5

Nie jestem pewien czy Victor Valdes to odpowiedni kandydat żeby szkolić młodych piłkarzy.

1

@D10SLEO Nadal zbyt mało na awans.

3

Font naprawde niezły wynik. Gdyby był trochę bardziej charyzmatyczny to mógłby to nawet wygrać.

0

@donleo12 Około 23.

7

@PatrychoO Braithwaite 2030

2

@Piorun Z tą Valencią to bym nie przesadzał bo tam jeszcze większy syf niż u nas.

21

Atletico ma zaległy mecz z Athletic, a to nigdy nie jest łatwe spotkanie. :)

5

@KacperVEB Jeśli Real zagra z nami jak z Atletico dzisiaj to nie ma się czego bać. ;]

1

BRAWO REAL! KOCHAMY CIE!

3

Zidane wyklaszcz gola albo ze dwa!

0

@daniel32778 Real myśli, że ich sam Mbappe uratuje. Problem jest taki, że im się cały kręgosłup sypie, a nikt nie ma takich pieniędzy żeby kupić 3-4 topowych zawodników.

4

Coś czuje, że zostanie uruchomiona akcja "Wrzutka" w drugiej połowie.

1

@koziar Bo oni grają to samo tylko, że nie ma kto wrzutek wykończać odkąd Cristiano odszedł, a CKM też jest już starsze. Dodatkowo Marcelo, który był ich bardzo ważnym zawodnikiem nie gra bo już jest za słaby. Zidane tkwi w czymś co kiedyś działało i ma nadzieje, że znowu jakimś cudem zacznie działać.

6

Trudna sytuacja. Gdyby nie ta ręka to Casemiro miałby pustaka chyba.

3

@DanielOOL Podwyżke w PSG przyjechał negocjować.

6

@BarcaInfo Iniesta z Pedrim w pomocy i mamy tryplet w tym sezonie.

25

Ile on by miał więcej bramek na koncie gdyby próbował ładować pod poprzeczke jak wczoraj niż na siłe zawsze szukać Messiego... W tym sezonie świetny i będziemy tęsknić jak za Alvesem gdy odejdzie.

21

@WiernyKatalonii SPOJRZAŁ W KAMERE!!!

1

@MigcampistaCesc Skoro nie ma informacji to pewnie jest w miare gotowy do gry, ale nie chcą ryzykować. Na PSG już pewnie będzie (szczególnie, że nie ma Pique).

6

@BarcaInfo Messi adopt me please, thank you.

0

@puyol_presidend5 Najlepsze drużyny to połączenie doświadczenia z młodością. Tak jak @Rourke napisał z tym składem nie wygralibyśmy nic. Nie da się grać tylko młodymi zawodnikami.

5

@Pilka_jest_okragla cO tAm rObi pUiG?

0

Jeśli chcemy zdobyć mistrzostwo to nie oszukujmy się, ale trzeba będzie wygrać i z Realem, i z Atletico, więc jutro lepsza będzie porażka Atleti bo po prostu mają więcej punktów.

Czyli trzeba trzymać kciuki za Real...

3

Barcelona w 4 ostatnich meczach nie straciła bramki.

0

@clyde Można zobaczyć za każdym razem gdy przegrywamy i wybija 85-90 minuta. ;]

1

@maatiixx Mi to wyglądało tak jakby chciał z minute urwać. Chyba nic mu nie jest.

1

@Medrzakoo01 Lepsza jest porażka Atleti.

4

@itmustbejoke Jak co roku praktycznie, więc żadna nowość.

0

@kamiVeB Riki 'wprowadza chaos' 'patrzy w kamere' Puć

1

@Kgorecki2500 Słabo. Na szczęście Alba nauczył się strzelać ostatnio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?