Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xkikutx Przecież Gaviego wpuści, a nie Puiga ;]
3
@Kapitan hawk Prześladowanie kibiców Atletico. Czas na Real. ;]
0
@FCB_dimiC Nie była.
5
Tak się kończy cofanie się całym zespołem w pole karne. Zasłużone 2 gole.
0
@Messibestplayerintheworld Przypominam, że Coutinho grzał ławe w Bayernie.
1
@NorbiTBOB Musisz wejść w ustawienia telewizora.
0
@Jarema2000 24:23 w czwartym i bodajże 23:21.
1
Przelew idzie. :)
1
@HERORICH2 Oddajcie Nam tego Felixa. Simeone i tak nie ma pomysłu co z nim zrobić.
Koeman pewnie też nie będzie miał, ale mamy mało zawodników w ataku.
1
Atletico w tym sezonie:
Celta 1-2 Atletico
Atletico 1-0 Elche
Atletico 2-2 Villareal
Espanyol 1-2 Atletico
Atletico 0-0 Porto
Atletico 0-0 Athletic
Piękna drużyna.
2
Inter xG 2.36 - 0 bramek
Bayern xG 2.43 - 3 bramki
Także no.
1
Potężny Real Madryt jako jedyna drużyna z Hiszpanii wygrywa swoje spotkanie.
0
@Pogba Żaden komentator nie irytuje mnie jak on.
0
Brugge lepsza gra piłką niż Barcelona.
3
Real też jest cienki. Nie taki cienki jak my, ale nadal cienki.
Ogólnie hiszpańska piłka zdziadziała i to bardzo.
0
@parpe ??? Oczywiście, że będzie.
Mam nadzieje, że to sarkazm.
4
Potrzeba nam kamienia czasu. Potem trzeba się cofnąć do 2015 i nie pozwolić Bartomeu wygrać wyborów.
1
@JarrusFCB Czy aby oddać celny strzał trzeba być klubem z topki?
0
@AmigoBlancos A co tu do oceniania? Wiadomo, że zagrał beznadziejnie.
0
Można sobie mówić, że nie mieliśmy praktycznie wszystkich ofensywnych graczy kontuzjowanych, ale co to zmienia?
2 sezony temu był Suarez i Messi i dostaliśmy 2-8.
Problemem jest to, że my zupełnie nie potrafimy wychodzić spod pressingu. Środek pola jest martwy. Bayern na naszym tle wyglądał jak kiedyś Barcelona z Xavim i Iniestą w środku.
4
Ten mecz przypominał mi ostatni mecz z Włochami za Brzęczka. Całkowita bezradność i Lewandowski strzelający z połowy.
Paulo Sousa by miał lepszy pomysł na ten mecz niż Kouman.
3
Ciężko opisać słowami jak żałosny był to mecz. No, ale jak my z Getafe gramy jak równy z równym to można było się spodziewać.
0
@Messibestplayerintheworld Mieliśmy napastnika z TOPu 2 sezony temu, a nawet nie z TOPu tylko najlepszego - Messiego. Dało to coś?
2
66 min. 0 strzalow celnych.
0
@Arczek2001 A gwizdów nie słyszałeś po końcu pierwszej połowy?
0
@LukaszFan Skrzydłowy, a do tego gra z kontuzją.
1
Gdybym był realistą to bym powiedział, że łatwe zwycięstwo Bayernu bo oprócz stadionu to nic za nami nie przemawia.
Ale jestem kibicem, więc 7:0 dla nas.
0
@czosnekfcb Chcesz to kup mi tam nic do tego.
2
@FCMichalo Widziałem i boje się, że to będzie skok na kase. No, ale zobaczymy.
16
Ogólnie to co zrobił Moder z Walkerem to czapki z głów. Dwie rzeczy mi się bardzo podobały.
Pierwsza rzecz to oczywiście ten balans ciałem i ogranie Anglika. Walker w obronie to jest TOP, bardzo ciężko go ograć.
A druga rzecz to była taka akcja też z lewej strony gdzie Moder był w stanie nie przegrać pojedynku szybkościowego, a potem nie dał się przepchnąć, a wiadomo jak silny i szybki jest Walker.