Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja nie jestem nawet jakoś bardzo zły no bo czego tu oczekiwać jak w napadzie gra Braithwaite, a na prawej obronie środkowy obrońca z Barcy B?
Spróbować wygrać Puchar Króla, powalczyć z PSG w LM i tyle. Wszystko ponad to w tym sezonie to marzenie.
1
@CatalanDream 90% graczy z Ekstraklasy przepada w mocnych zagranicznych ligach. Po prostu Ekstraklasa jest beznadziejna, zupełnie inny świat. Tam żeby grać potrzeba być dobrym taktycznie, fizycznie i technicznie. U naszych zawodników zawsze czegoś brakuje.
0
@Bobo25 Nie było. ;)
0
Kłopoty Realu. :D
0
Mam nadzieje, że Alba, któremu zawsze psycha siadała w najważniejszych meczach dostaniego jakiegoś boosta po tym dzisiejszym.
0
To był chyba pierwszy mecz od 3 lat gdzie Barcelona pokazała charakter.
0
BRAWO BARCELONA.
3
To jeszcze tylko 10 pkt do Atletico. Do zrobienia.
1
Nie mogę patrzeć na to jak Griezmann się na skrzydle marnuje. Każdy skrzydłowy dałby tam więcej. Każdy czyli Konrad też.
Koeman by go dał do pomocy obok De Jonga i by pewnie lepiej wyglądał.
0
@mkord Wiem, wiem nie za szybko, ale jednak coś tam biega. ;]
1
Dzisiaj wielki test dla naszego Arthura v2. Oby nie oblał.
Strzelam że jeśli zagra cały mecz to wybiega z ~10,5-11km, a może nawet troche więcej bo już osiągał takie wyniki. Byle w miare mądrze.
41
Wystarczyło go lepiej przygotować fizycznie i nawet 120 min potrafi zagrać.
Valverde mówił, że nie przywiązuje wagi do przygotowania fizycznego no i mieliśmy 3 lata Dembele w szpitalu.
0
@koszol Nie jesteśmy faworytem, ale damy z siebie wszystko. ;]
0
@Janiama Musieli zaktualizować. Przed sekundą było 7.2.
6
Puig z najwyższą oceną ze wszystkich piłkarzy na boisku według SofaScore (7.2).
Tak, to tylko statystyka.
0
Ten Griezmann na skrzydle to jest sabotaż. Przecież to już wiadomo od dawna, a oni nadal próbują.
2
Niesamowity był ten deal Arthur - Pjanic. Grają pewnie tak samo słabo, ale Arthur jest 6 lat młodszy i warty pewnie z 4 razy więcej.
11
@MaziFCB Mam nadzieje, że to ironia. Można zarzucić Koemanowi pare rzeczy, ale na pewno nie to, że na młodzież nie stawia.
3
Boże Puig w podstawie, a to niby 2020 był dziwny. ;]
8
@pokemon227 I byłaby to kolejna 10 po Messim, Coutinho i Griezmannie.
7
@NaFazieHitman Emocje większe niż na niektórych meczach Barcelony.
1
Szukają pieniędzy gdzie się tylko da.
8
@PatrykBarca A co mamy go ganić za to że żadnego błędu nie popełnił i dobrze wyprowadzał piłke? Jak dla mnie występ na zdecydowany plus.
2
W tym meczu były 2 zagrania ręką przeciwnika w polu karnym. Co o nich myślicie?
Według mnie:
Pierwsze - brak karnego.
Drugie - karny.
0
@Rewolucja123 A nie lepiej po prostu to zignorować? :)
2
@BarcaInfo Lubią się. Nawet się całowali przy zmianie.
1
@Bartek22 W 100% się zgadzam. Mingueza zdecydowanie zbyt dużo błędów popełnia i to nie tylko dzisiaj. Dobrze, że Roberto wraca niedługo.
1
Mingueza nie nadaje się na prawą obronę chyba, że do bronienia przy korzystnym wyniku. Dembele musi zmieniać strone bo wie, że nic tam razem nie stworzą.
3
Najlepsze: Gol Puiga, 3 pkt
Najgorsze: Wszystko inne
0
@Janiama Real Valladolid był jeszcze słabszy.