Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie jestem pewien czy Victor Valdes to odpowiedni kandydat żeby szkolić młodych piłkarzy.
1
@D10SLEO Nadal zbyt mało na awans.
3
Font naprawde niezły wynik. Gdyby był trochę bardziej charyzmatyczny to mógłby to nawet wygrać.
0
@donleo12 Około 23.
7
@PatrychoO Braithwaite 2030
2
@Piorun Z tą Valencią to bym nie przesadzał bo tam jeszcze większy syf niż u nas.
21
Atletico ma zaległy mecz z Athletic, a to nigdy nie jest łatwe spotkanie. :)
5
@KacperVEB Jeśli Real zagra z nami jak z Atletico dzisiaj to nie ma się czego bać. ;]
1
BRAWO REAL! KOCHAMY CIE!
3
Zidane wyklaszcz gola albo ze dwa!
0
@daniel32778 Real myśli, że ich sam Mbappe uratuje. Problem jest taki, że im się cały kręgosłup sypie, a nikt nie ma takich pieniędzy żeby kupić 3-4 topowych zawodników.
4
Coś czuje, że zostanie uruchomiona akcja "Wrzutka" w drugiej połowie.
1
@koziar Bo oni grają to samo tylko, że nie ma kto wrzutek wykończać odkąd Cristiano odszedł, a CKM też jest już starsze. Dodatkowo Marcelo, który był ich bardzo ważnym zawodnikiem nie gra bo już jest za słaby. Zidane tkwi w czymś co kiedyś działało i ma nadzieje, że znowu jakimś cudem zacznie działać.
6
Trudna sytuacja. Gdyby nie ta ręka to Casemiro miałby pustaka chyba.
3
@DanielOOL Podwyżke w PSG przyjechał negocjować.
6
@BarcaInfo Iniesta z Pedrim w pomocy i mamy tryplet w tym sezonie.
25
Ile on by miał więcej bramek na koncie gdyby próbował ładować pod poprzeczke jak wczoraj niż na siłe zawsze szukać Messiego... W tym sezonie świetny i będziemy tęsknić jak za Alvesem gdy odejdzie.
21
@WiernyKatalonii SPOJRZAŁ W KAMERE!!!
1
@MigcampistaCesc Skoro nie ma informacji to pewnie jest w miare gotowy do gry, ale nie chcą ryzykować. Na PSG już pewnie będzie (szczególnie, że nie ma Pique).
6
@BarcaInfo Messi adopt me please, thank you.
0
@puyol_presidend5 Najlepsze drużyny to połączenie doświadczenia z młodością. Tak jak @Rourke napisał z tym składem nie wygralibyśmy nic. Nie da się grać tylko młodymi zawodnikami.
5
@Pilka_jest_okragla cO tAm rObi pUiG?
0
Jeśli chcemy zdobyć mistrzostwo to nie oszukujmy się, ale trzeba będzie wygrać i z Realem, i z Atletico, więc jutro lepsza będzie porażka Atleti bo po prostu mają więcej punktów.
Czyli trzeba trzymać kciuki za Real...
3
Barcelona w 4 ostatnich meczach nie straciła bramki.
0
@clyde Można zobaczyć za każdym razem gdy przegrywamy i wybija 85-90 minuta. ;]
1
@maatiixx Mi to wyglądało tak jakby chciał z minute urwać. Chyba nic mu nie jest.
1
@Medrzakoo01 Lepsza jest porażka Atleti.
4
@itmustbejoke Jak co roku praktycznie, więc żadna nowość.
0
@kamiVeB Riki 'wprowadza chaos' 'patrzy w kamere' Puć
1
@Kgorecki2500 Słabo. Na szczęście Alba nauczył się strzelać ostatnio.