0

Niezła karuzela formy w tym roku w Liverpoolu.

0

@Survier Barcelona dostaje też Eintracht albo jakiś Inter i przegrywa. Problem Barcelony w europejskich pucharach od dawna jest bardziej złożony niż to że przeciwna drużyna jest z jakiejś ligi. Jakoś dziwnie potem jest w stanie wygrać z Realem w bardzo dobrym stylu, który gra w Lidze Mistrzów z sukcesami.

1

@Comentateiro Aha no i skoro Barcelona nie zakwalifikowałaby się do LM to gdzie byłby Real, który jest za nami 11 punktów? I to nie jest tak, że oni grają jakoś słabo w lidze w tym roku, oni od lat tak punktują.

0

@Comentateiro Skoro Tottenham bije się o TOP4 to i Barcelona niżej by nie była. Do City to praktycznie żadna drużyna w Europie nie ma podjazdu, nawet Bayern co ostatni mecz pokazał.

0

@Survier To, że mamy mniej posiadania piłki to głównie zasługa naszej miernej pomocy no i jednak troszkę innego stylu gry niż wcześniej - próby bycia bardziej bezpośrednim. 90% drużyn La Ligi nie zostawia praktycznie w ogóle miejsca na swojej połowie. Dlatego właśnie mając 3 dryblingi na mecz i 0 podań prostopadłych potem mamy 0:0 z takim Getafe czy Gironą.

6

@Comentateiro Już widze jak taki Tottenham łatwo radzi sobie z Cadizem albo Getafe gdzie masz metr wolnego miejsca na połowie rywala.

To są dwie różne ligi, dwie inne specyfiki. Równie dobrze mogłoby się okazać, że Barcelona w Premier League stwarzałaby sobie mnóstwo sytuacji biorąc pod uwagę ile tam jest miejsca zostawiane.

Do tego w pucharach drużyny hiszpańskie zazwyczaj eliminowały angielskie.

4

@ranger3120 Rozpędź się z górki i wyłącz silnik.

1

@Emhyr Tak jak @Kondziubarca napisał. Bombelek to jest chłopaczek, który mógłby być fajnym rezerwowym. Wszedłby w 60 minucie, może by trafił dobrze na kole fortuny i zmienił oblicze meczu, a gdyby wypadł nie byłoby problemu bo to rezerwowy. Nie da się na nim opierać projektu.

Problem niestety jest taki, że nasi wszyscy inni skrzydłowi to dramat i Dembele bez jednej nogi i tak jest najlepszy.

Chciałbym żeby wreszcie Barcelona trafiła z jednym transferem na skrzydło bo to co się dzieje od transferu Neymara to jest jakiś żart - Coutinho, Griezmann, Ferran, Raphinha... Żaden nie potrafił/nie potrafi przejść rywala dryblingiem i mamy potem 3 udane dryblingi w meczu. Dołożyć do tego 0 prostopadłych podań od pomocników i nie możemy strzelić bramki przez 180 minut średniakom La Ligi.

23

@Sergio_Devils Myśle, że nawet gdyby nie grali 3 lata to gorsi od naszej obecnej pomocy by nie byli.

1

@Emhyr I tak niech się cieszy, że to mecz w lidze to dogrywki nie będzie.

5

@Emhyr To zdjęcie ma olbrzymi potencjał memowy.

1

To niezły MVP hahaha

3

Ależ to jest parodia futbolu.

0

@Herato Real w tym roku punktuje tak samo jak w tamtym i każdym innym.

1

@Barcaa12 Już biegnie z najlepszej drużyny na świecie z nielimitowanym budżetem do Barcelony w długach.

7

Nie no, nie mówcie mi, że BVB miało 2:0, grali 11 na 10 od 39 minuty, mogli zrównać się punktami z Bayernem i mecz skończył się 3:3... przecież to jest jakiś cyrk ta Bundesliga.

22

@pyra92 Miło było Cię gościć na stronie. Powodzenia na nowej drodze życia.

0

Jeśli faktycznie Gundogan podpisany to jest to fantastyczny transfer. Wiadomo, lepiej gdyby stało się to z 5 lat wcześniej, ale to nadal świetny pomocnik.

3

Chelsea mimo, że gra beznadziejnie to na jedną bramkę zasłużyła.

0

@damian16161212 Nadaje się na eksperta w TV jak do prowadzenia auta.

6

Upamecano mógł mieć dzisiaj ze 4 asysty. Przegląd gry jak Prime Messi.

4

Oby Napoli - City w finale.

1

Asysta klasa światowa.

0

Tu karny mógł nawet być.

0

Neuer by to wyjął. Sommer jest niski.

0

Ależ tu jest jakości na boisku.

17



Szkoda słów.

0

@Rewolucja123 La Rambla już rok temu mówiła o Garcii na ŚPD, więc troche szacunku.

21

Araujo w następnym meczu na skrzydło. Raz tam był i został najlepszym skrzydłowym bo celnie podał.

80

Zarzygany Neymar po 10 dniowej libacji alkoholowej dałby więcej niż nasz cały atak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?