Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc Tylko nie to. No błagam nieeeeee.
4
@Kz1234 Tak sobie. Coś tam próbował dryblować i strzelać, ale jeszcze dużo mu brakuje żeby awansować do pierwszej drużyny.
5
@Luciano99 Kolejny fakt. Gole w lidze:
Leo Messi - 1
Luuk De Jong - 2
4
@SkyWalkerr No i dał. ;]
1
Teraz już może być tylko lepiej.
Wróci Fati, Pedri, Gavi, Busquets itd. itd. Zarejestrują Alvesa i (mam nadzieje) Ferrana.
Te 3 punkty są na wage złota.
0
@Firestone On biega, tylko jest wolny i tak Ci się wydaje. ;]
0
@PatrykBarca Luuk mógł mieć 3 bramy. ;]
1
@mokrychlopiec Oczywiście, że tak.
Jeszcze żeby naprawde jakoś beznadziejnie grał. A zagrał po prostu przeciętne zawody. Takie 5/10.
Ale hejtować trzeba.
0
@bartekvisca Jakim pośmiewiskiem? Nie zagrał jakoś nadzwyczajnie, ale nie zagrał też źle...
Niektórych to ten Puig tak boli, że szkoda gadać.
2
Atletico i Barcelone dzieli 1 pkt. Porównajcie sobie kadry obydwu zespołów. No i Atletico przecież też z nami wygrało.
Duże rozczarowanie w tym sezonie. W tamtym też prawie dali sobie wyrwać mistrzostwo. Tylko ta Granada...
3
@Janiama Jakie 1:0. Luuk nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
0
@Druidek Dokładnie, mimo braku asysty występ klasa światowa.
1
@Commandement Nie gra wcale źle. Ale hejt na niego jest popularny.
1
@Tomo1989 Factos
2
Luuk De Jong przy większym farcie już mógł mieć hat tricka. A tej przewrotki to by się Ronaldo nawet nie powstydził.
Przyszedł do Barcelony i wróciła ta magia.
0
@mientusek1407 Przecież United Newcastle to było dobre spotkanie :|
3
@Janiama 1:0 dla Barcy.
0
@Rewolucja123 Jedyna normalna 11-ka jaką się dało złożyć. Tzn. nie do końca normalna bo gra Luuk.
0
Guardiola prowadzi Manchester City już 6 sezon. Dla porównania Barcelone prowadził tylko 4 sezony.
Wygra w tym roku LM?
0
@XTobiX Nie. Alves nie jest zarejestrowany jeszcze.
0
@Firestone Jeśli będzie się rozwijał w takim tempie jak dotychczas to za 2-3 lata to będzie najdroższy pomocnik na świecie.
1
@Rust_Cohle To nie ma dla Ciebie ratunku.
0
@Barca1922 Bo pić to trzeba umieć. :)
0
Co za rollercoaster w Anglii. :O
0
Xhaka IQ Over 9000
0
Ten Arsenal to się potężny robi. Po tych 3 pierwszych niefortunnych kolejkach idzie im naprawde dobrze.
0
Morata to za swój cel obrał odwiedzenie wszystkich większych klubów w Europie. Strzeli z 10 bramek i jazda do kolejnego.
2
@Antimadridista~ Oszczędności w całej Barcelonie. Nawet na La Rambli.
0
@kamilop Dopoki jest 13 zdrowych do gry to nie przeloza.
5
@jokerfcb1899 Spider-Manem? Garfield.
Peterem? Raczej Tobey.
Holland jest bardziej uniwersalny. Jest dobrym i Peterem, i Spider-Manem.