1

@bartas97 Usuwasz wszystko po "?"

0

@MesQueUnClub96 Durne wpisy mnie bolą.

7

@sonek Możesz pakować walizki na tamten świat.

43

Ludzie: UEFA musi natychmiast wyrzucić rosyjskie drużyny ze wszystkich możliwych rozgrywek.

UEFA: https://x.com/EuropaLeague/status/1496764585042329600

0

Oblak fantastycznie ustawienie. Gorszy zjazd od Ter Stegena.

5

@Kinginiesta Niebiescy 200

1

@ranger3120 Według Nostradamusa świat skończył się w 2012.

0

@ObiwanKenobi Nie powiem, to pierwsze wykończenie niczego sobie.

1

@Xxxbarca4ever Tylko, że Dembele nie wygląda na kogoś kto ma rozdmuchane ego. Do tego była informacja, że raczej cieszy się sympatią wśród graczy.

5

@El dominatore Przeciwnikom.

1

@AllBundy No niestety, ale on jest bardzo pasywny w obronie. Taki Gavi mógłby go sporo nauczyć.

3

Gdyby z Napoli była taka skuteczność to skończyłoby się 7-1.

5

Co jak co, ale Xavi ma wreszcie skład, którym może rotować. Obrona się trochę posypała i Alba nie ma zmiennika, ale i tak nie jest tak źle jak było na początku sezonu. W letnim okienku sprowadzić kilku klasowych piłkarzy, głównie do obrony, nawet kosztem Haalanda i można myśleć o czymś więcej niż TOP4 La Liga.

4

@PatrychoO Dmuchaj mu pod nogi to się wywali.

28

Czy social media Barcelony w końcu wpadną na fantastyczny pomysł aby dawać te składy formacjami, a nie numerami?

Zwykła głupota, a zmieniło by to życie na lepsze.

1

@ShawnC Do tego od kilku lat ;]

3

Biorąc pod uwage, że lepsi od niego są Dembele, Aubameyang, Adama, Ferran, a nawet Luuk to raczej sobie nie pogra. Do tego wróci Fati z kontuzji i będzie siódmy do gry.

3

@Nefir Sądze, że byłby gorszy od Griezmanna.

1

@kuz Mi też chodziło dobrze i nawet obraz był całkiem, całkiem. Różnica taka, że oglądałem na komputerze, więc może coś z aplikacją mają.

2

@Spoko_Hala_Fan Sądze, że miałby więcej bramek gdyby nie walił nagminnie w słupki i poprzeczki.

0

@barcelonaLM Jak Real z PSG. Autobusik i laga.

2

Ferranowi w końcu siądzie na nodze, a jeśli nadal będzie dochodził do tylu sytuacji to będzie walił hat-tricki.

Do tego te sytuacje potrafił sobie znaleźć przeciwko Napoli czyli najlepszej obronie Serie A.

3

Do cholery, jak można tyle czasu dawać w polu karnym na oddanie strzału? Jeszcze na spokojnie mógł sobie Zieliński dobić.

Dopóki obrony nie będzie w tej drużynie to sobie mogą grać o 4 miejsce w lidze albo o Lige Europy. Messiego, który strzeli bramke czy dwie co mecz już nie ma.

1

@arkasath No właśnie miałem właśnie kupować tego Viaplaya, ale twój wpis nie bardzo do tego zachęca. Naprawde lepiej na streamach oglądać? :|

0

@DonMatteo901 Pamiętam bardzo dobrze ten sezon. Tam Lech mógł ugrać naprawde coś wielkiego w Lidze Europy. Braga doszła wtedy do finału.

0

@Woland10 Czyli już możesz dać walkowera Xavi.

1

@bebeto77 Ligi nie mają z kim przegrać chyba, że jakiś duch wstąpi w Barcelone bo Sevilla raczej nie da rady.

1

@Kurkmen No Barcelona nie potrafi się dostosować co pokazują wyniki w LM. Mają ten swój styl i już.

Ma to swoje wady, ale też i zalety bo ludzie pokochali ten klub właśnie dlatego, że zawsze gra piłką, a nie stawia autobusy jak Cadiz.

0

@AmigoBlancos Alaba LO, Nacho + Militao do środka, Carvajal PO

Carlo chyba nie jest na tyle głupi żeby dał Marcelo grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?