Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Dobrze, że nie grają z Brazylią bo Vinicius by chyba zawału dostał jakby jakiegoś nowego Araujo zobaczył.
2
@siuuu Pytanie pułapka.
0
@VegetaPolska To niezły Czesiu aka obrona Częstochowy i 500 strzałów na bramkę vs obrona Barcelony 0 groźnych strzałów.
0
@MesQueUnClub_87 Mi przypomina węgorza bo jest cholernie elektryczny.
1
@draxidox Przebudził w sobie ciemną stronę mocy, więc przeszedł na stronę Realu i pięknie obronił strzał.
5
Ale Hazard to ma życie jak w Madrycie. Przyjedzie sobie na meczyk, miejsce w pierwszym rzędzie, w kurteczce cały mecz, wie, że nawet nie będzie musiał się rozbierać. Do tego dostaje grube miliony za kilka kopnięć na treningu gdy akurat nie ma kontuzji.
1
Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości Barcelona w 2022 roku zbankrutowała i została zdegradowana do ostatniej ligi. W Pucharze Króla natomiast los znów połączył Real i Barcelone, która musiała sprzedać wszystkich graczy oraz zastawić Camp Nou.
Blaugrana zmuszona grać składem U15 oraz powracającym Iniestą i Puyolem pokonuje grający w najsilniejszym składzie Real Madryt 1-0.
1
@Davvd No mogło być 2-0 ;/
1
Powtórze mój komentarz z ostatniego klasyka - jeśli Vinicius musiałby każdy mecz grać przeciwko Araujo to mógłby już kończyć kariere.
0
Najlepszy zawodnik Realu to niestety był Fati. Piękna obrona. A tak zupełnie na serio to ma chłopak pecha. Oby mu to na psyche nie siadło.
2
@Firestone Oby tego ulti starczyło na 90 minut.
23
Co musi zrobić Vinicius żeby dostać kartke za te pyskówki, gesty, obrażanie sędziego? Ma go uderzyć? Czy też za mało?
2
@Kondziubarca Ma swoje atuty, ale to nie jest gracz, a na pewno nie pomocnik dla Barcelony.
5
@mientusek1407 Aubameyang, Dembele i Ferran, któremu jeszcze psycha nie siadła z przodu.
Pedri w pomocy.
No faktycznie nie jest słabszy. Do tego dzisiaj Xavi wyśle Alonso za Christensena i nawet obrone będziemy mieli słabszą.
1
@Roobo Wszystko fajnie, tylko, że on został wywalony w kluczowym momencie sezonu. Gdyby to był ostatni mecz w sezonie to bym zrozumiał, ale do końca było jeszcze daleko. Ale tak jak pisałem, to jest Bartomeu, tego nie zrozumiesz.
11
@lionelmessigoat Bo akurat zaczęliśmy lepiej grać. Graliśmy piach to go nie zwolnili, ale jak przegrał po naprawde dobrym meczu z Atletico i odpadliśmy bodajże z Pucharu Króla to wyleciał. Bartomeu w pigułce.
0
Jak Ferran tutaj przychodził to myślałem, że on będzie docelowo na 9 wprowadzany bo jeszcze przed transferem było wiadomo, że drybling ma przeciętny, ale bramki strzelać potrafił. Xavi go tam raczej nie widzi, ale wychodzi na to, że nie będzie miał wyboru.
0
@MrCental Tak, tak zaczną tracić, a Real, który ma znacznie trudniejszy terminarz zacznie wszystko wygrywać. Kocham to dramatyzowanie.
0
@Seba_89_ Dawno nic o covidzie nie było, no proszę. Widzę tutaj potencjał na gorącą, ale zobaczymy czy nie jest za wcześnie.
0
@Xxxbarca4ever Pewnie chodzi o BraithDepaya.
14
@Gaz Gdyby nie Lewandowski to nie bylibyśmy pierwsi w lidze. Kopie się ostatnio po czole, ale ten transfer nie jest rozczarowaniem... Na początku każdy się zastanawiał czy strzeli 20 goli w pierwszym sezonie, a teraz jak walnął tyle w połowe i się zaciął to nagle jest rozczarowaniem.
Problemem jest brak zmiennika, który odciążyłby Lewego gdy jest w słabej formie.
3
@MessiTheBesst Może zamiast pisać to tutaj to porozmawiaj o tym z szefem? To nie jest nic dziwnego, naprawde.
1
@Bojan_11 Piękne. Jeden z najlepszych komentarzy na tej stronie.
0
Tak samo jak z MU, mamy 4 pomocników, a nawet 5 z Roberto, a nasz środek pola wygląda beznadziejnie. Bez Pedriego ta pomoc nie istnieje. Jak widać nie ilość, a jakość się liczy.
2
Kessie jest do sprzedaży w lato. Tu nawet nie chodzi o ten mecz, ale on po prostu do Barcelony nie pasuje. Oby chociaż 20 baniek się udało za niego wziąć.
2
Ależ to był paździerz. Najgorsza połowa od meczu z Bayernem.
1
@Medium A śmigłem chociaż trochę pokręcił?
1
@Isso89 Almeria 1:2 Barcelona
34
Ale co Denzel posadził Christensena w pierwszym meczu z MU żeby go wypuścić od początku z Cadiz i Almerią to jego.
0
@Sulimo Przynajmniej oczu nie popsujesz.