Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@MesQueUnClub_87 Zostanie tylko krew i kości.
1
@Ronnie1992 Inter, który ma problemy żeby zapłacić za Hakimiego kupi Pedriego, który jest warty fortune. Co za szczyt głupoty.
0
@Ronaldinho10VB Prawie złamana noga 1
2
@Criss18Barca Czy ja wiem. Ten mecz nie był na jakimś wybitnym poziomie. Najlepsza połowa to była chyba pierwsza Chelsea z Realem. Jak na półfinały to średnie te mecze.
1
City grając znacznie słabiej wywozi lepszy wynik niż Chelsea (a przynajmniej tworząc mniej sytuacji bramkowych). The Blues też powinni przynajmniej 2:1 wygrać.
1
No i gitara. Błękitne szejki wygrały z granatowymi szejkami.
5
Czemu oni do cholery rozmawiają o Ekstraklasie w środku półfinału LM?
0
City to wygląda jakby dzisiaj grali z Sheffield Utd. Chyba myślą, że na stojąco wygrają.
2
@LuisSalvano Ostatni raz to chyba wtedy gdy miał zostać w Barcelonie.
17
Real ma jedną umiejętność, której nie posiada Barcelona - im nawet jak nie idzie to są w stanie wygrać/awansować.
Przez to, że Barcelona ma ten swój styl i stara się zawsze dominować przeciwnika to nie potrafi wygrywać spotkań, w których jest słabsza. Do tego lubi się skompromitować. Barcelona nie umie bronić nisko, ze stałych fragmentów też jest przeciętna.
Idealny przykład takiego spotkania to pierwszy mecz z PSG w tym roku. Przegraliśmy całkowicie środek i skończyło się 1:4. Co z tego, że w rewanżu zagraliśmy świetnie jak LM w sumie uciekła po pierwszym spotkaniu. Real pewnie by wyciągnął remis tak jak dzisiaj i sprawa awansu byłaby otwarta.
3
@zadafcb Karny powinien być, a faulu przy bramce nie było.
11
@Striker Wejdź sobie w tego tweeta i zobacz bez slowmo (jest niżej filmik). Według mnie to jest karny. Zero zainteresowania piłką.
3
@VamosRakieta U mnie chyba w tej chwili dominuje trio Vinicius, Casemiro i Ramos.
0
@MaTt_BarcaFan Jedną nogą w finale to mogliby być wygrywając 3-1. 1-1 to w sumie żadna zaliczka.
7
Chelsea sobie może pluć w brode. Mogli na spokojnie przynajmniej jedną bramką wygrać.
3
Chelsea fantastycznie wychodzi spod pressingu. Kante gra bardzo dobrze.
Szkoda tylko, że w ogóle nie potrafią tego wykorzystać. Kilkukrotnie wychodzili 3 na 3 i nic z tego nie wychodziło...
1
3-0 dla Chelsea i będę zadowolony.
0
@Patriskos Przynajmniej we Włoszech drużyna na topie się zmieniła. Czekamy na Niemcy.
1
Szkoda tego Capy. Świetna pierwsza połowa w jego wykonaniu.
0
Athletic po zwycięstwo!
3
Bardzo zła ta druga połowa. Trochę pecha i stracilibyśmy kluczowe 2 pkt. Mając jednego zawodnika więcej straciliśmy panowanie nad spotkaniem...
4
Ten pierwszy gol Griezmanna to jest nagroda za te wszystkie razy gdy wybiega na wolną pozycję i nie dostaje prostopadłej piłki.
De Jong jest świetny. Zawalił ten strzał na pustą, ale mimo wszystko gra bardzo dobrze.
10
@DawidekFCB Nie sadza go na ławe bo jest po prostu dobry.
22
@Chaoss Przez 95 minut go nie było. W 95 dostał kopniaka i strzelił karnego.
16
Szkoda mi Lengleta. Pech go w tym sezonie nie opuszcza.
0
@kamilop Dembele to nie za wiele, a przynajmniej narazie bo kontuzje złapał.
0
Ten mecz Realu to wygląda jakby Legia grała z Podbeskidziem.
0
@Sergio_Devils W twoim ustawieniu Dembele z Fatim grają w środku pola. Raczej to nie zadziała.
3
Jeszcze Real odejdzie, socios zagłosują za dołączeniem i mamy jeden tytuł co roku więcej.
2
Juventus out czyli na ten moment El Clasico co tydzień.