0

@Peroso36 Alba i Lenglet ponoć już zdrowi. Oni ich testują codziennie, więc może być tak, że jeszcze paru wróci. Albo wypadnie.

9

@D10SLEO Złote dziecko piłki nożnej.

14

@Emhyr Francuski bajerant.

1

@Momals11 Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona

Pozdrawiam.

4

@CLionelMessi Dokładnie, a do tego jest lepszy od Mbappe.

1

Wartości według transfermarkt:

Umtiti 2M
Coutinho 18M
Dembele 30M

Bez komentarza.

1

@macio_944 A ludzie tak narzekali, że Polacy robią coś swojego, a tu prosze.

0

@LS Co, za mało? To w takim razie 100 ETH.

0

@Momals11 Moraty nie ma czyli kupujemy.

0

@taris Jak zapłacisz za transfer to może i tak.

3

@Mr8lack 1 Bitcoin od osoby.

10

@mielniczas Powiązanie transferu Moraty z Haalandem to już wyższa szkoła jazdy.

5

@kamilop Myślę, że rezerwowy Tottenhamu to fantastyczny wybór.

4

Barcelona to taki Thanos trochę. Kompletuje Infinity Stones.

Pierwszy był Braithwaite, potem Luuk, a teraz być może Morata.

Ostatnim będzie Paweł Brożek lub Grzegorz Rasiak.

5

@DonAndrzejos A to Haaland już nie?

3

@Kusco15 Przecież Cuadrado to solidny grajek i w Barcelonie pewnie odnalazłby się nieźle.

0

@Gaz Myśle, że 40 baniek za podpis zasłużone.

0

@Piernik Tylko, że Salah nie chce grać w Newcastle, a Dembele może tam pójść, a szejki mają pieniędzy jak lodu.

0

@Nhyz Taka jest natura ludzka. Nic w tym dziwnego.

0

@Worny Valverde to by wygrał te baraże nawet ze mną na wahadle. A wszyscy wiedzą, że jestem 10.

0

Dać te 370 tysięcy euro Valverde za ustawienie taktyki przed meczem i kucanie 2 razy 90 minut w barażach. Więcej byłoby z tego pożytku niż z zatrudnienia jakiegoś polskiego trenejro.

0

@BART97 Żaden człowiek na świecie nie używa 20% swojego mózgu. :)

8

@Kwiatek67 Onana nie jest Hiszpanem.

0

@Kubusek^^ Ale nawet jak ktoś się orientuje to jakie to ma znaczenie skoro mieszka w zupełnie innym miejscu w Polsce? Każdy lokal będzie miał inne zasady.

1

@Janas11224 Prima Aprilis w Hiszpanii. Moderacja włączyła tryb śmieszka.

1

@Gomess Tak się De Ligt sprawdził, że Juve może się go pozbyć. ;)

9

Włączyłem to Newcastle-MU tak z nudów i... nie żałuje. Super spotkanie. Szkoda, że Sroki nie wygrały bo należało im się.

10

@MesQueUnClub96 To jest kara za odwiedzanie serwisu typu wykop.

13

Dembele jest lepszy od Mbappe.

0

Pytanie do posiadaczy Canal+ Sport Online - czy Wam też co kilkadziesiąt sekund spada jakość obrazu? Szlag mnie zaraz trafi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?