Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy ta kadra zagrała jakiś dobry mecz? Chyba jeszcze w eliminacjach do Mundialu 2018. Od tych Mistrzostw Świata zjeżdżamy w dół.
1
Całe szczęście, że w ostatnich latach mamy farta do tych badziewnych grup. Potężne Czechy remisują z Mołdawią...
3
Lewy blisko asysty drugiego stopnia.
3
Świderski ma 9 bramek w 21 spotkaniach. To są statystyki naprawde klasowego napadziora.
33
Męczy Nas Piłka
1
@okiemtypera_lucaxx95 Dostajemy w łeb od Albanii i może być różnie. ;]
0
Ale ten Stanowski jest irytujący.
2
Dla mnie ta reprezentacja może cokolwiek ugrać tylko w 4-4-2 szczególnie, że mamy niezłych skrzydłowych teraz, a i do pomocy Lewemu Świderski się nada. To jest proste granie, wygrany jakiś fartowny pojedynek na skrzydle, wrzutka i Lewy czy ktokolwiek z bańki. My inaczej nie potrafimy. Jesteśmy tak beznadziejnie wyszkoleni technicznie, że nawet dzisiaj Czesi od nas zdecydowanie lepiej wyglądali w tym aspekcie.
0
@Mow_mi_Douglas Szczęsny najlepszy w drużynie, a puścił 3 bramki. ;]
0
Tymczasem Koeman 4-0 w łeb.
0
Kiwior... mój Boże.
0
Gdyby nie Szczęsny to już 4-ka by była.
0
@mleczkoo MŚ 2006 nie oglądałeś?
0
@LS Santos to nie jest trener znany z tego, że gra do przodu.
6
Może się okazać, że 51 letni Glik toczący się po boisku będzie nadal najlepszym obrońcą reprezentacji Polski.
1
@TaughtMule 3-0 już, nie jesteśmy, więc najgorsi.
5
Przez to rozszerzenie Euro te kwalifikacje są jak mecze towarzyskie. Kiedyś zakwalifikować się na Euro to było coś, a teraz pół Europy jedzie na turniej. Eliminacje były naprawde emocjonujące bo kilka silnych ekip mogło odpaść. Były naprawde świetnym zapełniaczem pomiędzy wielkimi turniejami. A teraz? Nuda i wielkie granie to się zaczyna po wyjściu z grupy, ale na Euro.
20
@shahman Na tym też zawsze polegała wielkość Messiego. On nigdy nie symulował. Kopano go, szarpano, a on wstawał i grał dalej jak gdyby nigdy nic.
Dzisiaj bardzo tego brakuje. Każdy kontakt to symulki, płacze. Chciałbym żeby w piłce wreszcie bardziej karali tych wszystkich nurków.
3
W sumie dosyć zabawne jak Real jest zależny od Viniciusa w tym momencie. Doskonale to pokazują mecze z Barceloną gdzie wystarczy wyłączyć go z gry i oni mają olbrzymie problemy w ataku. Nawet taka Mallorca może wystawić Maffeo, który będzie cały mecz denerwował Viniciusa i cały ich plan leży.
Ich największą bronią są rajdy Viniciusa i klepka Benzemy z Viniciusem.
Przecież wystarczy, że on złapałby w tej chwili kontuzje podobną do tej Dembele i oni leżą całkowicie.
4
Przy takiej formy Raphinhi to Bombelka trzeba ustawić na LS. On tam wygląda słabiej, ale nie tak słabo jak Raphinha. Brazylijczyk zaczyna się odnajdywać w Barcelonie i szkoda byłoby to psuć.
39
Nie wiem co się dzisiaj stało z Camp Nou, ale pare dobrych lat nie słyszałem tam takiego hałasu. Atmosfera fantastyczna.
5
Carlo mógłby wpuścić tego Hazarda chociaż na 20 sekund żeby mógł wnukom opowiadać, że w El Clasico grał... przecież tyle tych klasyków ostatnio. ;]
2
@Kettger Na Camp Nou oczywiście.
3
Na 9 kolejek przed końcem sezonu Bundesligi BvB ma 1 punkt przewagi nad Bayernem, ale... chyba wszyscy wiemy jak to się skończy.
1
@Emhyr No nie powiem, że dobrze wyszedł na tym zdjęciu.
0
Espanyol 3 porażki z rzędu i już punkcik nad strefą spadkową. Co zabawne, gdyby nie Braithwaite, to już by pewnie tam byli. On im ugrał przynajmniej 7 pkt w ostatnich meczach.
1
@partymaker No, takie to wzmocnienie, że oni nie mają innej 9, a Rodrygo tam wygląda beznadziejnie. Benzema kopiący się po czole i tak jest zagrożeniem. Bez niego wiele tracą.
0
Bez Pedriego środek pola nie istnieje co doskonale było widać z Bilbao. W drugiej połowie nawet nas zbytnio nie pressowali, a my wszystko graliśmy do Ter Stegena... naprawde ciężko się to oglądało.
0
@arsenallondyn0 Wyczyść ciastka.
0
Oglądać to dalej czy nie - o to jest pytanie.