0

Ta drużyna to nadal jeden wielki chaos, a skład już bliski galowego.

0

Dobra dawać te składy.

0

@Gomess Przecież Braithwaite nadal ma kontuzje.

4

Plusy: 2 bramki Messiego
Minusy: Wygrana PSG

1

Złota Piłka dla Firpo bo schował do kieszeni Mbappe grając jeden mecz w sezonie.

2

Obronca 999 IQ.

0

@KarwanLaMasia Wroci do Barcelony na wakacje, a potem znowu do Paryza grac.

1

To byłby hit gdyby PSG nie wyszło z grupy. Szkoda, że ich City nie pyknęło.

1

Miał pecha Antek po prostu. Czerwona zasłużona.

0

@Rewolucja123 Pewnie dlatego, że nie gramy z Interem. Ale mogę się mylić.

1

@kuz Aguero to moze jest w stanie z 20 min. zagrac narazie.

2

@kaamil1910 Nic kontrowersyjnego w tej wypowiedzi nie widze. Faktycznie mieli swoje sytuacje i gdyby był remis to nie byłby to jakiś bardzo niesprawiedliwy wynik.

0

Depay musi poprawić podejmowanie decyzji. Często holuje za długo piłkę albo robi jakieś piętki na środku boiska przez co ją traci.

2

@Danny Gaucho Kto mu bronił przyjść rok wcześniej, zakwalifikować Barce do LM i strzelić pare bramek?

5

@MesQueUnClub96 Uhm, ale ty wiesz, że u nas gra Luuk De Jong? Od Braithwaite też Lingard gorszy nie jest.

1

@kamilo0066 Dzisiaj to byłby u nas gwiazdą.

0

@Sau_Ron Ronaldo tylko dwie z karnego.

0

@Mario96w Nie no, nie było zagrożone. W końcu mieliśmy 10 pkt przewagi nad Albanią.

2

@Adi123456789 Wykończenie też niczego sobie.

0

@PatrychoO Pamiętam, ale już lepiej ty przypomnij.

3

@HansFCB Nasi szczelili tamci rzucajo.

12

Niech to dograją. Lepiej to wygrać na boisku.

0

Co by nie było bardzo dobrze taktycznie w tym meczu wyglądamy.

Albania 0 celnych strzałów.

6

6

@Woland10 Beznadziejny ten bait. Na kilometr śmierdzi.

12

@Robert1603 Dzięki za info. Napisałem do Pochettino żeby go nawet nie powoływał bo po co.

2

Ja to nawet kibicuje Barcelonie za darmo.

0

@Mixtape Polska*

1

@BorzyKrzys No, Borek chce.

0

@FCB_dimiC Widzisz bo problem jest taki, że obrone ustawia Koeman, a nie Lucho. Dobry trener jest w stanie wyciągnąć maxa z zawodników.

A na Euro to na obronie grali Alba + E. Garcia. Dorzucić im takiego Araujo i chociaż trochę odbudować Lengleta gdyby E. Garcia się nie rozwijał, i tak źle to nie wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?