0

@xkikutx Przecież Gaviego wpuści, a nie Puiga ;]

3

@Kapitan hawk Prześladowanie kibiców Atletico. Czas na Real. ;]

0

@FCB_dimiC Nie była.

5

Tak się kończy cofanie się całym zespołem w pole karne. Zasłużone 2 gole.

0

@Messibestplayerintheworld Przypominam, że Coutinho grzał ławe w Bayernie.

1

@NorbiTBOB Musisz wejść w ustawienia telewizora.

0

@Jarema2000 24:23 w czwartym i bodajże 23:21.

1

Przelew idzie. :)

1

@HERORICH2 Oddajcie Nam tego Felixa. Simeone i tak nie ma pomysłu co z nim zrobić.

Koeman pewnie też nie będzie miał, ale mamy mało zawodników w ataku.

1

Atletico w tym sezonie:
Celta 1-2 Atletico
Atletico 1-0 Elche
Atletico 2-2 Villareal
Espanyol 1-2 Atletico
Atletico 0-0 Porto
Atletico 0-0 Athletic

Piękna drużyna.

2

Inter xG 2.36 - 0 bramek
Bayern xG 2.43 - 3 bramki

Także no.

1

Potężny Real Madryt jako jedyna drużyna z Hiszpanii wygrywa swoje spotkanie.

0

@Pogba Żaden komentator nie irytuje mnie jak on.

0

Brugge lepsza gra piłką niż Barcelona.

3

Real też jest cienki. Nie taki cienki jak my, ale nadal cienki.

Ogólnie hiszpańska piłka zdziadziała i to bardzo.

0

@parpe ??? Oczywiście, że będzie.

Mam nadzieje, że to sarkazm.

4

Potrzeba nam kamienia czasu. Potem trzeba się cofnąć do 2015 i nie pozwolić Bartomeu wygrać wyborów.

1

@JarrusFCB Czy aby oddać celny strzał trzeba być klubem z topki?

0

@AmigoBlancos A co tu do oceniania? Wiadomo, że zagrał beznadziejnie.

0

Można sobie mówić, że nie mieliśmy praktycznie wszystkich ofensywnych graczy kontuzjowanych, ale co to zmienia?

2 sezony temu był Suarez i Messi i dostaliśmy 2-8.

Problemem jest to, że my zupełnie nie potrafimy wychodzić spod pressingu. Środek pola jest martwy. Bayern na naszym tle wyglądał jak kiedyś Barcelona z Xavim i Iniestą w środku.

4

Ten mecz przypominał mi ostatni mecz z Włochami za Brzęczka. Całkowita bezradność i Lewandowski strzelający z połowy.

Paulo Sousa by miał lepszy pomysł na ten mecz niż Kouman.

3

Ciężko opisać słowami jak żałosny był to mecz. No, ale jak my z Getafe gramy jak równy z równym to można było się spodziewać.

0

@Messibestplayerintheworld Mieliśmy napastnika z TOPu 2 sezony temu, a nawet nie z TOPu tylko najlepszego - Messiego. Dało to coś?

2

66 min. 0 strzalow celnych.

0

@Arczek2001 A gwizdów nie słyszałeś po końcu pierwszej połowy?

0

@LukaszFan Skrzydłowy, a do tego gra z kontuzją.

1

Gdybym był realistą to bym powiedział, że łatwe zwycięstwo Bayernu bo oprócz stadionu to nic za nami nie przemawia.

Ale jestem kibicem, więc 7:0 dla nas.

0

@czosnekfcb Chcesz to kup mi tam nic do tego.

2

@FCMichalo Widziałem i boje się, że to będzie skok na kase. No, ale zobaczymy.

16

Ogólnie to co zrobił Moder z Walkerem to czapki z głów. Dwie rzeczy mi się bardzo podobały.

Pierwsza rzecz to oczywiście ten balans ciałem i ogranie Anglika. Walker w obronie to jest TOP, bardzo ciężko go ograć.

A druga rzecz to była taka akcja też z lewej strony gdzie Moder był w stanie nie przegrać pojedynku szybkościowego, a potem nie dał się przepchnąć, a wiadomo jak silny i szybki jest Walker.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?