0

0

@PatrychoO Zostawić tylko mecze Polski.

4

Taki sam byłby wynik rewanżu z PSG gdyby wziąć skuteczność z dzisiaj.

0

@kamilop Fart się powoli skończy.

25

Atletico Madryt od ~265 minut bez gola. Oby to się utrzymało jak najdłużej.

3

A w notatniku co trzeci komentarz to żeby się Benzemy pozbyć bo zbiega na skrzydło i ogranicza wielkich skrzydłowych jak Vinicius czy ostatnio Asensio.

;]

3

Ta obrona Stuttgartu to jest jakaś kpina. 12 letnie dzieci by lepiej kryły.

Bardzo dobrze dla Roberta, niech strzeli nawet 5 dzisiaj. :)

2

@dafik85 a) Atletico w życiu na to nie pójdzie b) Felix to praktycznie ten sam typ zawodnika co Griezmann. U nas nie ma dla niego miejsca bo jest Messi.

0

@FC1899Barca To wygląda jak Photoshop.

0

Chyba dałbym żółtą mimo wszystko.

1

@maatiixx Ta, powiedział im w szatni żeby odpadli bo się muszą na lidze skupić.

20

Joao Felix to poszedł do najgorszej drużyny jakiej się da. On zupełnie tam nie pasuje.

3

@MarioVeB! Powyżej 2.5 kartki to jednak sporo w meczu gdzie wszystko jest właściwie rozstrzygnięte.

6

@AmigoBlancos Jeśli w tym sezonie będzie dublet to już nie jest daleko. :)

0

Przynajmniej już można wyłączyć to nudne jak flaki z olejem spotkanie.

0

Vinicius się nie zatrzymuje. Najlepsza prawa i lewa noga w galaktyce.

2

@Zip Nie 3 bramki, a 2.

0

@Zip Z tą grą to mają może z 5% na lige i jakieś 1% na LM.

5

Jak nie czerwona to sami sobie bramke strzelą...

6

Ten mecz Realu to się ogląda jak jakiegoś Snookera. Komentatorzy nie pomagają. Praktycznie zero emocji.

0

@ObiektywnyKibic121 Zdementowane, jest zdrowy.

6

@BarcaInfo On co mecz tyle robi. Busquets też chyba z 10,5 miał.

4

Wypożyczą Hazarda do Chelsea i znowu nic mu nie będzie. ;]

0

@Encore Przerąbane nie, ale lepiej mieć trochę mniej pieniędzy i być anonimowym. No chyba, że ktoś lubi atencje 24/7, ale chyba wszystkim się to w końcu nudzi.

102

@Encore Żadne pieniądze nie kupią Ci świętego spokoju.

1

Info będzie podane w TVP Info w modelu PPV.

0

Z taką grą zdecydowanie mamy szanse i na Puchar Króla, i na mistrzostwo. Pierwszy raz od dawna nie mam złamanego serca po Lidze Mistrzów, więc nie jest źle.

0

@WMbarca1899 I Puchar Krola :)

0

TO PSG GRA JAK HUESCA. 4-1 TO POWINNO BYC PO PIERWSZEJ POLOWIE.

SZKODA.

0

@Jordi10 Twarz jeśli znowu dostaną 4-1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?