Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@AmigoBlancos Proszę dodać hasztag kogotoobchodzi, dziękuje.
2
@Nefir 10 bramek/sezon? Nie warto.
1
@Janas11224 https://pbs.twimg.com/media/FI0I1qRXIAMBikT.jpg
11
@Mns21 Nah, nie dojdzie do tego. Zarząd nie jest aż tak głupi, prawda?
2
@Encore No i gdzie on w tej Barcelonie miałby grać? Znowu na ławie?
0
Pepcio to wariat przy tej linii. Do tego ta jego mimika twarzy.
4
@Worny Parę lat i będzie takie bitki prowokował, że szok. Nikt o Pepe już nie będzie pamiętał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chaoss Jaki to tier?
0
@Kapitan hawk Ale dzisiaj czwartek dopiero.
0
@Zielu2001 Holecka to trzecia najważniejsza osoba w tym państwie.
2
@KimBassinger1 Mówisz, że DLC do Dembele trzeba dokupić?
0
@Tuc Słabo. znaki
0
@okiemtypera_lucaxx95 Odkrył sposób na klonowanie pieniędzy. [ZOBACZ JAKI]
0
@Krzywy95 Nie zagrał tak sobie, tylko po prostu słabo. Ale można mu to wybaczyć z wiadomych względów.
1
@damianex10 On oddał bodajże 6 strzałów. To jak na jeden mecz dużo. Nic nie leciało nawet blisko światła bramki.
2
@Kurkmen Ta druga sytuacja wygląda bardzo źle. Widzi, że Benzema jest niepilnowany i nie robi nic.
0
@kamyk_23 Alba ogólnie zagrał bardzo dobry mecz. Szkoda tego wślizgu.
1
@arkasath Bez patrzenia wiem, że dużo. Po nim nie widać, ale zazwyczaj nabija w drużynie jedną z najlepszych liczb.
0
@MeMyselfAndI To nie będzie zaliczone jako zwycięstwo.
2
@Naturopata Sprzedać póki coś wart.
1
@DaPidejpi My ich laliśmy gdy mieli skład 100 razy lepszy od Barcelony. Oni mieli fantastyczny skład, tylko Barcelona była gigantem nie do pokonania (na ogół).
Ale teraz to bez znaczenia. 3 lata bez wygranej.
3
@Pogba Jeszcze jakby myśleć potrafił to już w ogóle byłoby super.
0
@inFLAMES Do tego asysta. Ale przy bramce popełnił ogromny błąd.
0
Porażka to porażka. Można sobie mówić, że jest nadzieja na lepsze jutro, ale to już 3 rok.
Po raz kolejny i kolejny, dostajemy bramki z kontry i po błędach.
Dzisiaj była szansa wygrać, ale za sprawą strzałów w kosmos, głównie Dembele, się to nie udało. Niesamowite, że ktoś kto spędził 2 lata w szpitalu i ma wykończenie na poziomie B klasy ma czelność prosić o takie pieniądze.
0
Posiadanie piłki Barca 46% Real 54%. A ludzie się bali, że Xavi to będzie Setien v2.
0
@Kengo A mogl miec 6. Chyba dwoch mu nie uznali, do tego przewrotka w poprzeczke.
3
Frenkie to wygląda jakby go coś bolało. On nie biega, on się czasami toczy po tym boisku. Do tego średnio czyta grę. Wbiega tylko co jakiś czas za linie obrońców.
0
Nie wiem. Oni się zestresowali czy o co chodzi? Mnóstwo niecelnych podań, jakaś taka ślamazarność. Plus taki, że to my wreszcie bramka z tylnej części ciała, a nie Real jak zawsze.
0
@clyde Wynika z tego jasno, że pracę powinnaś rzucić.