22

@Dembouz1899 Naprawde, niesamowite bo ktoś poznał 5 słów, które mogą pomóc ludziom, którzy uciekają przed wojną. Polecam czasami puknąć się w głowę.

1

@Mezocyklon87 Mam nadzieje, że to sarkazm. Jeśli nie to współczuje.

5

@cris2706 Na piwno. Putin, który ma problem ze zdobyciem Ukrainy na bank rzuci się na całe NATO.

0

@ShawnC Przecież forma naszej linii obrony i defensywnego pomocnika obecnie jest conajmniej dobra (2 ostatnie spotkania, 1 gol stracony).

Jedynie MATS to bomba zegarowa.

10

@FC1899Barca To byłby pressing jakiego świat jeszcze nie widział.

0

@jacobFCB Xavi, ty chamie nieskrobany!

Podobno.

19

Niech najlepszym dowodem na to jak Barcelona się rozwinęła będzie statystyka expected goals: 0.85 vs 4.09. Jasne to tylko statystyka, ale obiektywnie to Ferran powinien mieć hat-tricka w jakieś pół godziny.

Pojawiają się głosy, że nie zagraliśmy jakoś świetnie, ale jeśli nie gramy perfekcyjnie i mamy taką przewagę NA WYJEŹDZIE to jest to naprawde budujące.

2

@busquets5 Bez znaczenia, ma tak niską pensję, że może być świetnym zmiennikiem, a nikt nie powiedział, że nie może grać w pierwszym składzie.

0

@halfnolife Prawdopodobnie faul był przed polem karnym, a VAR wtedy nie może interweniować.

6

Dawno tak beznadziejnego sędziowania nie widziałem.

1

@Janiama 3:1 dla Barcelony

8

@meteo100 Myślałem, że paliwo w tej cenie zatankowała.

Na szczęście nie, więc gratulacje dla niej.

2

@MesQueUnClub_87 Bo w sumie to jest ciężka decyzja. Z jednej strony jeśli nie będzie miał kontuzji i wpasuje się do barcelońskiego systemu to jest napastnik na długie lata, a z drugiej strony przeszłość już nauczyła, że drogie transfery zazwyczaj Barcelonie nie wychodzą, a Haaland łapie sporo kontuzji i może się okazać, że to będzie Dembele v2 z jeszcze bardziej chorą pensją.

0

@VeB 1899 Nie może być na niej napisane 'Made In China'.

22

Obniżamy wszystkim pensje żeby dać Haalandowi 190 mln za 5 lat. Świetny pomysł.

8

W tamtym sezonie miał lepszych zawodników niż Xavi, a i tak nie przypominam sobie serii tak dobrej gry jak teraz. Zdarzały się wyjątki jak mecz z PSG, Sevillą czy Realem Sociedad, ale tam był Messi.

Koeman trenerem jest przeciętnym co potwierdził przez ostatnie 20 lat trenowania i było błędem zatrudnienie go. Liczyłem, że jak tu przyjdzie to chociaż intensywność w grze będzie większa, ale wielkiej różnicy nie było.

16

@kinioo To macie dużo wspólnego - Ciebie nie chce stara puścić, a De Ligta Stara Dama ;]

1

@Onie Oby nie bo ruscy mają mnóstwo tego złomu.

2

@masq Ja się martwie, że on podzieli los Coutinho i Griezmanna. Duże umiejętności piłkarskie, ale brak dryblingu i szybkości, które w Barcelonie na skrzydle są wymagane.

No, ale zobaczymy.

0

@Chaoss Pewnie nadal w Lidze Mistrzów.

2

@Hubsao O i takie rzeczy powinny się tam dziać. Tam przydałaby się jakaś solidna wojna domowa, która zrzuciłaby Putina ze stołka, ale raczej nie ma co na to liczyć niestety.

4

@Nicko Jak dla niego ma nie być miejsca jak zdrowy to jest jeden z największych talentów na świecie?

Z całym szacunkiem do Abde, ale ich poziomu nie da się porównać. Fati wchodzi po kontuzji i strzela bramke Realowi. To samo zrobił z Levante.

0

@Emhyr Jeśli to prawda to WOW. W głowie się nie mieści czego oni dokonują.

0

@prokofiew Rosja ma 20k czolgow.

0

@busquets5 Alba pauzuje za kartki.

2

FDJ po takim meczu ława, trochę szkoda, ale widocznie musi odpocząć.

Oby 3 punkty dzisiaj, ale może być ciężko jeśli Athletic będzie grał tak jak w Pucharze Króla.

3

@IronSanHybrid Szkoda Aguero, ale teraz będzie mógł poświęcić się drugiej swojej pasji czyli streamowaniu. :)

4

Odkąd Alves przyszedł do klubu to Dest gra znacznie, ale to znacznie lepiej. Nie jest taki apatyczny co mnie u niego najbardziej denerwowało.

Nadal w ofensywie jest dosyć mało użyteczny (choć pomaga w rozegraniu), ale w obronie gra świetnie.

0

Gavi coś ty zrobił?

4

To co gra dzisiaj Frenkie to jest to czego się od niego oczekuje. POTWÓR, który dominuje środek. Do tego fantastyczny mecz Busquetsa.

Powinno być 4-0, jest 3-1. Zachowanie MATSa lepiej przemilczeć. Trzeba kupić jakiegoś bramkarza do rywalizacji bo to już za długo trwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?