Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 Oby to było tylko 6-7 tygodni.
1
Już za 5 minut Espanyol żegna się z La Liga.
3
@Borry I dopóki Guardiola będzie za sterami City to tego mistrzostwa nie zdobędą.
9
Inter gra w finale Ligi Mistrzów, wygrał puchar, może mieć wicemistrza, a Inzaghi grał o posade z nami w Lidze Mistrzów... jeden mecz mógł zmienić absolutnie wszystko.
1
@Deviler Puszczam głośno muzyke i głośno rozmawiam razem z nimi.
0
@Tomek_TF Ja gram i ta gra to shit, a i tak jest lepsza od FIFY.
0
Teraz pewnie przez kolejne 10 lat nawet blisko nie będą i tak to się kręci w tej Bundeslidze.
0
Cyrk. To jest cyrk.
102
@Emhyr Bo Vinicius w niedziele odpoczywa. 6 dni walczył z rasizmem, 7 dnia odpoczywa.
0
@Emhyr On to się nadaje tylko na ŚPO żeby walić z lewej nogi z dystansu.
7
@barcanawieki No i maszyna ruszy wreszcie.
2
@Emhyr A to nie ta sama drużyna?
0
Myślicie, że Chelsea w przyszłym sezonie załapie się do jakichkolwiek pucharów?
7
@AlexDark00 Nie widziałem nawet jednej osoby, która go cisnęła, jedynie ludzi, którzy sprzedaliby go za 80-100 baniek.
0
@Worny 7/8, 8, 6, 6/7, 3, 2
0
@kakusus Niestety zostanie.
0
Skrót Bayern Barcelona (2-0). Nie wiem jak taki mecz mogliśmy przegrać...
0
@SeWo77 2 bańki za niego w tej formie to i tak dużo jak on się do kadry Milanu nie łapał.
1
@Veysel Jak ktoś da 90-100 baniek to odejdzie. To samo będzie z Raphinhą.
2
@ZiggyStardust Przecież to jest 8 lat, niektórych piłkarzy cała kariera tyle trwa.
57
@Mns21 Klękali?
9
@supraomnes1 #ViniciusZaMurem
1
@Kidd Jak oni chyba z 4 koszyka będą losowani, znowu z grupy chcesz nie wyjść? Po tych 2 latach to ja chce jak najsłabszą grupe bo z tą kadrą to nic nie wiadomo teraz.
0
@Danny Gaucho Nie pamiętam kiedy ostatnio nasz skrzydłowy strzelił taką bramkę.
2
@Objectivo Czekam na Spider Mana 2. Jeśli nie będzie srogo się zawiode.
2
@Emhyr Ale tamten skład był mierny, matko.
6
@Comentateiro Vinicius odchodzi po tym sezonie z Realu Madryt. Będzie grał w Arabii z Albą.
2
@aleksandrowielki Niestety tak skoro okienko transferowe już dobiegło końca.
0
@Peciak Fati to swoją drogą bo widać, że Xavi na niego zupełnie nie stawia. Jeszcze niech Ferrana spakuje do walizki.
9
@Deviler Ryż do nich, Kimmich do nas.