6

Dobry strzelec i Morata nie idą ze sobą w parze.

0

@sergio5 No to w przyszłym sezonie od nowa będziemy szukać mu klubu.

0

@HERORICH2 Taki jest niesamowity ostatnio, że na skrzydle wygryzł go Ez Abde, a w pomocy 17 i 18 latek.

Coutinho potrzebuje grać w zespole, który gra w ustawieniu z typową 10, a i to nie jest gwarantem tego, że się odbuduje. W Barcelonie na pewno nie ma dla niego miejsca.

0

@The_Man Syndrom bitej żony w pełnej okazałości.

1

@Kgorecki2500 A według mnie to bardzo dobre zakończenie Marvela i chyba wiem czym spowodowane.

Bardzo wiele osób narzekało, że Spider-Man to nie Spider-Man bo nie polega na sobie tylko na technologii od Iron Mana. Taki Iron Man Jr.

Według mnie nowa trylogia (lub przynajmniej kolejna część) wróci do korzeni, czyli do typowego pajęczaka, którego widzieliśmy w filmach z Maguirem i Garfieldem - takiego, który musi radzić sobie sam. I może wreszcie będzie więcej Nowego Jorku.

Może być też tak jak @The_Man napisał, że w Multiverse of Madness sporo rzeczy się stanie i trochę to wywróci do góry nogami. W końcu nowi Avengers nadchodzą i potrzebują nowych liderów, a Spider-Man wydaje się być logicznym wyborem.

1

@FC1899Barca Że Wam się to nie znudzi. Szczepcie się, nie szczepcie się i tak w kółko.

5

@RomanHoffer Znajdujesz się w pętli czasowej. Jedyną opcją wydostania się z niej to wygranie przez Barcelone Ligi Mistrzów.

Masz przesrane.

4

@Emhyr W tej mizerii to i tak jest najlepszy na 9.

Powinien grać, może będziemy świadkami jakiegoś wybuchu talentu. Kto wie.

7

@Djzordon Czy ty i @Woland10 to jedna i ta sama osoba?

Tyle pytań tak mało odpowiedzi.

3

@Azacca To jaki ten twój poprzedni nick?

9

@Pawel13sz Tak, ale odrósł.

0

Powtórka z zeszłego roku w meczu Realu bardzo mile widziana.

0

Ciężary. Oj, jakie to były ciężary w pierwszej połowie.

0

@Hubsao To będzie PS w ustawieniu 4-3-3. Tak myśle.

0

@Janiama 3:0 dla Barcy

10

Uff, to tylko Sport.

2

@ef Beznadziejnie. Jest w konflikcie z Tuchelem.

0

Trincao to tak średnio nadaje się na skrzydłowego narazie. Nie jest jakiś super szybki i ciągle schodzi na lewą nogę. O skuteczności nawet nie wspomne. Mogłyby go Wilki wykupić bo u nas taki Abde odnajdzie się znacznie lepiej.

26

Strzelają bramki głową. Real Madryt ich nienawidzi. [ZOBACZ JAK]

2

@DonAndrzejos Gdyby Luuk, Coutinho i Umtiti byli Portugalczykami to by ich dawno już w klubie nie było. Szkoda, że tak nie jest.

65

Allelujah!

Tak trzymać Atleti.

0

@Emhyr Oby, oby.

0

Myślicie, że Ferran Torres będzie u Xaviego 9 czy PS?

1

@regatta52 To raczej chodzi o przepisy, a nie o FFP. Alves zarabia grosze.

4

@regatta52 covid + kontuzje

Alves nie jest jeszcze zarejestrowany + mial covida

20

Jak już robią z Barcelony reprezentacje Hiszpanii to niech tego Gaye klepną jak najszybciej. Przyda się wartościowy zmiennik/zastępca Albie.

7

@joloskyy Dokładnie. Araujo ma dokładnie tyle samo wzrostu, a rusza się jak pantera.

Luuk po prostu jest taki sztywny.

0

@busquets5 No na 9 to Depay narazie rozczarowuje.

0

@Huck Umtiti 2M

0

Jak kupią tego Morate to będzie hicior. Cały atak, pomoc i pół obrony wyjęte z reprezentacji Hiszpanii. Swoją drogą podobnie nasza 11-tka wyglądała w czasach największych sukcesów.

Zupełnie nie jestem zwolennikiem tego transferu, ale co zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?