1

@tristan87 Oby to było tylko 6-7 tygodni.

1

Już za 5 minut Espanyol żegna się z La Liga.

3

@Borry I dopóki Guardiola będzie za sterami City to tego mistrzostwa nie zdobędą.

9

Inter gra w finale Ligi Mistrzów, wygrał puchar, może mieć wicemistrza, a Inzaghi grał o posade z nami w Lidze Mistrzów... jeden mecz mógł zmienić absolutnie wszystko.

1

@Deviler Puszczam głośno muzyke i głośno rozmawiam razem z nimi.

0

@Tomek_TF Ja gram i ta gra to shit, a i tak jest lepsza od FIFY.

0

Teraz pewnie przez kolejne 10 lat nawet blisko nie będą i tak to się kręci w tej Bundeslidze.

0

Cyrk. To jest cyrk.

102

@Emhyr Bo Vinicius w niedziele odpoczywa. 6 dni walczył z rasizmem, 7 dnia odpoczywa.

0

@Emhyr On to się nadaje tylko na ŚPO żeby walić z lewej nogi z dystansu.

7

@barcanawieki No i maszyna ruszy wreszcie.

2

@Emhyr A to nie ta sama drużyna?

0

Myślicie, że Chelsea w przyszłym sezonie załapie się do jakichkolwiek pucharów?

7

@AlexDark00 Nie widziałem nawet jednej osoby, która go cisnęła, jedynie ludzi, którzy sprzedaliby go za 80-100 baniek.

0

@Worny 7/8, 8, 6, 6/7, 3, 2

0

@kakusus Niestety zostanie.

0



Skrót Bayern Barcelona (2-0). Nie wiem jak taki mecz mogliśmy przegrać...

0

@SeWo77 2 bańki za niego w tej formie to i tak dużo jak on się do kadry Milanu nie łapał.

1

@Veysel Jak ktoś da 90-100 baniek to odejdzie. To samo będzie z Raphinhą.

2

@ZiggyStardust Przecież to jest 8 lat, niektórych piłkarzy cała kariera tyle trwa.

57

@Mns21 Klękali?

9

@supraomnes1 #ViniciusZaMurem

1

@Kidd Jak oni chyba z 4 koszyka będą losowani, znowu z grupy chcesz nie wyjść? Po tych 2 latach to ja chce jak najsłabszą grupe bo z tą kadrą to nic nie wiadomo teraz.

0

@Danny Gaucho Nie pamiętam kiedy ostatnio nasz skrzydłowy strzelił taką bramkę.

2

@Objectivo Czekam na Spider Mana 2. Jeśli nie będzie srogo się zawiode.

2

@Emhyr Ale tamten skład był mierny, matko.

6

@Comentateiro Vinicius odchodzi po tym sezonie z Realu Madryt. Będzie grał w Arabii z Albą.

2

@aleksandrowielki Niestety tak skoro okienko transferowe już dobiegło końca.

0

@Peciak Fati to swoją drogą bo widać, że Xavi na niego zupełnie nie stawia. Jeszcze niech Ferrana spakuje do walizki.

9

@Deviler Ryż do nich, Kimmich do nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?