia, teraz out na 3-4 miesiące, do tego długi, wielomilionowy kontrakt z PSG. Nie zdziwiłbym się gdyby to był powolny koniec Neymara na najwyższym poziomie. Piłkarz niesamowity, ale zmarnowany potencjał.

0

@Emhyr Czyli leciutko 600-700 milionów. Do zrobienia.

3

Real gra dokładnie to samo co w zeszłym sezonie - nawet mają praktycznie tyle samo punktów co rok temu. Niestety, w tym sezonie Duch Święty w Benzeme nie wstąpił i nie strzela każdego farfocla, i z najlepszej drużyny i napastnika świata stali się najgorsi, Ancelotti do zwolnienia, Benzema na śmietnik.

1

Sędzia w meczu Barcelony nie pozwolił Realowi wygrać!!11!!

0

@VbamboeB Nie wiem, może np. kluczowe z Interem i Bayernem?

0

@Zoker Właśnie pokazuje żeby mieć to gdzieś.

0

Teraz będzie szła narracja, że Barca kupuje sędziów. Nie ważne, że cały sezon nam nie gwiżdżą karnych i mieliśmy 41 spotkań bez karnego...

3

Haaland overek rożnych na kuponie.

0

Gundogan klasa.

4

@mekston Mentalem mu piłkę zabrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?