Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@amanter Nie strzelił przewrotką, z połowy i przynajmniej 10-ciu bramek.
Czyli cienko.
0
@Pawel13sz Do czego to doszło żeby Dembele był naszą jedyną nadzieją.
2
Chciałbym tylko przypomnieć, że Barcelona w pierwszym meczu z Bayernem nie wychodziła ze swojej połowy.
Jasne, trenerem był Koeman, ale wygrana to byłby cud.
0
@BARCA1899Messi Na kafejce piszą to samo tylko, że w drugą stronę.
Kwestia percepcji. :)
1
@sedziaoxford Inter Real o 1 miejsce w grupie na pewno.
4
Można na Barcelone narzekać, ale teraz mamy wielkie emocje już w grudniu. Kiedyś trzeba było do maja czekać. ;]
0
@ranger3120 Trzymajcię się tam w tej podstawówce.
0
Bez niespodzianki. Obecny spadkowicz nie dał rady drużynie ze środka tabeli. Cracovia 1-0 Legia
2
@POLAK12345 Już w środę przekonamy się czy są aż tak żałośni. :)
0
@masq Czy ty napisałeś jakąkolwiek wiadomość bez słowa Messi?
2
@(C)Puyol Ja widziałem... Araujo w meczu z Villarealem.
3
@Lionel_Messi10 Dlatego Alvesa w styczniu zastąpimy Alvesem.
1
@Arkadio90 Jeśli wygramy LE to automatycznie jesteśmy w LM. Chyba, że zakładasz, że znowu będziemy na 3-cim miejscu w grupie. ;]
0
@doc Jaki kolejny rok, jak nawet w tamtym roku walczyliśmy do końca o mistrza? :|
5
@Woland10 Że Tobie chce się te głupoty pisać 24/7.
1
10 minut gry i... i tyle.
2
@Sulimo Nie wiem, może nie przejmować się randomowymi ludźmi z internetu?
0
@masq Jaką niełaskę skoro z Villarealem grał od początku?
3
Chciałbym dziś wreszcie zobaczyć w Barcelonie dwa szybkie skrzydła. Nie pamiętam kiedy ostatni raz oglądałem mecz Barcelony, w której nie ma jakiegoś wynalazku na skrzydle typu Griezmann, Coutinho czy teraz Gavi.
Przesunąć tego biednego Gaviego do środka za Nico, który ostatnio zagrał słabiej i niech gra z FDJ i Busquetsem. Na prawej Dest i stare, zwykłe 4-3-3.
Chociaż jeden mecz chciałbym zobaczyć w takim składzie.
0
@Dalhi Dlatego lepiej kupić canalplus online. 35 zł za pierwszy miesiąc i masz wszystko.
1
@GuerillaAthletic Nie widziałem tej pasty jeszcze, ale niezła. Takie 7/10.
0
@Messibestplayerintheworld Już były grille w przeszłości. Ostatni przed meczem z Granadą. Ta integracja nie wychodzi nam na dobre.
5
@Cvzx Są na poziomie Busquetsa.
16
Jak dla ojca 20 baniek, to mamie muszą chociaż z 50 sypnąć.
4
@kubix05 Same dobre gry na pulpicie.
18
@BARCA_FOR_EVER Złota Piłka 2025: Ryszard Puć
1
@vangoor Bartomeu*
1
@Mathew86 Mundial zaczyna się pod koniec listopada. Lewy żeby mieć szanse wygrać balona musi wygrać LM.
2
Messiemu to jeszcze powinni mnożyć liczbe goli i asyst razy dwa bo grał w Barcelonie Koemana przez zdecydowaną większość roku.
0
@pt9 Tutaj też było takie porównanie. Co nie dziwi, od kibica Realu. :)