Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta drużyna to nadal jeden wielki chaos, a skład już bliski galowego.
0
Dobra dawać te składy.
0
@Gomess Przecież Braithwaite nadal ma kontuzje.
4
Plusy: 2 bramki Messiego
Minusy: Wygrana PSG
1
Złota Piłka dla Firpo bo schował do kieszeni Mbappe grając jeden mecz w sezonie.
2
Obronca 999 IQ.
0
@KarwanLaMasia Wroci do Barcelony na wakacje, a potem znowu do Paryza grac.
1
To byłby hit gdyby PSG nie wyszło z grupy. Szkoda, że ich City nie pyknęło.
1
Miał pecha Antek po prostu. Czerwona zasłużona.
0
@Rewolucja123 Pewnie dlatego, że nie gramy z Interem. Ale mogę się mylić.
1
@kuz Aguero to moze jest w stanie z 20 min. zagrac narazie.
2
@kaamil1910 Nic kontrowersyjnego w tej wypowiedzi nie widze. Faktycznie mieli swoje sytuacje i gdyby był remis to nie byłby to jakiś bardzo niesprawiedliwy wynik.
0
Depay musi poprawić podejmowanie decyzji. Często holuje za długo piłkę albo robi jakieś piętki na środku boiska przez co ją traci.
2
@Danny Gaucho Kto mu bronił przyjść rok wcześniej, zakwalifikować Barce do LM i strzelić pare bramek?
5
@MesQueUnClub96 Uhm, ale ty wiesz, że u nas gra Luuk De Jong? Od Braithwaite też Lingard gorszy nie jest.
1
@kamilo0066 Dzisiaj to byłby u nas gwiazdą.
0
@Sau_Ron Ronaldo tylko dwie z karnego.
0
@Mario96w Nie no, nie było zagrożone. W końcu mieliśmy 10 pkt przewagi nad Albanią.
2
@Adi123456789 Wykończenie też niczego sobie.
0
@PatrychoO Pamiętam, ale już lepiej ty przypomnij.
3
@HansFCB Nasi szczelili tamci rzucajo.
12
Niech to dograją. Lepiej to wygrać na boisku.
0
Co by nie było bardzo dobrze taktycznie w tym meczu wyglądamy.
Albania 0 celnych strzałów.
6
6
@Woland10 Beznadziejny ten bait. Na kilometr śmierdzi.
12
@Robert1603 Dzięki za info. Napisałem do Pochettino żeby go nawet nie powoływał bo po co.
2
Ja to nawet kibicuje Barcelonie za darmo.
0
@Mixtape Polska*
1
@BorzyKrzys No, Borek chce.
0
@FCB_dimiC Widzisz bo problem jest taki, że obrone ustawia Koeman, a nie Lucho. Dobry trener jest w stanie wyciągnąć maxa z zawodników.
A na Euro to na obronie grali Alba + E. Garcia. Dorzucić im takiego Araujo i chociaż trochę odbudować Lengleta gdyby E. Garcia się nie rozwijał, i tak źle to nie wygląda.