Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten mecz może uratować tylko Ryszard Puć.
0
@Emhyr Dokładnie, ja do dzisiaj nie wiem jak można było zwolnić takiego fachowca jak Koeman i zatrudnić kogoś kto wielbłądy w Arabii trenował. Dzisiaj już na pewno poleci.
0
@Lionel_Messi10 Leo Messi fajny, ale ekipa beznadziejna.
1
Nareszcie 4rsenal na swoim miejscu.
1
@norbi77 Do tego oni pokazali właściwie wszystko w trailerach. Był pościg za Pingwinem, schwytanie Riddlera, zalanie Gotham. Jedyny 'plot twist' to Falcone.
2
@norbi77 Mi się oglądało dobrze mniej więcej do połowy. Klimat jest świetny. Jednak końcówka, tak jak piszesz, mnie też zanudziła. W pewnym momencie ten film traci tempo i zaczyna nużyć.
Pattinson taki emowaty trochę, ale ja go lubie. Film nie jest perfekcyjny, ale mimo wszystko czekam na drugą część.
11
@Adamski69 Proszę go moderacjo znowu zbanować, ponieważ porażka z Cadizem to ewidentnie jego wina.
1
@clyde Lahoz to przy nich wirtuoz sędziowania.
9
Pierwszą zółtą kartkę piłkarz RSSS dostał w 92 minucie. Była to jedyna żółta kartka dla gospodarzy.
:)
1
@Kapitan hawk Poprosze pół na pół.
1
1 pkt w dwóch meczach z potężnym Cadiz. Z czym do ludzi.
0
@AmigoBlancos he he herbata mi stygnie
7
Dajcie spokój, zasłużone zwycięstwo Realu. Doskonale widzieli piłkarze Sevilli, że pressing działa na rywali to w drugiej połowie stali w polu karnym i czekali nie wiadomo na co. Sami sobie przegrali ten mecz.
Sędziowanie oczywiście dno i kilometr mułu, standard w Hiszpanii.
12
@AmigoBlancos Niezła próba panie Perez.
1
@Sulimo W tej lidze to i tak każdy może przegrać z każdym.
0
Pep co mecz milion zmian, a i tak fizycznie słabo wyglądają na tle Liverpoolu.
25
Dobrze, im więcej Araujo w klubie tym lepiej. ;]
1
Przegraliśmy bo po prostu padliśmy fizycznie. Tyle. Xavi bardzo polega na pressingu, a od paru spotkań widzimy, że już nie ma tego co było z Realem. Wychodzi słabe przygotowanie do sezonu.
Eintracht był po prostu szybszy i zdecydowanie lepszy w dwumeczu. Awans zasłużony.
2
@kaligrad Wszedł na 30 minut po kontuzji w meczu gdzie pod koniec był tylko chaos, ale już się nie nadaje... Kij tam, że mecze przed kontuzją miał dobre.
0
@Sulimo Serio to powiedział?
9
Niech się Atletico cieszy, że Barcelony nie ma w ćwierćfinale bo jak taki Savić by coś zaczął skakać to Adama by ich cały team rozniósł.
4
Dobrze, dobrze, Ancelotti zostanie na kolejny sezon. W końcu fart się skończy. :)
2
@VirtuoZ +100 będzie jak Real odpadnie.
0
Chelsea to bierze.
3
@ShawnC Suarez sam się zaproponował. Ściągnąć to można nawet Jutglę z Barcy B tylko on Ci nie zagwarantuje 30+ bramek na sezon.
29
To będzie tasiemiec.
2
@RivaldoVitorBorba Bo TikTok to dla niego kolejne źródło dochodu.
21
@Pawel13sz My w tym meczu mogliśmy zrobić na nich drugą remontadę... Przecież tam było tyle setek. Dembele kopał się niestety po czole wtedy.
2
Całe szczęście, że Real nie kupił Luuka bo by miał co mecz hat tricka z główek jak nic.
0
@Messibestplayerintheworld Znam takiego jednego młodego i perspektywicznego gracza z Polski, w Wiśle grał.