Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Piękny wynik dla nas. 30 min dodatkowe w takim momencie sezonu gdzie gra się co 3 dni? Cudownie.
2
Ale sędzia swoje zrobił. Utrzymał Ceballosa na boisku. Real strzelił. Jedziemy dalej.
2
Trzeba było nie spieprzyć tej kontry.
1
No i gdzie czerwień dla Ceballosa? Hahaha.
5
Tak wygląda sędziowanie 6/6 gwiazdek według kibiców Realu Madryt.
0
Żenujące to jest.
3
@DonCarletto Właśnie biorę pożyczkę na twoje nazwisko, brakowało mi tylko twojego podpisu.
63
Przecież nawet ich trener na konferencji powiedział, że to jest czerwo...
0
@Essos Nie chcą może Ferrana za 100?
1
No i się zemścił na Osasunie brak skuteczności. W naszym meczu mogło być dokładnie to samo.
0
@ROBSSSON nie dostał
0
@pax Biorąc pod uwage forme Fatiego i Ferrana to i tak by go nie było.
3
Świetny mecz jak narazie, brakuje dobrej ostatniej decyzji. Pressing wygląda fantastycznie w tym ustawieniu. No i Dembele wylosował dzisiaj bardzo dobrze.
0
A to jest bardzo interesująca statyka biorąc pod uwagę to, że Valverde grał też dużo na skrzydle.
4
To dosyć smutne, że przed sezonem mówiło się, że wreszcie skończą się problemy na skrzydłach, a teraz jesteśmy zmuszeni grać na 4 pomocników bo ani Ferran, ani Raphinha, ani też Fati nie są w stanie dać odpowiedniego poziomu.
0
@DonMatteo901 Ktoś wie ile dopłacają do oglądania Ekstraklasy?
12
@arsenallondyn0 To jakieś stare zdjęcia bo Chadwick Boseman nie żyje.
3
To ja już chyba wole włoski trenerski talent Matteo Boretti.
3
@wasacz Tymczasem w meczu 31 minuta.
3
@CatalanDream Valverdson?
0
@Emhyr No to zależy jak on już sobie je ułoży. Ale tutaj faktycznie mają całkiem podobne.
6
@Emhyr Nie no, ten mem nie pasuje zupełnie bo Kounde to jest obecnie lepszy PO od Trenta, a to nawet nie jest jego główna pozycja.
1
@ptrx @Moderacja Proszę banować.
0
Całe szczęście, że za polem karnym.
1
@FCBparasiempre Przecież z Ceutą też był piach tylko, że to był 3 ligowiec, więc słabiej bronił.
4
Swoją drogą to Kessie powinien zamknąć ten mecz w 85 minucie. Cała bramka otwarta, a on ładuje takiego kapcia w środek...
1
Dla mnie to nie jest czerwo. Tak jak komentator powiedział - ma farta, że ta noga się ześlizgnęła.
5
@Kengo Witamy w La Lidze. 90% drużyn tak gra. A przeciwko Barcelonie 99%.
7
Z Getafe zawsze są problemy. Trzeba strzelić na 2-0 bo będzie nerwówka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika