16

@Pawel13sz Tylko prawdziwy cule jest w stanie tak zareaogwać.

6

@AllBundy Wolałbym nie. Valverde mógłby z Atletico zrobić świetną drużyne.

2

Jeśli ktoś chce się położyć dzisiaj wcześniej spać bo np. musi wstać rano do pracy polecam włączyć mecz Real - Granada. 5 minut i śpicie.

0

Już Granada mogła prowadzić. :/

0

@Gappeq dziala
znaki znaki

0

Dużo osób pisało, że Aubameyang już nie jest szybki. Natomiast dzisiaj fizycznie wyglądał naprawde dobrze.

Do tego BARDZO pomagał w obronie. Kto wie, może ten transfer to będzie strzał w '9'? ;] Zobaczymy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@arasz1819 Się zdziwisz jak Bordalasa wezmą i będziesz za Simeone tęsknić. ;]

1

@MesQueUnClub96 Płacz na stronie prześcieradeł jest, że niby tak. No, ale z drugiej strony dopiero były 2 tygodnie przerwy (wiadomo, niektórzy grali w reprezentacji, ale nie wszyscy).

2

@QuentinTarantino Podobno jeśli rozegra bodajże 50% spotkań to mają obowiązek go wykupić. Coś takiego.

36

No i oficjalnie Barcelona ma wszystko w swoich rękach żeby po następnej kolejce być na 3 miejscu.

0

@Emhyr Faul się zaczął w polu karnym, więc nie wiadomo jakby to VAR potraktował. Ogólnie nie rozumiem czemu VAR tego nie sprawdzał skoro to mógł być karny...

0

@Emhyr Chętnie zobaczyłbym filmik bo w pierwszym momencie myślałem, że będzie wolny przed polem karnym dla nas. Powtórka potem pokazała, że Busquets był faulowany w polu karnym właśnie.

0

@kuz winicjusza zuniora tez nie ma

5

@kaamil1910 Chyba nie dzisiaj?

1

@FCB24 Widocznie sędzia uznał, że Busquets faulował jako pierwszy. Inaczej byłby karny.

0

@Witekk10 Dzisiaj dopiero o 21 będziemy mieć jeden mecz mniej.

0

@Odcinkowy Przypomiam, że to dopiero 45 minut... Już nie szalejcie.

5

@marcin62 Czy ja wiem. Alba dosyć często próbuje takich strzałów. W tamtym sezonie chyba z Granadą podobnego woleja zasadził.

5

Żeby nie było za różowo to my też gramy słabo w obronie. Równie dobrze też mogliśmy stracić 3 bramki.

0

Najlepszy jest ten Luuk na grafice obok Suareza w Eleven. GOAT

1

No i widzicie mamy 9 napastników w kadrze, a i tak Gavi na skrzydle gra. Do tej pory to nie działało, no ale zobaczymy. Osobiście wolę szybkie skrzydła bo przyjemniej się to ogląda, a nie takie granie zawodnikami na nieswojej pozycji.

6

Tylko nie Gavi na skrzydełku proszę.

0

@OsamaDembele On nigdy nie był normalny. Taki już jest.

1

Babiarz chyba chce jakiś stołeczek wyżej dostać.

0

@OsamaDembele Musiałby ze 115 polecieć.

0

Tutaj skoki lecą, a to już tylko trochę ponad 3 godziny do meczu. Tam wiatru wypaczającego wyniku nie będzie. ;]

0

Joju jak Małysz kiedyś. Nie ważne, że w plecy i tak najdalej.

8

Piękna dyscyplina te skoki. Trochę wiatru w plecy i masz po szansie na medal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?