4

@catluck Koeman zobaczył, że Sevilla ma De Jonga na 9 to on, żeby nie być gorszym, zrobił to samo.

Podoba mi się.

0

@Kamiloza91 Nie martw się, też myślałem, że Griezmann gra. Potem się okazało, że gramy w ataku Dembele, Messi bo coś dużo obrońców się zrobiło.

0

@Janiama To wtedy Valverde musiałby prowadzić zespół. Był Roberto na skrzydle to Destem też by grał.

1

Był jakiś dobry mecz w tym sezonie gdzie graliśmy 3-5-2?

Koeman się chyba naczytał, że przegrywa taktyczną walkę, więc teraz poleciał jakiś as z rękawa.

3

@jeyx77x Bardziej obrona nam zawala mistrza w tym roku. Wystarczyło ustrzec się ze 3 prostych błędów i teraz pewnie bylibyśmy na równi z Atletico.

Szkoda bo sądziłem, że jak przyjdzie Koeman czyli świetny obrońca to będzie to solidna formacja. Nie pykło.

3

Zabawne, że Barcelona, która narzeka na skuteczność ma 53 bramki zdobyte w lidze - zdecydowanie najwięcej. Druga drużyna pod tym względem to o dziwo Atletico - 45 bramek (1 zaległy mecz). Sevilla tylko 34 bramki do tej pory, ale straciła 16 - najmniej w lidze razem z Atletico.

0

@Emhyr Nazario to jest właśnie nasz letni transfer.

0

I Nazario zamyka usta hejterom.

0

@D44H Czyli nie wymagasz też zaangażowania? Bo tego głównie brakuje.

2

Braithwaite niezmieniony. Vamos!

0

Czy ta beznadziejna połowa to też nie jest wina Koemana?

0

@Coutinho007 Z Cadiz mieliśmy jakieś tam sytuacje, 20 strzałów i 80% posiadania. Z PSG też coś powalczyliśmy. Dzisiaj to by remisowali do przerwy z Podbeskidziem.

2

W takiej chwili bardzo brakuje kibiców. Może jakby na nich całą połowe gwizdali to by się ruszyli.

1

Barcelona nie rozpieszcza grą, ale ta połowa to poniżej jakiegokolwiek poziomu.

2

Jeszcze Real jutro w plecy i La Liga z kompletem porażek w LM. :)

2

Każda porażka Atletico cieszy (może oprócz tej z Realem). Totalny antyfutbol.

1

Podniecacie się tym Bayernem, a już stracili jedną bramkę. Jeszcze dwie i będzie nerwówka w końcówce. ;]

11

Z Suarezem jak z Busquetsem - na słabsze zespoły La Ligi idealny, ale przychodzi poważniejszy rywal i ciężko będzie mu coś zrobić z jego mobilnością. Została mu niesamowicie ułożona stopa oraz instynkt strzelecki, więc może coś wciśnie, ale jego braki widać jak na dłoni.

0

@ObiektywnyKibic121 Ale to by się skończyło jak z Griezmannem z tą różnicą, że jest kilka lat młodszy, więc dłużej trzyma wartość.

1

@Kgorecki2500 No i gdzie on by u nas grał? Ani to skrzydłowy ani pomocnik do 4-3-3, napastnik tez nie. Kolejna podróba Messiego.

41

@VamosRakieta Gdzie ty tam 6 czy 8 okazji widziałeś? To, że mieliśmy 20 strzałów nie znaczy nic. Toporna gra bez pomysłu. Pedri nam tyłek uratował tym karnym bo by cały mecz 0-0 było.

0

Przypomina się początek sezonu.

Zmarnowaliśmy 5 setek. Przecież Koeman nie będzie strzelał.
Lenglet czerwona kartka. Nie jego wina, że jest słaby.

0

Ale jak Dest będzie miał 24 lata i Pedri 23 to wtedy na pewno wygramy.

8

Naprawde mam nadzieje, że Griezmann i Coutinho odejdą w lecie i skończy się wpychanie graczy na pozycje na których są słabi.

Mając skrzydłowego na lewej stronie można by wykorzystywać Albe tak samo jak Desta no ale musi być tam Griezmann, który jest beznadziejnym skrzydłowym.

0

@RonaldoR9 Jemu się już chyba nie chce. Może po prostu wypalił się jako piłkarz.

0

Barceloński walec rozpędza sie. :)

4

Rok 2037. Barcelona gra z Espanyolem. Na lewym skrzydle Griezmann, na prawym Coutinho. Espanyol faworytem spotkania.

3

@Darkfin Kocham takie wpisy. Po prostu kocham.
Oby to była ironia.

2

@shaun Dokładnie. Barcelona w Lidze Mistrzów ma takie samo zdanie. :D

0

Tak jak Atletico często wygrywa niezasłużenie tak dzisiaj w drugiej połowie mogli ze 4 bramki strzelić. Równowaga w naturze widocznie musiała zostać zachowana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?