1

Ja nie jestem nawet jakoś bardzo zły no bo czego tu oczekiwać jak w napadzie gra Braithwaite, a na prawej obronie środkowy obrońca z Barcy B?

Spróbować wygrać Puchar Króla, powalczyć z PSG w LM i tyle. Wszystko ponad to w tym sezonie to marzenie.

1

@CatalanDream 90% graczy z Ekstraklasy przepada w mocnych zagranicznych ligach. Po prostu Ekstraklasa jest beznadziejna, zupełnie inny świat. Tam żeby grać potrzeba być dobrym taktycznie, fizycznie i technicznie. U naszych zawodników zawsze czegoś brakuje.

0

@Bobo25 Nie było. ;)

0

Kłopoty Realu. :D

0

Mam nadzieje, że Alba, któremu zawsze psycha siadała w najważniejszych meczach dostaniego jakiegoś boosta po tym dzisiejszym.

0

To był chyba pierwszy mecz od 3 lat gdzie Barcelona pokazała charakter.

0

BRAWO BARCELONA.

3

To jeszcze tylko 10 pkt do Atletico. Do zrobienia.

1

Nie mogę patrzeć na to jak Griezmann się na skrzydle marnuje. Każdy skrzydłowy dałby tam więcej. Każdy czyli Konrad też.

Koeman by go dał do pomocy obok De Jonga i by pewnie lepiej wyglądał.

0

@mkord Wiem, wiem nie za szybko, ale jednak coś tam biega. ;]

1

Dzisiaj wielki test dla naszego Arthura v2. Oby nie oblał.

Strzelam że jeśli zagra cały mecz to wybiega z ~10,5-11km, a może nawet troche więcej bo już osiągał takie wyniki. Byle w miare mądrze.

41

Wystarczyło go lepiej przygotować fizycznie i nawet 120 min potrafi zagrać.

Valverde mówił, że nie przywiązuje wagi do przygotowania fizycznego no i mieliśmy 3 lata Dembele w szpitalu.

0

@koszol Nie jesteśmy faworytem, ale damy z siebie wszystko. ;]

0

@Janiama Musieli zaktualizować. Przed sekundą było 7.2.

6

Puig z najwyższą oceną ze wszystkich piłkarzy na boisku według SofaScore (7.2).

Tak, to tylko statystyka.

0

Ten Griezmann na skrzydle to jest sabotaż. Przecież to już wiadomo od dawna, a oni nadal próbują.

2

Niesamowity był ten deal Arthur - Pjanic. Grają pewnie tak samo słabo, ale Arthur jest 6 lat młodszy i warty pewnie z 4 razy więcej.

11

@MaziFCB Mam nadzieje, że to ironia. Można zarzucić Koemanowi pare rzeczy, ale na pewno nie to, że na młodzież nie stawia.

3

Boże Puig w podstawie, a to niby 2020 był dziwny. ;]

8

@pokemon227 I byłaby to kolejna 10 po Messim, Coutinho i Griezmannie.

7

@NaFazieHitman Emocje większe niż na niektórych meczach Barcelony.

1

Szukają pieniędzy gdzie się tylko da.

8

@PatrykBarca A co mamy go ganić za to że żadnego błędu nie popełnił i dobrze wyprowadzał piłke? Jak dla mnie występ na zdecydowany plus.

2

W tym meczu były 2 zagrania ręką przeciwnika w polu karnym. Co o nich myślicie?

Według mnie:
Pierwsze - brak karnego.
Drugie - karny.

0

@Rewolucja123 A nie lepiej po prostu to zignorować? :)

2

@BarcaInfo Lubią się. Nawet się całowali przy zmianie.

1

@Bartek22 W 100% się zgadzam. Mingueza zdecydowanie zbyt dużo błędów popełnia i to nie tylko dzisiaj. Dobrze, że Roberto wraca niedługo.

1

Mingueza nie nadaje się na prawą obronę chyba, że do bronienia przy korzystnym wyniku. Dembele musi zmieniać strone bo wie, że nic tam razem nie stworzą.

3

Najlepsze: Gol Puiga, 3 pkt
Najgorsze: Wszystko inne

0

@Janiama Real Valladolid był jeszcze słabszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?