11

@AmigoBlancos Proszę dodać hasztag kogotoobchodzi, dziękuje.

2

@Nefir 10 bramek/sezon? Nie warto.

11

@Mns21 Nah, nie dojdzie do tego. Zarząd nie jest aż tak głupi, prawda?

2

@Encore No i gdzie on w tej Barcelonie miałby grać? Znowu na ławie?

0

Pepcio to wariat przy tej linii. Do tego ta jego mimika twarzy.

4

@Worny Parę lat i będzie takie bitki prowokował, że szok. Nikt o Pepe już nie będzie pamiętał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Chaoss Jaki to tier?

0

@Kapitan hawk Ale dzisiaj czwartek dopiero.

0

@Zielu2001 Holecka to trzecia najważniejsza osoba w tym państwie.

2

@KimBassinger1 Mówisz, że DLC do Dembele trzeba dokupić?

0

@Tuc Słabo. znaki

0

@okiemtypera_lucaxx95 Odkrył sposób na klonowanie pieniędzy. [ZOBACZ JAKI]

0

@Krzywy95 Nie zagrał tak sobie, tylko po prostu słabo. Ale można mu to wybaczyć z wiadomych względów.

1

@damianex10 On oddał bodajże 6 strzałów. To jak na jeden mecz dużo. Nic nie leciało nawet blisko światła bramki.

2

@Kurkmen Ta druga sytuacja wygląda bardzo źle. Widzi, że Benzema jest niepilnowany i nie robi nic.

0

@kamyk_23 Alba ogólnie zagrał bardzo dobry mecz. Szkoda tego wślizgu.

1

@arkasath Bez patrzenia wiem, że dużo. Po nim nie widać, ale zazwyczaj nabija w drużynie jedną z najlepszych liczb.

0

@MeMyselfAndI To nie będzie zaliczone jako zwycięstwo.

2

@Naturopata Sprzedać póki coś wart.

1

@DaPidejpi My ich laliśmy gdy mieli skład 100 razy lepszy od Barcelony. Oni mieli fantastyczny skład, tylko Barcelona była gigantem nie do pokonania (na ogół).

Ale teraz to bez znaczenia. 3 lata bez wygranej.

3

@Pogba Jeszcze jakby myśleć potrafił to już w ogóle byłoby super.

0

@inFLAMES Do tego asysta. Ale przy bramce popełnił ogromny błąd.

0

Porażka to porażka. Można sobie mówić, że jest nadzieja na lepsze jutro, ale to już 3 rok.

Po raz kolejny i kolejny, dostajemy bramki z kontry i po błędach.

Dzisiaj była szansa wygrać, ale za sprawą strzałów w kosmos, głównie Dembele, się to nie udało. Niesamowite, że ktoś kto spędził 2 lata w szpitalu i ma wykończenie na poziomie B klasy ma czelność prosić o takie pieniądze.

0

Posiadanie piłki Barca 46% Real 54%. A ludzie się bali, że Xavi to będzie Setien v2.

0

@Kengo A mogl miec 6. Chyba dwoch mu nie uznali, do tego przewrotka w poprzeczke.

3

Frenkie to wygląda jakby go coś bolało. On nie biega, on się czasami toczy po tym boisku. Do tego średnio czyta grę. Wbiega tylko co jakiś czas za linie obrońców.

0

Nie wiem. Oni się zestresowali czy o co chodzi? Mnóstwo niecelnych podań, jakaś taka ślamazarność. Plus taki, że to my wreszcie bramka z tylnej części ciała, a nie Real jak zawsze.

0

@clyde Wynika z tego jasno, że pracę powinnaś rzucić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?