0

@Emhyr Chodzi o wiarygodność statystyki, więc jak nie ma znaczenia?

1

@KamQiX A do momentu kontuzji?

1

Wszystko fajnie tylko szkoda, że Borussia jak będzie trzeba to sobie samobóje zacznie strzelać byle mistrza nie wygrać. Oni w ostatniej kolejce mieli 2:0 i przez 60 minut zawodnika więcej, a i tak zremisowali...

1

@okiemtypera_lucaxx95 Sezon nie jest zły, mistrzostwo, Superpuchar, półfinał Pucharu Króla, odpaść z Realem to nie wstyd biorąc pod uwagę absencje, ale Liga Mistrzów strasznie wszystko psuje. Ćwierćfinał zamiast odpadnięcia w grupie i myśle, że każdy byłby zadowolony szczególnie biorąc pod uwage styl w jakim gramy w niektórych (lub ostatnio w większości) meczach.

0

@YeastMoss Nikt nie mówi o żadnym pechu. Od lat przygotowanie fizyczne Barcelony to żart, tak samo jak transfery szczególnie do ataku. Gdyby Barcelona miała szeroką i równą ławkę pewnie nie byłoby tego postu.

0

@YeastMoss Jest to forum do dyskusji o FC Barcelonie, więc pewnie po to. Skoro przez 2 lata nie potrafi wyjść z grupy to nic innego nie zostało. Nie widze żeby któraś drużyna nie miała 4 kluczowych graczy z pola niedostępnych. W każdej formacji brakuje podstawowego gracza, a w pomocy dwóch w tej chwili. I tak przez cały sezon, a to obrona się wysypie, potem pomoc, potem znowu atak, a na końcu wszystko razem.

0

@Gall Straciliśmy sporo bramek, ale w każdym meczu (nie licząc drugiego meczu z Bayernem) byliśmy w stanie rywalizować. 1:0 Inter, 3:3 Inter, 2:2 United, 2:1 United.

0

@ViscaelBarca2007 Bayern z City w dwumeczu 4-1, ja tam przepaści nie widziałem. Drugi nasz mecz to była przepaść, ale to jak mówie zrzucam to na zerowe morale. W pierwszym meczu podyktowany karny na Dembele i mogło być różnie. Wiadomo, to tylko dywagacje, ale to nam zostało.

6

@ViscaelBarca2007 Nie graliśmy źle, w pierwszym meczu zawiodła skuteczność. Drugi mecz to szkoda gadać, popłakali się bo nie mieli szans wyjść z grupy.

4

A ja powiem tak - Barcelona w topowej formie fizycznej i z całym pełnym składem jest w stanie rywalizować w takim ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Może nie z City bo oni są jednak najmocniejsi, ale z innymi drużynami mogłaby grać.

Problem jest taki, że my przez cały sezon mamy 2 mecze gdzie są wszyscy dostępni, do tego zagramy z 5 spotkań w dobrym tempie i jest zjazd fizyczny. To jak gramy teraz to nawet nie warto komentować bo to jest poziom Ligi Konferencji.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Milan 2 strzały 1 celny przy 38 City i 1:0 dla Milanu.

0

@Benz To niezły Eintracht w tym sezonie

46

Piękna ta skwaszona mina Kahna.

2

No i powiedzcie, że Robercika w Bayernie nie brakuje.

12

@talizmo No ty madryciaku na pewno nie widzisz.

0

Nie pamiętam gorszego dwumeczu obrońcy na tym poziomie Ligi Mistrzów. Upamecano z 6 olbrzymich błędów popełnił, które spokojnie mogły skończyć sie bramką.

0

Upamecano piękny jesteś

0

Ale Czupa Czups to widać, że poziomem jednak nie dojeżdża.

1

Miło tak dla odmiany popatrzeć na drużyne, która ma 3 wygrane dryblingi w jednej akcji, a nie na cały mecz.

2

@Geble Karny to 0,77

0

@JohnA A City miało karnego na 4-0

0

Ale odwalił. Game on.

4



Nie wchodząc w kwestie finansowe, na TAK czy NIE?

3

Potężne Al-Nassr Cristiano tylko 1 pkt w ostatnich dwóch meczach i tracą 3 punkty przy jednym meczu rozegranym więcej do jeszcze bardziej potężnego Al-Ittihad.

0

@Emhyr 700 baniek na transfery średniaków, zamiana Tuchela na Pottera i Pottera na Lamparda. Mają łeb do interesów, nie ma co.

0

@takisobiektos W drugiej połowie też był karny.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Nic się nie wydarzy. Real za to nie ma Militao w pierwszym meczu, ich najlepszego obrońcy.

9

No Marciniak się nie popisał, karny dla Napoli powinien być w pierwszej połowie.

3

Hahahahah Napoli

3

3 setki Chelsea i nic. Pierwsza setka Realu - gol. Standardzik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?