Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Świetne zdjęcie wybraliście. Kounde byłby zadowolony.
1
@RoberDzik 50 to była dobra oferta tyle, że powinna pójść w całości do klubu.
12
Jeśli to prawda to chyba sobie jaja robią. 30 milionów za podstawowego stopera po świetnym sezonie. 60 to powinna być otwierająca oferta, ale nawet za tyle bym go nie sprzedał. Obrońca idealny dla Barcelony, bardzo dobrze gra piłką, ale i broni nie gorzej co jest rzadko spotykaną kombinacją w tym klubie.
5
@szkutnik91 Za 40 bym się zastanowił.
1
@pt9 Przecież każdy z piłkarzy których wymieniłeś to jest zupełnie inny profil niż Bernardo. No może poza Messim, ale i on stał się bardziej ofensywnym pomocnikiem niż skrzydłowym dopiero pod koniec kariery.
1
Ja mam duże wątpliwości co do takich skrzydłowych jak Bernardo w Barcelonie. Był tutaj i Coutinho, i Griezmann, który jest topowym piłkarzem i obaj to niewypały. Można sobie mówić, że to przez Messiego nie wypalili, ale taki Griezmann to miał znacznie gorsze statystyki właśnie bez Messiego w składzie. Do tego nie ma Dembele, więc w tej chwili nie ma żadnego przebojowego skrzydłowego w składzie.
Z drugiej strony Pep bez eksplozywnych skrzydłowych wygrał LM i City grało piękny futbol. Pytanie czy Xavi jest to w stanie dobrze poukładać - tak żeby znowu nie trzeba było oglądać tylko podań do tyłu i wszerz.
0
City ma trenera i zarząd z Barcelony to teraz Barcelona kupi ich wszystkich zawodników. Na końcu zabieramy Pepa i ich zarząd, i niech budują od nowa.
3
@KrychaFCB Bardzo dobra zmiana. Symulanci leżą po 20 minut, a potem sędzia 5 dolicza.
1
@nexxo Jasne, że tak - łatwe 6 pkt i Barcelona blisko.
5
Był czas w City, że Cancelo to był ich najlepszy zawodnik. Piłki dawał takie same albo lepsze niż De Bruyne. Jeśli chodzi o umiejętności to jest topowy zawodnik i bardzo pasuje do Barcelony. Jeśli głowa dojedzie to będzie to świetny transfer.
0
Braawo! Oczy krwawiły, ale jest awans!
0
co on zrobil...
3
Bombelek pewnie chciał kase za podpis w poprzednim sezonie, Barca nie miała/nie chciała zapłacić i się umówili na klauzule. Niech odchodzi razem z tym swoim agentem. Ostatni z trzech muszkieterów za 500 baniek, oby ten klub się czegoś nauczył.
1
@Lisek 400 baniek, a tak naprawde tylko Dembele się tutaj nadawał jeśli chodzi o profil zawodnika. Niby w Coutinho ludzie widzieli Inieste, ale co ta Iniesta jak on się nie nadawał do 4-3-3 w pomocy, na skrzydło też nie. Transfer Griezmanna to w ogóle był poroniony pomysł mając Messiego.
0
@MESSIah16 On w ogóle nie pracuje w pressingu, a to podstawa żeby grać u Xaviego szczególnie gdy jesteś młody.
1
Czyli skończył kariere szybciej niż zaczął. Mimo wszystko to prawdopodobnie dobra decyzja bo nie ma jakiegoś wielkiego talentu, a pieniędzy nie dostanie nigdzie tak dobrych.
1
@kakusus Neymar out, Dembele out
2
@Rust_Cohle Raczej o Salaha.
25
Dembele to gracz, który przez 6 sezonów zaliczał średnio 5 goli i 6 asyst. Nie wiem jak my się pozbieramy po tym odejściu. 50-80 baniek to świetne pieniądze za niego szczególnie, że za rok mu się kontrakt kończy.
0
@MesQueUnClub96 Nie ma znaczenia czy kłamie czy nie. Co okienko jest to samo. Durny agent uważa, że ma nie wiadomo jaką gwiazde.
1
@Barcanajlepszyteam Taka jest rzeczywistość. Mam nadzieje, że zarząd nie będzie się przed nim płaszczył. Na takim piłkarzu nie można opierać czegokolwiek.
4
Cyrki co roku z Demble i z jego agentem, uważają się za nie wiadomo kogo. Przez 7 lat 40 goli i 43 asyst co daje 5 goli i 6 asyst na sezon. Śmiech na sali. Raphinha bez dryblingu w rok 10 goli i 12 asyst. W ogóle mnie to odejście nie ruszy, na nim nie można w ogóle polegać.
2
7 lat w szpitalu. Jeśli będzie chciał teraz odejść to droga wolna. Nawet w jednym sezonie nie był kluczowy, do tego zawalił mnóstwo ważnych spotkań. Na jego miejscu chciałbym coś udowodnić, ale piłkarze nie mają za dużo rozumu.
2
Herb Radomiaka nigdy nie przestanie bawić.
6
Młody dopiero co dołączył do składu, więc choroba "nie strzelaj z dystansu" jeszcze go nie dopadła. Pewnie ze 4 treningi i jego też złapie.
3
Xavi chciał im dać szanse, wpuścił najpierw Erica, potem Desta i Alonso... a oni dostali 3:0.
7
Te czereśniaki nie potrafią strzelić mając na bokach Desta i Alonso...
0
@darksider Już po, ale to nieuleczalne niestety.
1
@szkutnik91 Będą żyli. Dobrze, że Gundoganowi się nic nie stało po tym wślizgu Czuczameniego...
3
Najlepszy w pierwszej połowie Frenkie za ten wślizg na Militao. W każdym meczu wali po plecach i nigdy za to kartki nie dostaje. To samo przez lata robił i nadal robi Carvajal.