3

Ten mecz może uratować tylko Ryszard Puć.

0

@Emhyr Dokładnie, ja do dzisiaj nie wiem jak można było zwolnić takiego fachowca jak Koeman i zatrudnić kogoś kto wielbłądy w Arabii trenował. Dzisiaj już na pewno poleci.

0

@Lionel_Messi10 Leo Messi fajny, ale ekipa beznadziejna.

1

Nareszcie 4rsenal na swoim miejscu.

1

@norbi77 Do tego oni pokazali właściwie wszystko w trailerach. Był pościg za Pingwinem, schwytanie Riddlera, zalanie Gotham. Jedyny 'plot twist' to Falcone.

2

@norbi77 Mi się oglądało dobrze mniej więcej do połowy. Klimat jest świetny. Jednak końcówka, tak jak piszesz, mnie też zanudziła. W pewnym momencie ten film traci tempo i zaczyna nużyć.

Pattinson taki emowaty trochę, ale ja go lubie. Film nie jest perfekcyjny, ale mimo wszystko czekam na drugą część.

11

@Adamski69 Proszę go moderacjo znowu zbanować, ponieważ porażka z Cadizem to ewidentnie jego wina.

1

@clyde Lahoz to przy nich wirtuoz sędziowania.

9

Pierwszą zółtą kartkę piłkarz RSSS dostał w 92 minucie. Była to jedyna żółta kartka dla gospodarzy.

:)

1

@Kapitan hawk Poprosze pół na pół.

1

1 pkt w dwóch meczach z potężnym Cadiz. Z czym do ludzi.

0

@AmigoBlancos he he herbata mi stygnie

7

Dajcie spokój, zasłużone zwycięstwo Realu. Doskonale widzieli piłkarze Sevilli, że pressing działa na rywali to w drugiej połowie stali w polu karnym i czekali nie wiadomo na co. Sami sobie przegrali ten mecz.

Sędziowanie oczywiście dno i kilometr mułu, standard w Hiszpanii.

12

@AmigoBlancos Niezła próba panie Perez.

1

@Sulimo W tej lidze to i tak każdy może przegrać z każdym.

0

Pep co mecz milion zmian, a i tak fizycznie słabo wyglądają na tle Liverpoolu.

25

Dobrze, im więcej Araujo w klubie tym lepiej. ;]

1

Przegraliśmy bo po prostu padliśmy fizycznie. Tyle. Xavi bardzo polega na pressingu, a od paru spotkań widzimy, że już nie ma tego co było z Realem. Wychodzi słabe przygotowanie do sezonu.

Eintracht był po prostu szybszy i zdecydowanie lepszy w dwumeczu. Awans zasłużony.

2

@kaligrad Wszedł na 30 minut po kontuzji w meczu gdzie pod koniec był tylko chaos, ale już się nie nadaje... Kij tam, że mecze przed kontuzją miał dobre.

0

@Sulimo Serio to powiedział?

9

Niech się Atletico cieszy, że Barcelony nie ma w ćwierćfinale bo jak taki Savić by coś zaczął skakać to Adama by ich cały team rozniósł.

4

Dobrze, dobrze, Ancelotti zostanie na kolejny sezon. W końcu fart się skończy. :)

2

@VirtuoZ +100 będzie jak Real odpadnie.

0

Chelsea to bierze.

3

@ShawnC Suarez sam się zaproponował. Ściągnąć to można nawet Jutglę z Barcy B tylko on Ci nie zagwarantuje 30+ bramek na sezon.

29



To będzie tasiemiec.

2

@RivaldoVitorBorba Bo TikTok to dla niego kolejne źródło dochodu.

21

@Pawel13sz My w tym meczu mogliśmy zrobić na nich drugą remontadę... Przecież tam było tyle setek. Dembele kopał się niestety po czole wtedy.

2

Całe szczęście, że Real nie kupił Luuka bo by miał co mecz hat tricka z główek jak nic.

0

@Messibestplayerintheworld Znam takiego jednego młodego i perspektywicznego gracza z Polski, w Wiśle grał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?