0

@FCB_dimiC W zeszłym sezonie nawet kadra Barcelony > kadra Hiszpanii. Teraz mamy swoje braki, ale nic nie usprawiedliwa takiej beznadziejnej gry.

75

Nic nie wyjaśnia Koemana bardziej niż grająca Hiszpania.

Na papierze Włosi mają znacznie lepszy skład.

Bonucci + Bastoni vs. P. Torres + Laporte

Di Lorenzo + Emerson vs M. Alonso + Azpilicueta

VERATTI, BARELLA, JORGINHO vs Gavi, Busquets, Koke

Chiesa, Insigne, Bernardeschi vs Sarabia, Oyarzabal, F. Torres

Przecież gdyby to był mecz klubowy z takimi składami Barcelony Koemana vs. jakiegoś Interu Manciniego to Koeman by dostał 3-0 albo wyżej i stwierdziłby, że no jak on ma grać bez 9, i w ogóle oni mają lepszy skład.

Lucho sobie pyka Hiszpanią U-21 i wywozi wygraną w świetnym stylu.

TRENER MA OGROMNE ZNACZENIE.

0

Busquets dzisiaj mógł mieć 3 asysty.

0

@D10SLEO Z ławki się nie rozwinie.

15

Co Wy chcecie Gavim, Pedrim, Busquetsem, De Jongiem grac tiki taki?

Założe się, że tak samo Roberto u Lucho grałby z 10 razy lepiej.

0

@agaFCB A widziałaś go w tamtym roku na Igrzyskach?


3

Na Euro też powinien być taki wynik.

6

Pedri musi się szybko wyleczyć bo go zaraz młode wilki wygryzą ze składu.

1

@KrwawiaceoczyVEB Trincao u Lucho też byłby kotem.

0

@kubix05 On po prostu rozgrywa super zawody. Jego wiek nie ma znaczenia.

4

Lucho come to Barcelona.

0

@dembabejlen Mam takie samo zdanie.

0

@Katalończyk 99 Potwierdzam. Byłem tym metrem.

105

10 może udźwignąć tylko Sergi Roberto.

31

Panie Koeman grając 3-5-2 to ostatnio dostaliśmy 6 bramek łącznie od Bayernu i Benfici.

0

@JarekS Mieliśmy więcej stworzonych sytuacji?

1

@qbsonFCBarca Raczej gowno opakowane w gowno.

0

Legia by wyszła i Kastrati by im ze 3 bramki wpakował z kontry.

1

Ale jak wrócą Dembele, Fati i Aguero to nie będziemy tracić 3 bramek co mecz.

11

@Herato Nie rozumiem was. Cała drużyna gra do dupy, a wy się pojedynczych zawodników czepiacie. Co on ma zrobić z Luukiem De Jongiem w ataku? Minąć 10 i strzelić z przewrotki?

0

@LS Setien nie grał w naszym stylu. On po prostu wymieniał 1000 podań w bliżej nieokreślonym celu.

5

@Kz1234 Dzisiaj to taki Lenglet powinien wejść za Pique, a FDJ powinien zostać w pomocy. Gorzej od Erica by nie zagrał.

0

@Azi Dokładnie. Wszystko przestało się układać gdy FDJ przeszedł do obrony. Po zejściu Pedriego i Busiego to już była agonia.

0

@pax Coś źle policzone. Bilans to bodajże 2-14.

0

@parpe Do tego Barella, który jest świetny w Interze, a oni tam praktycznie piłki nie mogli powąchać.

0

@norbi77 Za co Fati miałby być krytykowany bo nie rozumiem?

1

Wszyscy bardzo skupiają się na ofensywie. Koeman ciągle ma wymówki, że brakuje mu piłkarzy z przodu. A co z defensywą? W niej nie ma deficytu zawodników. Tracimy bramki praktycznie z każdym. Dojście do sytuacji bramkowej przeciwko Barcelonie jest banalnie proste. Na kogo tutaj czekamy? Może Puyola odmłodzimy?

1

Ten mecz wyglądał do czasu gdy mieliśmy kontrole w środku boiska. Wszystko zaczęło się pieprzyć po przesunięciu FDJ do obrony.

Po zejściu Pedriego i Busquetsa oni już nie wiedzieli co się dzieje.

4

@Rewolucja123 Przecież on mu piłke wyłożył na pustą...

0

Luuk De Jong 10 kontaktów z piłką. 14 mniej od Ter Stegena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?