0

@doc Tylko nie to. No błagam nieeeeee.

4

@Kz1234 Tak sobie. Coś tam próbował dryblować i strzelać, ale jeszcze dużo mu brakuje żeby awansować do pierwszej drużyny.

5

@Luciano99 Kolejny fakt. Gole w lidze:

Leo Messi - 1
Luuk De Jong - 2

4

@SkyWalkerr No i dał. ;]

1

Teraz już może być tylko lepiej.

Wróci Fati, Pedri, Gavi, Busquets itd. itd. Zarejestrują Alvesa i (mam nadzieje) Ferrana.

Te 3 punkty są na wage złota.

0

@Firestone On biega, tylko jest wolny i tak Ci się wydaje. ;]

0

@PatrykBarca Luuk mógł mieć 3 bramy. ;]

1

@mokrychlopiec Oczywiście, że tak.

Jeszcze żeby naprawde jakoś beznadziejnie grał. A zagrał po prostu przeciętne zawody. Takie 5/10.

Ale hejtować trzeba.

0

@bartekvisca Jakim pośmiewiskiem? Nie zagrał jakoś nadzwyczajnie, ale nie zagrał też źle...

Niektórych to ten Puig tak boli, że szkoda gadać.

2

Atletico i Barcelone dzieli 1 pkt. Porównajcie sobie kadry obydwu zespołów. No i Atletico przecież też z nami wygrało.

Duże rozczarowanie w tym sezonie. W tamtym też prawie dali sobie wyrwać mistrzostwo. Tylko ta Granada...

3

@Janiama Jakie 1:0. Luuk nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

0

@Druidek Dokładnie, mimo braku asysty występ klasa światowa.

1

@Commandement Nie gra wcale źle. Ale hejt na niego jest popularny.

1

@Tomo1989 Factos

2

Luuk De Jong przy większym farcie już mógł mieć hat tricka. A tej przewrotki to by się Ronaldo nawet nie powstydził.

Przyszedł do Barcelony i wróciła ta magia.

0

@mientusek1407 Przecież United Newcastle to było dobre spotkanie :|

3

@Janiama 1:0 dla Barcy.

0

@Rewolucja123 Jedyna normalna 11-ka jaką się dało złożyć. Tzn. nie do końca normalna bo gra Luuk.

0

Guardiola prowadzi Manchester City już 6 sezon. Dla porównania Barcelone prowadził tylko 4 sezony.

Wygra w tym roku LM?

0

@XTobiX Nie. Alves nie jest zarejestrowany jeszcze.

0

@Firestone Jeśli będzie się rozwijał w takim tempie jak dotychczas to za 2-3 lata to będzie najdroższy pomocnik na świecie.

1

@Rust_Cohle To nie ma dla Ciebie ratunku.

0

@Barca1922 Bo pić to trzeba umieć. :)

0

Co za rollercoaster w Anglii. :O

0

Xhaka IQ Over 9000

0

Ten Arsenal to się potężny robi. Po tych 3 pierwszych niefortunnych kolejkach idzie im naprawde dobrze.

0

Morata to za swój cel obrał odwiedzenie wszystkich większych klubów w Europie. Strzeli z 10 bramek i jazda do kolejnego.

2

@Antimadridista~ Oszczędności w całej Barcelonie. Nawet na La Rambli.

0

@kamilop Dopoki jest 13 zdrowych do gry to nie przeloza.

5

@jokerfcb1899 Spider-Manem? Garfield.
Peterem? Raczej Tobey.
Holland jest bardziej uniwersalny. Jest dobrym i Peterem, i Spider-Manem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?