Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Nazio87 Po whisky do sklepu.
1
Nie wiem, ten skład to wygląda na 4-1-2-1-2. W Fifie by zadziałało, w Barcelonie nie.
0
@Encore jest znakiznaki
1
@Antimadridista~ Wyślij taśmę u buka i wygraj 600k.
41
Hahahaha. Nie mogę.
2
@DonMatteo901 No i po co Ten Hag ma odchodzić do słabszej drużyny ;]
0
W tej chwili jesteśmy na 9 miejscu w tabeli, a już za 3 dni Rayo, które ma punkt więcej.
0
Barcelona Koemana vs Manchester United Ole
Ależ to byłby mecz.
1
Za samo ściąganie do klubu Luuka De Jonga Koeman powinien polecieć.
0
@MrShakira Chyba 0 główek i 0 wykończenia
0
@KacperVEB Brawo. Lepiej bym tego nie ujął.
1
Jakim cudem Ronaldo nie wyleciał za to? W dobie VARu?
1
Luuk De Jong - najlepsze wejście w historii futbolu. 5 razy miał piłke, 5 razy stracił.
0
@ProMILs Co Garcia zawinił w tym meczu? Jeden z najlepszych zawodników. Jak mógł wybić tę piłkę z nabiegającym Vasquezem?
Garcia zagrał najlepszy mecz w barwach Barcelony.
3
@blaugrana1980 ???? Garcia gra bardzo dobrze...
7
Chciałbym żeby oni chociaż raz wygrali jakimiś farfoclami czy czymkolwiek w ostatnich minutach meczu. Wygrać to po prostu byle jak, tak jak to Real często robi.
0
Szkoda, że Aguero nie ma w dobrej formie. Wtedy Fati i Depay na skrzydła, i może by coś ruszyło.
A tak to będzie męczenie buły na stojąco. Zobaczymy, w której minucie w końcu uderzą na bramkę.
0
@martin3131 Już pijany?
0
@Momals11 Efekt FC Barcelony. Poszedłby do reprezentacji Hiszpanii i by był MVP jak Busquets.
3
@patrykppp17 Źródlanka. Goście będą wniebowzięci.
1
Na dobry sen.
1
Bayern jest niesamowicie dynamiczny.
No, ale co się dziwić jak z przodu mają Comana, Sane i Gnabriego.
3
Ale Coman to jest grajek.
Trzeba Koemana na Comana wymienić.
0
@EsteBlanco Nie, Ole może zostać jako asystent.
0
Może United Koemana by chciało?
0
No i Lewy już miał setę.
1
Tak swoją drogą ktoś mi powie jaką my formacją graliśmy drugą połowę? Bo mi to wyglądało na jakieś dziwne 4-2-3-1 z Gavim, a potem Roberto na skrzydle.
0
@Gaz Doookładnie. Pamiętam początki Koemana. Wieczne wymówki "Jak Koeman ma wygrywać jak my nie mamy skuteczności", "znowu brakło szczęścia". Wtedy gra była milion razy lepsza. Im dalej w las tym to wszystko gorzej wygląda.
0
@dv7wisnia Jak siedzą cicho jak niektórzy po jednym gorszym meczu już go nazywają przeciętniakiem. Polecam poczytać.
2
@Shvedu Odstaw alkohol.