1

@Woland10 A co, meczu nie oglądałeś?

3

Grealish może powalczyć z Viniciusem.

O miano najbardziej irytującego piłkarza.

2

@AlexDark00 Faktycznie, Anglicy mieli farta, że nie przegrali.

4

Te telefony od widzów to najgorsza część Kanału Sportowego.

0

@marcin000019 Generalizujesz. Widziałeś Walkera albo Stonesa? Glik i Lewy po starciu z nimi leżali na ziemi.

5

Karol Linetty gra dzisiaj tak jak wszyscy byśmy oczekiwali od Piotra Zielińskiego.

0

@MesQueUnClub_87 yep. Oba mecze wejdą :)

0

@Pewex Świetnie to jest zrobione.

0

Jedna bramka już kiedyś była. Czas na dwie.

2

Chłopak miał bramke San Marino na kuponie.

0

Polska inteligencja na trybunach w San Marino.

2

Miralem Pjanic to @Marca: “Koeman disrespected me. He was never talking to me! I’m a player who can accept everything but I would always like it to be explained to me… and not as if I was 15. I agreed to lower my salary and join Besiktas because I love playing football”. @FabrizioRomano

No cóż... nie zaskoczyło mnie to. To już kolejny piłkarz, który jest tak traktowany przez Koemana.

4

Mam nadzieje, że wynik nikomu nie przysłoni tej beznadziejnej gry.

Przyjeżdża sobie Albania i wygląda jak Barcelona Guardioli w środku pola na tle naszych. Potem jedziemy na turniej i się dziwimy, że nas Słowacy leją, i wracamy z 1 pkt.

3

Niezły VAR. Karniaczek się należał.

1

"Były piłkarz Izolatora Boguchwała i Cosmosu Nowotanie Owen Edosomwan trafił pod koniec okna transferowego do Maritimo. Tym samym Irlandczyk zamieni występy w krośnieńskiej okręgówce na portugalską ekstraklasę."

Brzmi jak jakaś copypasta, ale to prawda. Barcelona nie chce nikogo z B klasy przypadkiem? :)

1

@Slazzy Coutinho zielone, Fati pewnie jeszcze z miesiąc, Dembele jakoś październik/listopad pewnie, Aguero listopad.

1

Barcelona zacznie grać na wrzutki na De Jonga. Świat się kończy. Walka z Realem Madryt będzie epicka.

2

@Ronmes Niby zdementowane, ale jeśli chodzi o Barcelone to wszystko jest możliwe.

1

@Breakdrowser Dałbym Ci 2 herby gdyby się dało.

8

Ten Luuk to jest robota Koemana. Jestem pewny, że nikt w zarządzie by na to nie wpadł.

Niby fajnie, że trener dostaje zawodników o których prosi, ale dlaczego takich, którzy siedzą na ławie w Sevilli.

0

Był Boateng, potem Braithwaite. Teraz Luuk De Jong.

Kto za rok? Pawel Brożek młody talent?

1

Byle tego Luuka Skywalkera jakoś nie przemycili i będzie dobrze.

5

Wolałbym żeby Puig grał na 9 niż Luuk De Jong albo Braithwaite.

0

@MrShakira Sabotaż. OPCJA, a nie obowiązek.

0

WYPOŻYCZENIE Z OPCJĄ WYKUPU 40 MILIONÓW.

TO JEST ŻART.

0

@Ghotti Hahahahaha. To się nie dzieje.

2

@ranger3120 Sevilli nie stać na naszego De Jonga.

6

Jeszcze trochę posprzedajemy i Martin Braithwaite zostanie największą gwiazdą Barcelony.

3

@Gomess Sergi Roberto mówi to Panu coś?

0

@Commando 75 mln to jest plotka. Poważniejsze źródła mówią, że Lipsk nie rozważa sprzedaży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?