0

@Swistus172 I jeszcze Pep Guardiola z Messim pod pachą.

0

@dani35 Jak masz na nazwisko Olmo to Ciebie może wezmą.

0

@marcin000019 Widze, że próbujesz się wbić w gorące Marcin. Niezła próba, niezła.

0

@HansFCB Messiego

0

@macio_944 30 sekund to chyba intro i outro.

6

Nie masz siana? Zadzwoń do Griezmanna.

0

@A_Gomesinho_21 Szału nie ma.

3

To było nawet gorsze od Bilbao. Dawno tylu chaosu nie widziałem.

0

Ciekawe czy dożyje momentu gdzie w Barcelonie znowu na skrzydłach będą grali skrzydłowi, a nie Coutinho i Griezmann. Czy na PO będzie grał Dest czy Emerson nie ma różnicy bo sami nic nie zdziałają.

0

Momentami to kopanina w tym meczu taka sama jak w Ekstraklasie.

0

@JohnnyBarca Kłopoty finansowe w Częstochowie. Jak oni się wypłacą.

7

@abram3k Messi jest lepszy od Mbappe, więc jaki krok w tył?

1

@SinMistico Jak nie uczestniczymy? Przecież oddaliśmy za friko najlepszego piłkarza w historii. Zrobiliśmy najwięcej w tym okienku. Szkoda, że nie to co trzeba.

2

Messi w City, a Ronaldo w United... ale to by było piękne.

Pepowi akurat się zachciało Grealisha za 100 baniek...

2

@MontelQ O, to chyba ten tier 1 szejker.

8

@Chakalaka Podłoga już wytarta? Dużo łez było?

3

@BombowiecKrawczyk Nie gulaj bo Ci zadam boksa.

9

@Chakalaka Ty się chyba nigdy nie nauczysz. Skończyłeś prowokować polityką to teraz sobie inny sposób znalazłeś. Już dawno powinieneś mieć perma bana tutaj.

1

@Chakalaka Tusk ty z Poznania jesteś czy o co chodzi? Już chyba z 12 raz lamentujesz.

50

@Abominacja Liga Europy to jest kompromitacja dla Barcelony...

0

@Yosemite Czyli 4:4 będzie

3

@nammah ?????????

0

Jeszcze Milan do A i niech się biją.

0

Gdyby Athletic był lepszy tylko w bieganiu to spoko.

Ale oni byli lepsi w każdym aspekcie.

19

@junior1905 Mamy tutaj ekspertów od wszystkiego - od futbolu do fizyki kwantowej.

19

@Allbi Ta pani na 100% żyje z kotem i ogląda Netflixa.

16

To one w ogóle przegrywają?

1

@Nazio87 A kto by chciał pisać dla 2 osób?

1

Więcej leżeli chyba na tej murawie niż grali.

0

@clyde Już nie udawaj, że nie lecisz na CRa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?