Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zagadka o kogo chodzi: https://www.sport.pl/inne/7,102005,26911378,mariusz-p-oskarzony-zawodnikowi-mma-grozi-nawet-piec-lat-wiezienia.html#s=SMT_Img_2
Do wygrania sokowirówka i wycieczka do Sosnowca.
0
@PatrychoO Zostawić tylko mecze Polski.
4
Taki sam byłby wynik rewanżu z PSG gdyby wziąć skuteczność z dzisiaj.
0
@kamilop Fart się powoli skończy.
25
Atletico Madryt od ~265 minut bez gola. Oby to się utrzymało jak najdłużej.
3
A w notatniku co trzeci komentarz to żeby się Benzemy pozbyć bo zbiega na skrzydło i ogranicza wielkich skrzydłowych jak Vinicius czy ostatnio Asensio.
;]
3
Ta obrona Stuttgartu to jest jakaś kpina. 12 letnie dzieci by lepiej kryły.
Bardzo dobrze dla Roberta, niech strzeli nawet 5 dzisiaj. :)
2
@dafik85 a) Atletico w życiu na to nie pójdzie b) Felix to praktycznie ten sam typ zawodnika co Griezmann. U nas nie ma dla niego miejsca bo jest Messi.
0
@FC1899Barca To wygląda jak Photoshop.
0
Chyba dałbym żółtą mimo wszystko.
1
@maatiixx Ta, powiedział im w szatni żeby odpadli bo się muszą na lidze skupić.
20
Joao Felix to poszedł do najgorszej drużyny jakiej się da. On zupełnie tam nie pasuje.
3
@MarioVeB! Powyżej 2.5 kartki to jednak sporo w meczu gdzie wszystko jest właściwie rozstrzygnięte.
6
@AmigoBlancos Jeśli w tym sezonie będzie dublet to już nie jest daleko. :)
0
Przynajmniej już można wyłączyć to nudne jak flaki z olejem spotkanie.
0
Vinicius się nie zatrzymuje. Najlepsza prawa i lewa noga w galaktyce.
2
@Zip Nie 3 bramki, a 2.
0
@Zip Z tą grą to mają może z 5% na lige i jakieś 1% na LM.
5
Jak nie czerwona to sami sobie bramke strzelą...
6
Ten mecz Realu to się ogląda jak jakiegoś Snookera. Komentatorzy nie pomagają. Praktycznie zero emocji.
0
@ObiektywnyKibic121 Zdementowane, jest zdrowy.
6
@BarcaInfo On co mecz tyle robi. Busquets też chyba z 10,5 miał.
4
Wypożyczą Hazarda do Chelsea i znowu nic mu nie będzie. ;]
0
@Encore Przerąbane nie, ale lepiej mieć trochę mniej pieniędzy i być anonimowym. No chyba, że ktoś lubi atencje 24/7, ale chyba wszystkim się to w końcu nudzi.
102
@Encore Żadne pieniądze nie kupią Ci świętego spokoju.
1
Info będzie podane w TVP Info w modelu PPV.
0
Z taką grą zdecydowanie mamy szanse i na Puchar Króla, i na mistrzostwo. Pierwszy raz od dawna nie mam złamanego serca po Lidze Mistrzów, więc nie jest źle.
0
@WMbarca1899 I Puchar Krola :)
0
TO PSG GRA JAK HUESCA. 4-1 TO POWINNO BYC PO PIERWSZEJ POLOWIE.
SZKODA.
0
@Jordi10 Twarz jeśli znowu dostaną 4-1.