3

Umtiti 2026. Dajcie jeszcze Roberto do 2030 i wracamy na piłkarskie salony.

0

@KrystianR To niezły Dembele.

1

@barcamember Nie, nie, nie, nie, nie.

17

Najpierw Bruno Fernandes, teraz Cristiano Ronaldo. Co dalej?

0

Przedłużyli kontrakt z Puigem.

0

@Zoker A to pis się gdzieś wybiera? Nie sądze.

6

@derlysy1979 Jak arcydzieło to Umtiti. No ale zobaczymy.

0

@Coutinho007 Ale Michała Żuka nadal wyprzedza, a niby taki talent. Czyli tak źle z nim nie jest.

5

@Sau_Ron Przecież to jest przepaść, szczególnie teraz.

Ronaldo to stoi w polu karnym i raz na parę minut cofnie się żeby pomóc w rozegraniu.

Messi to niby jest skrzydłowym, a rozgrywa w miejscu gdzie w Barcelonie stoi w Busquets. Każda akcja idzie przez niego.

4

@DonMatteo901 Nowy Iniesta

Z lidla.

1

Villareal naprawde tak ciśnie Atletico jak statystyki na to wskazują?

3

@zadafcb Wesoło tam mają widzę. Prawie 3 bramki w jednej akcji.

124

@Persyfl No widzisz, a ja mam podobne zdanie o Tobie.

0

To jest niesamowite jak Barcelona zawsze musi dostać bramke po jakimś wolnym albo rożnym. Panika jest taka w polu karnym, że szok.

2

Depay wyglądał tak jakby mu się w piłke grać nie chciało.

21

Była przewrotka, był skorpion.

Co dalej Luuku De Jongu?

4

@Djzordon ESCALANDO!!!

1

Można o Dembele wiele powiedzieć, ale jak widzisz go obok Jutgli i Luuka De Jonga to wiesz, że w ataku coś ciekawego może zrobić tylko on. No chyba, że się Luukowi znowu Ronaldo odpali.

0

@shoZu Narazie to prowadzi w Premier League w statystyce najwięcej strzałów na bramke bez strzelonego gola. Co ciekawe z Adama Traore.

6

Bruno Fernandes, hahaha. Czego to pismaki nie wymyślą.

0

@kaamil1910 Może oczu nie otworzyłeś?

9

@dzefrej234 Idealny piłkarz żeby już w ogóle bramek nie strzelać.

7

@DonMatteo901 Boniek już dawno stracił kontakt z rzeczywistością.

6

@kamilop Akurat w Premier League na brak pieniędzy nie narzekają.

0

@SkyWalkerr Gotowy.

0

Jutro z Granadą może ten mecz już powoli jakoś będzie wyglądał. Nie nastawiam się na wiele bo dopiero większość wraca po kontuzjach, ale aż pół podstawowego składu wróci.

Zobaczyć Fatiego chociażby na ławce cały mecz to i tak krok do przodu.

0

@Firestone Tylko na pół roku. Zaraz wróci, spokojnie.

5

To już powinni szukać klubu, który go wypożyczy w lato.

6

Dobry strzelec i Morata nie idą ze sobą w parze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?