- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
2
Chciałbym tylko przypomnieć, że Barcelona w pierwszym meczu z Bayernem nie wychodziła ze swojej połowy.
Jasne, trenerem był Koeman, ale wygrana to byłby cud.
1
@Derean Powiem Ci czemu tak było. Koeman postawił na obronę, wolał się zamknąć i liczyć na szczęście.
0
@Rewolucja123 polecam pójść na wymianę ciosów w takim wypadku i zamiast na 3 skończy się to 5, czy też 6. Z czego wynika twoje złudne przekonanie, że my jesteśmy w stanie im się przeciwstawić? Zakładasz, że nie będzie im się chciało grać, bo jeśli zagrają tak jak grają obecnie, to Xavi kolejną porażkę będzie musiał przyjąć na klatę.
0
@Kurkmen wychodzę bez strachu, na wymianę ciosów. Moim celem jest pełna pula, 3 punkty.
0
@Kurkmen Będąc Barceloną nie masz prawa ustawiać się w obronie, bo obrona to coś czego w Barcelonie nie było od lat. To jest konsekwencja nauczania w szkółce i rodzaj dobieranych trenerów między innymi. Skutek jest taki że Barca może tylko iść na "wymianę ciosów" ale nie z Bayernem z Bayernem musimy zrobić to co wdraża powoli Xavi... wysoki presing i przytrzymanie piłki na połowie rywala, i to w okolicy ich pola karnego. Ciężko będzie bo technicznie mamy aktualnie słabą ofensywę. Liczę że mecz będzie się toczył bliżej środka pola i Dembele będzie miał sporo szans na szybkości coś zrobić może mu wpadnie. A i Araujo musi z de Jongiem zjeść Sane i Daviesa wtedy mamy szansę :)