Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Najstarszy Modrić, najmłodszy Asensio.
4
Szkoda Roberta. Ale jeszcze nie wszystko stracone. On czym starszy tym lepszy.
Swoją drogą - tak ciężko było dać też balona za 2020?
28
Jorginho to nawet nie jest najlepszy zawodnik w Chelsea. Ba, to nawet nie jest najlepszy pomocnik w Chelsea.
0
@Rewolucja123 Boniek to pewnie przez rok obejrzał z 4 mecze Messiego i może jeden Jorginho.
A jeśli ogląda regularnie i nadal ma takie zdanie to współczuje.
0
@Kamiloza91 Co kolejke był tu płacz, że nie mamy już szans i lepiej żeby tego mistrza wzięło Atletico zamiast Realu.
0
@Janiama W tamtym roku Real miał jeszcze gorszy szpital niż my, a Vinicius i tak grał.
1
@Kamiloza91 W tamtym roku o tej porze też tak mówiliście.
6
@macio_944 Zawsze to powtarzam. Jeśli Złota Piłka byłaby naprawde za osiągnięcia indywidualne to Messi powinien wygrywać praktycznie co rok - może ze dwie/trzy należały się Ronaldo.
Messi to po prostu najbardziej kompletny piłkarz w historii futbolu.
5
Prowadzić 3-0? Nah.
Lepiej dostać na 1-1 z niczego.
0
Chelsea powstrzymała maszynę z Manchesteru.
1
Czy tylko ja dzisiaj miałem taką beznadziejną jakość meczu na canal+ online?
0
@Beztroskii uu wroga masz @Rewolucja123
9
@ZielonySzparag Czerwona kartka i 5 meczów zawieszenia przynajmniej za takie zachowanie.
Dla sędziego.
2
Całe szczęście, że Araujo jest zdrowy. On będzie kluczowy żeby w Monachium marzyć o czymkolwiek. Najlepszy nasz zawodnik w tym momencie.
1
Ogólnie ten mecz to jest lustrzane odbicie tego co było w zeszłym sezoniu na wyjeździe z Villarealem. Całą drugą połowę nas wtedy zdominowali. Sytuacja w tabeli robi się co raz lepsza - już tylko 3 pkt do topowej 4.
0
@patrykzmc2000 Nie mogli dać walkowera? Lepiej 3-0 dostać.
2
@barcelonaLM Do Holandii chyba na wakacje.
10
Wystarczy 10 razy sklonować Araujo i mamy tryplet.
0
@DonMatteo901 Sytuacja jak z B klasy, a nie poważnej ligi.
0
@Peciak Frenkie? TOP
0
To co, Ferran na 9, a Memphis na skrzydło w takim razie? Na 9 na razie sobie średnio radzi, więc może i lepiej.
0
Tymczasem Legia Warszawa wraca na 17 pozycje w lidze po bramce Roberta Dadoka w meczu Górnik Łęczna - Górnik Zabrze.
2
Życzyłbym Barcelonie żeby wreszcie sprzedała Coutinho i zaczęła kupować typowych skrzydłowych, a nie typowe '10'.
Nie ma Messiego już, więc czas na dwa szybkie skrzydła. Dużo łatwiej będzie się grało w ataku pozycyjnym gdy będziemy grać szeroko i w końcu ktoś będzie potrafił wygrać 1 na 1.
Barcelona zawsze miała świetnych skrzydłowych i nasze sukcesy opierały się na 4-3-3. Wszystko się zaczęło pieprzyć odkąd geniusze w zarządzie wpadli na pomysł kupienia Griezmanna i Coutinho, którzy ani nie są pomocnikami, ani skrzydłowymi. Dembele to po prostu przepłacony transfer, ale on najbardziej tu pasuje z tej trójki.
3
@escarabajo W lato będzie kasa z Griezmanna.
0
Ogólnie od kilku lat nam się farci w losowaniach. Problem jest taki, że o ile w eliminacjach potrafimy to wykorzystać i awansować na Euro/Mundial tak już na nich dajemy ciała.
0
Wszystkie drużyny w zasięgu.
2
@Momals11 Ta bluza jest straszna.
2
@Ronnie1992 xD
znaki
0
@Roobo W 100% się zgadzam. Atletico zawdzięcza dużo Simeone. On tam pasuje idealnie, ale może czas zmienić filozofie tego klubu bo oni mają kim tam grać ofensywną piłkę.
2
Wygrała drużyna ze zlepkiem indywidualności.