0

@FrankliN7 Zobaczymy, ale nie sądze żeby Raphinha był zainteresowany grą na wahadle.

7

@Pewex Nie wiem jaka będzie La Rambli, ale wiem jaka będzie twoja bo piszesz o tym 24/7.

0

@Volk a) Gundogan nie jest zarejestowany b) Messi pewnie zarabiałby z 10-20 netto, Gundogan ma 4,5 c) Messi niczego nie musi, chciał iść do MLS to poszedł

3

@prokofiew Tak go puścił, że chcieli mu umowe przedłużyć.

8

Gundogan ma zarabiać 4,5M netto... przecież to są grosze biorąc pod uwagę jego status i to że przychodzi za darmo. Oby więcej takich transferów bo to jest praktycznie zerowe ryzyko.

0

@barteq We wszystkich klubach na świecie uczy się strzelania z dystansu. U nas uczy się jak nie strzelać.

2

@Krzysztof1987



To nie jest farmazon.

0

@marko111122 Zależy od przeciwnika i od formy naszych wspaniałych lewoskrzydłowych.

4

Gundogan w tym sezonie strzelił 11 bramek. Mam nadzieje, że to utrzyma bo nam często brakuje bramek z drugiej linii. Boje się tylko, że dopadnie go barcelońska choroba zwana grą po obwodzie zamiast strzału. Oby nie.

8



Co tam Gundogan, Arkadiuszo Miliko oficjalnie zostaje w Juve.

2

Luisie Enrique coś ty uczynił...

0

Ogarnąć jakiegoś porządnego pivota i mamy naprawde świetną pomoc.

0

@stone80 Jak można nie rozumieć tego transferu? Przecież to wystarczy ze 2 mecze w sezonie zobaczyć bez Pedriego...

0

@FCB_dimiC A w 2024 Mbappe.

0

Kimmich, De Jong, Pedri, Gavi, Gundogan ło matko ale to będzie chodziło.

3

@tbas

0

Ferran thank you and good luck, byle szybko.

5

Alemany w Monachium żeby Gundogana podpisać to już niech nie wraca i Kimmicha też niech weźmie, po co ma dwa razy latać.

0

Barcelona ściągnie Brozovicia akurat teraz gdy klątwa posiadania chorwackiego piłkarza by wygrać LM została zdjęta...

0

Chyba mu rękę urwało.

0

Najlepsze jest to, że my gramy naprawde nieźle... dwa głupie błędy.

1

Ale z nami jadą.

1

Nie no, ten koleś od kamery to po jakimś mołdawskim bimbrze jest.

2

Hahaha, Santos ma dość na tej ławce.

9

Polska reprezentacja to obok City i Barcelony najbardziej ofensywna drużyna w Europie.

8

Ale Santos zbudował potwora.

0

Cały skład pozazdrościł Zielińskiemu tricku i teraz każdy gra piętką.

25

Współpraca Milik - Lewy jak w eliminacjach do Euro 2016.

0

Nie można tiki taki Santosa przez te kamere śledzić... a tak piłeczka chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?