Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@Vernon_Roche Dlatego odpadnie
7
1:1 to bardzo dobry wynik dla City. Real dzisiaj grał dobrze. A Guardioli to nie wiem kto zabronił zmiany robić skoro oni już zdychali pod koniec...
7
Carvajal co mecz tak fauluje - wjeżdża w plecy z bara bez zainteresowania piłką. Czasami kilka razy tak jak dzisiaj. Przecież to jest faul.
1
@Firestone Czekam na wypowiedź wszystkich obiektywnych madryciaków z tej strony. Zawsze tacy wygadani to pewnie tutaj też zajrzą.
1
@KlonaZepan A dokładnie jak się pomylił? Bo z tego co pamiętam w żadnym momencie nie napisał, że on będzie zawodnikiem Barcelony na 100%, jedynie podawał info, że jest taki temat, ale może być za drogi.
0
@partymaker W sprawie Barcelony od pewnego czasu - właściwie nie. Co więcej, wszyscy inni się mylili tylko nie on.
0
@daniel32778 Ludzie w wiele rzeczy wierzą to może i w klątwe też - kto wie.
0
@DonCarletto
tutaj sam Yaya Toure próbuje zatuszować sprawe, ale każdy wie jaka jest prawda
City to bierze na miękko. Możecie sobie nawet Ernesto Valverde i jego przykuc wypożyczyć jak chcecie - nic Wam to nie da.
1
Klątwa Yaya Toure została zdjęta, więc Real może sobie nawet Zidana ściągnąć i jego klaskanie, a i tak City będzie w finale.
4
@Kamilos84 Karta graficzna dla każdego zawodnika.
0
@Herato Spadasz najpierw do 2 rundy LE, odpadasz z el. LE, spadasz do nastepnej rundy LK. 3 runda el. LM to chyba pewne europejskie puchary, niech mnie ktoś poprawi jeśli się myle.
0
@MesQueUnClub96 United wydało albo tyle samo albo jeszcze więcej i jakoś nie widze żeby byli w stanie konkurować z City na jakiejkolwiek płaszczyźnie. Po za tym City całkiem nieźle też sprzedaje.
12
@Oskarenks On ma rok kontraktu to Ci skąpcy zaproponują 3 miliony w 12 ratach.
4
@KamQiX Bo to byłby rasizm
0
Piękna symulka na koniec połowy
0
Vinicius na bank ma ujemne IQ.
21
@Emhyr Najlepsze jest to, że z tego co pamiętam on praktycznie od razu wyszedł na Real i zagrał naprawde nieźle. ;]
1
@Cule1234 Nie wiem jak oni to zrobią, ale muszą to zrobić. Lewandowski nie może grać cały sezon sam bo jak widzimy potrafi kopać się po czole niemiłosiernie.
1
@Sau_Ron Cloud znakiznaki
2
@AFA90 Mam wrażenie, że ten Pau Torres to od zawsze jest elektryczny. Tak samo miał już dawno odejść do innego klubu, a ciągle w Villarealu siedzi.
0
Salernitana chce jakiś rekord remisów pobić czy o co chodzi?
0
Byłbym w 100% za powrotem Messiego gdybyśmy na 9 mieli jakiegoś gościa, który mógłby dużo biegać, kogoś takiego jak miała Argentyna w postaci Juliana Alvareza. Jednego gracza, który w obronie daje mało można jakoś 'schować', ale na 9 jest Lewy, który nie pracuje w destrukcji za dużo.
Najbardziej się boje, że po przyjściu Messiego cały balans drużyny się popsuje. Messi nadal jest fantastyczny i dałby nam bardzo dużo przez kolejne ~2 lata tylko nie jestem pewien czy da się zmieścić Polaka i Argentyńczyka w jednym składzie, a nie ma opcji, że któryś usiądzie na ławce.
A przecież jest jeszcze Busquets...
0
@Tom_Tom Sytuacja jest taka, że trzeba ogarnąć 200 milionów w tym okienku żeby wyjść na prostą z FFP.
0
@Gaz Rozumiem, że mistrzostwo i superpuchar się nie liczą?
6
@Adamski69 Dla mnie ta pomoc nie jest zbyt wyważona. Nazwiska robią wrażenie, ale tam jest 1 DM i 3 box to box. Oprócz tego mnie Valverde i Camavinga w pomocy nie przekonują w 100%. Kroos i Modrić grać wiecznie nie będą, a czy Ceballos będzie chciał zostać z taką konkurencją?
3
@KlonaZepan Dziwnym trafem dopóki był Messi to z tej grupy wychodziliśmy.
4
@Khajio Zobaczymy. Długofalowo plan Alemanego jest na pewno dużo bezpieczniejszy. Laporta stawia dużo więcej na szali, ale w tym uda się zdobyć 2 puchary, więc nie ma tragedii.
7
@macio_944 Czyli po prostu Alemany nie chce Amigosów, chciał postawić na młodzież i odbudowe finansową nawet kosztem De Jonga. Ma to sens, ale odbiłoby się to pewnie negatywnie sportowo, więc jest zupełnym przeciwieństwem Laporty i Xaviego - oni chcą sukcesu tu i teraz. Rozumiem obydwie strony.
Do tego dużo lepsza kasa w Anglii, mniejszy stres i wolna ręka przy transferach.
1
@Ptasior To był zamach na dach budynku?