Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peroso36 Alba i Lenglet ponoć już zdrowi. Oni ich testują codziennie, więc może być tak, że jeszcze paru wróci. Albo wypadnie.
9
@D10SLEO Złote dziecko piłki nożnej.
14
@Emhyr Francuski bajerant.
1
@Momals11 Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Pozdrawiam.
4
@CLionelMessi Dokładnie, a do tego jest lepszy od Mbappe.
1
Wartości według transfermarkt:
Umtiti 2M
Coutinho 18M
Dembele 30M
Bez komentarza.
1
@macio_944 A ludzie tak narzekali, że Polacy robią coś swojego, a tu prosze.
0
@LS Co, za mało? To w takim razie 100 ETH.
0
@Momals11 Moraty nie ma czyli kupujemy.
0
@taris Jak zapłacisz za transfer to może i tak.
3
@Mr8lack 1 Bitcoin od osoby.
10
@mielniczas Powiązanie transferu Moraty z Haalandem to już wyższa szkoła jazdy.
5
@kamilop Myślę, że rezerwowy Tottenhamu to fantastyczny wybór.
4
Barcelona to taki Thanos trochę. Kompletuje Infinity Stones.
Pierwszy był Braithwaite, potem Luuk, a teraz być może Morata.
Ostatnim będzie Paweł Brożek lub Grzegorz Rasiak.
5
@DonAndrzejos A to Haaland już nie?
3
@Kusco15 Przecież Cuadrado to solidny grajek i w Barcelonie pewnie odnalazłby się nieźle.
0
@Gaz Myśle, że 40 baniek za podpis zasłużone.
0
@Piernik Tylko, że Salah nie chce grać w Newcastle, a Dembele może tam pójść, a szejki mają pieniędzy jak lodu.
0
@Nhyz Taka jest natura ludzka. Nic w tym dziwnego.
0
@Worny Valverde to by wygrał te baraże nawet ze mną na wahadle. A wszyscy wiedzą, że jestem 10.
0
Dać te 370 tysięcy euro Valverde za ustawienie taktyki przed meczem i kucanie 2 razy 90 minut w barażach. Więcej byłoby z tego pożytku niż z zatrudnienia jakiegoś polskiego trenejro.
0
@BART97 Żaden człowiek na świecie nie używa 20% swojego mózgu. :)
8
@Kwiatek67 Onana nie jest Hiszpanem.
0
@Kubusek^^ Ale nawet jak ktoś się orientuje to jakie to ma znaczenie skoro mieszka w zupełnie innym miejscu w Polsce? Każdy lokal będzie miał inne zasady.
1
@Janas11224 Prima Aprilis w Hiszpanii. Moderacja włączyła tryb śmieszka.
1
@Gomess Tak się De Ligt sprawdził, że Juve może się go pozbyć. ;)
9
Włączyłem to Newcastle-MU tak z nudów i... nie żałuje. Super spotkanie. Szkoda, że Sroki nie wygrały bo należało im się.
10
@MesQueUnClub96 To jest kara za odwiedzanie serwisu typu wykop.
13
Dembele jest lepszy od Mbappe.
0
Pytanie do posiadaczy Canal+ Sport Online - czy Wam też co kilkadziesiąt sekund spada jakość obrazu? Szlag mnie zaraz trafi.