Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Pawel13sz Tylko prawdziwy cule jest w stanie tak zareaogwać.
6
@AllBundy Wolałbym nie. Valverde mógłby z Atletico zrobić świetną drużyne.
2
Jeśli ktoś chce się położyć dzisiaj wcześniej spać bo np. musi wstać rano do pracy polecam włączyć mecz Real - Granada. 5 minut i śpicie.
0
Już Granada mogła prowadzić. :/
0
@Gappeq dziala
znaki znaki
0
Dużo osób pisało, że Aubameyang już nie jest szybki. Natomiast dzisiaj fizycznie wyglądał naprawde dobrze.
Do tego BARDZO pomagał w obronie. Kto wie, może ten transfer to będzie strzał w '9'? ;] Zobaczymy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@arasz1819 Się zdziwisz jak Bordalasa wezmą i będziesz za Simeone tęsknić. ;]
1
@MesQueUnClub96 Płacz na stronie prześcieradeł jest, że niby tak. No, ale z drugiej strony dopiero były 2 tygodnie przerwy (wiadomo, niektórzy grali w reprezentacji, ale nie wszyscy).
2
@QuentinTarantino Podobno jeśli rozegra bodajże 50% spotkań to mają obowiązek go wykupić. Coś takiego.
36
No i oficjalnie Barcelona ma wszystko w swoich rękach żeby po następnej kolejce być na 3 miejscu.
0
@Emhyr Faul się zaczął w polu karnym, więc nie wiadomo jakby to VAR potraktował. Ogólnie nie rozumiem czemu VAR tego nie sprawdzał skoro to mógł być karny...
0
@Emhyr Chętnie zobaczyłbym filmik bo w pierwszym momencie myślałem, że będzie wolny przed polem karnym dla nas. Powtórka potem pokazała, że Busquets był faulowany w polu karnym właśnie.
0
@kuz winicjusza zuniora tez nie ma
5
@kaamil1910 Chyba nie dzisiaj?
1
@FCB24 Widocznie sędzia uznał, że Busquets faulował jako pierwszy. Inaczej byłby karny.
0
@Witekk10 Dzisiaj dopiero o 21 będziemy mieć jeden mecz mniej.
0
@Odcinkowy Przypomiam, że to dopiero 45 minut... Już nie szalejcie.
5
@marcin62 Czy ja wiem. Alba dosyć często próbuje takich strzałów. W tamtym sezonie chyba z Granadą podobnego woleja zasadził.
5
Żeby nie było za różowo to my też gramy słabo w obronie. Równie dobrze też mogliśmy stracić 3 bramki.
0
Najlepszy jest ten Luuk na grafice obok Suareza w Eleven. GOAT
0
@clyde A to widziałaś? ;]
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/02/T1bXVDx0BoWUcfegXfwKfwvyeHn5VjmO.mp4
1
No i widzicie mamy 9 napastników w kadrze, a i tak Gavi na skrzydle gra. Do tej pory to nie działało, no ale zobaczymy. Osobiście wolę szybkie skrzydła bo przyjemniej się to ogląda, a nie takie granie zawodnikami na nieswojej pozycji.
6
Tylko nie Gavi na skrzydełku proszę.
0
@OsamaDembele On nigdy nie był normalny. Taki już jest.
1
Babiarz chyba chce jakiś stołeczek wyżej dostać.
0
@OsamaDembele Musiałby ze 115 polecieć.
0
Tutaj skoki lecą, a to już tylko trochę ponad 3 godziny do meczu. Tam wiatru wypaczającego wyniku nie będzie. ;]
0
Joju jak Małysz kiedyś. Nie ważne, że w plecy i tak najdalej.
8
Piękna dyscyplina te skoki. Trochę wiatru w plecy i masz po szansie na medal.