1

@SaulGoodman Niesamowite osiągnięcie. Zdecydowanie w CV musi to sobie wpisać.

16

@PatrychoO Musiał kupić buty do biegania na testach w Barcelonie.

1

@Rust_Cohle Widziałbym Suareza u nas.

0

Jeśli Suarez zostanie w Atletico to będzie ciekawa rywalizacja między nim, a Kunem. Ciekawe, który z nich strzeli więcej. Kun jest uprzywilejowany bo to on ma teraz Messiego. Oby obu dopisało zdrowie bo to świetni zawodnicy.

1

@Jacu327 Niezłe prowo Jacuś.

0

@Transu96 Pewnie jak odbierał to mu z rąk wypadł.

1

Kante - mistrz świata oraz zwycięzca ligi mistrzów.

Świetny gracz.

2

W sumie gdyby Mendy z Realu stał dzisiaj na bramce w Chelsea to wynik nadal byłby taki sam.

1

Podobno PSG ma mieć nowego trenera. Ma nastąpić wymiana z Chelsea.

12

Przypominam, że PSG wymieniło Tuchela na Pochettino. ;]

0

HT: Man City (0.30) 0-1 (1.13) Chelsea

xG Philosophy

0

@Cwaniak4 Idzie się od 6 lat przyzwyczaić.

0

@barca8484 sport.tvp.pl

1

@FC1899Barca Jeśli Semedo poszedł za 40 to i Coutinho może się udać za tyle sprzedać.

0

@Dzemix111 Z tej 4-ki to jedynie Haaland ma sens bo jest młody. Nie ma sensu wymieniać Messiego bo to nadal najlepszy piłkarz na świecie.

7

Jeśli uda się go sprzedać za ~40M to będzie sukces, a mówi się o tej kwocie. Szkoda tego Coutinho, ale niestety Barcelona to nie jest miejsce dla niego.

16

Najlepszy transfer do klubu to zdrowy Fati - wart wszystkich pieniędzy.

0

@zenoowity Busquets u Kloppa, nie rozśmieszaj mnie.

3

@Kidd Można się śmiać, ale Milik by sobie pykał u nas w pierwszym składzie na ten moment.

0

@Heheszek71 Nowa część Harrego powstaje?

16

Aguero wyłącz ten komputer. Lepiej idź z Messim w piłkę pokop na podwórko.

1

Licznik słowa zaorane na La Bambie = over 9000

14

@AmigoBlancos Jak waliłeś jej takie teksty to naprawde musi Cię kochać. ;]

1

@Arnold1234 A Cleber kiedyś strzelił bramke Barcelonie grając w Wiśle. To może by go do obrony ściągnąć?

2

@Coutinho007 Jeszcze mamy Puiga na ławie. Jak będziemy w 85' przegrywać to na bank wejdzie.

0

@Ratamahatta Piłkarze w wieku ~26 lat są najbardziej wartościowi bo wtedy zazwyczaj wchodzą w swój 'prime' i mają przed sobą jeszcze kilka lat gry - Barcy na takich nie stać.

0

Wszystko fajnie pięknie, ale tu by się jakiś obrońca przydał i to najlepiej jakiś charyzmatyczny grajek, który będzie w stanie pociągnąć drużyne gdy nie idzie.

Szkoda, że Puyola się nie da parenaście lat odmłodzić bo w tym momencie to byłby najlepszy transfer.

0

@Litman De Jong to też przeciętny playmaker i kolejny box to box - taki bardziej nowoczesny. Świetny technicznie, ciężko mu zabrać piłke i wydolność na poziomie jakiegoś kenijskiego maratończyka. Jedyna jego asysta, która została mi w głowie to podcinka do Fatiego. Może się jeszcze wyrobi, zobaczymy.

4

Koeman będzie chciał zrobić z Barcelony Holandie. Coś co mu wypaliło w reprezentacji będzie chciał przenieść na klub. Nie zdziwie się jak z nowymi zawodnikami wróci do 4-2-3-1.

Na papierze to jest idealne ustawienie pod Messiego bo robi miejsce na prawym skrzydle dla prawdziwego skrzydłowego typu Dembele, a Messi może grać jako wolny elektron na '10'. Dobra 9, Messi '10', dwóch szybkich skrzydłowych. Problem jest taki, że to nie jest barcelońskie ustawienie i odchodzi od naszego mitycznego 'DNA'. Na początku sezonu Koeman tego próbował i nie działało.

2

@DaPidejpi 214 bramek i 218 asyst na 581 spotkań - cholernie dobre statystyki. Często pada to stwierdzenie, ale naprawde Muller to jest chyba najbardziej niedoceniany piłkarz na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?